Beyaz Ev Tekstili

Sadece stoktakileri göster
Görünüm
Toplam 91 ürün görüntüleniyor.

Beyaz Ev Tekstili

Bütün gün çalıştıktan ve koşturduktan sonra herkes evine gidip hem fiziksel hem de ruhsal olarak dinlenip sakin vakit geçirmek ister. Bu yoğun tempo sonunda günün yorgunluğunu atmanın ve ertesi güne zinde başlamanın püf noktası rahat ve kaliteli bir uykudur. Sağlıklı bir yaşam için yeterli ve dengeli bir uyku olmazsa olmazdır. İyi bir uyku için de gerekli olan şeyler arasında rahat bir yatak, yumuşak yastıklar ve sıcak tutma kapasitesi yüksek nefes alabilen kaliteli mikroj el yorgan gibi yorganlar yer almaktadır. Ayrıca çarşafın üzerine serilerek çarşafın kaymasını ve kirlenmesini engelleyen alez isimli yatak koruyucuları da kaliteli bir uyku için önemli kriterler arasındadır.

Kim günün yorgunluğunu, beyazın dinginliği ile huzurlu bir şekilde atacak ve aynı zamanda bulutların arasında hissettirecek kaliteli bir uyku istemez ki? Sarar size bu konforun anahtarını Sarev beyaz grup ürünleri ile sunuyor. Sarev iyi bir konfor ve sağlıklı bir dinlenme için ürünlerini kaliteli malzemeler ve özel dikim teknikleri ile üretiyor. Yorganınızdan yastığınıza yumuşacık ve kaliteli bir dinlenme zamanı geçirmek istiyorsanız Sarev beyaz ev tekstili ürünleri ile tanışma vaktiniz gelmiş demektir.

Sarev Yorgan Modelleri

Gece tamamen bedeninizle temas içerisinde olan ve günün belli bir saatini beraber geçireceğiniz yorganınızın iyi kalitede olması çok önemlidir. İlk olarak örtüneceğiniz yorganın üzerinizde bir ağırlık hissi oluşturmaması gerekir. İkinci olarak ipek yorgan gibi nefes alabilen hava geçirgenliği yüksek kumaşlardan ve dolgu malzemelerinden üretilmiş olması gerekir. Eğer kalitesiz malzemelerden üretilmiş yorganları tercih ederseniz gece terlemeler ve aşırı ısınmadan dolayı uykunuz bölünebilir.

İnsan sağlığı için en ideal yorganlardan biri %100 doğal pamuk yorganlardır. Tek kişilik yorgan ve çift kişilik yorgan gibi seçenekleri bulunan pamuk yorganlar kışın sıcak yazın ise serin tutar. Pamuk yorganlar yüksek nem çekme ve maksimum düzeyde nefes alabilme özelliğine sahiptir. Dolayısıyla gece terlemeleriyle uykunuzun bölünmesini engeller. Aynı şekilde bambu yorganlar da doğal, terletmeyen ve nefes alabilen sağlıklı yorgan çeşitlerindendir. Kışın dondurucu soğuklarında kullanılabilecek en ideal yorgan çeşidi ise yün yorganlardır. Yün yorganlar da nefes alabilen ve terletmeyen uzun ömürlü yorgan çeşitlerindendir. Kış aylarında sizi sıcacık tutan yorgan modellerinden biri de mikrofiber yorganlardır. Mikrofiber yorganların içerisinde bir miktar elyaf ve hava bulunur. Dolayısıyla oldukça hafif yorganlardır.

Sarev Yastık Modelleri

Doğru bir yastık seçmek kaliteli uykunun en önemli kriterlerinden biridir. Yastık seçiminde uyku pozisyonu çok önemlidir. Yan yatarak uyuyanlardansanız sıkı ve kalın bir yastık, yüz üstü uyuyanlardansanız yumuşak ve ince bir yastık, sırt üstü uyuyanlardansanız boyun ve baş için destekleyici tarzda yastıklar tercih etmelisiniz. Tüm bunların dışında yastıklar sağlığınız açısından doğal malzemelerden üretilmiş dolgulara ve kumaşlara sahip olmalıdır.

Dört mevsim kullanıma uygun ve yumuşacık olan %100 doğal pamuktan, bambudan ve mikro jel yastık şeklinde üretilmiş yastıklar en ideal yastık modellerindendir. Yüksek hava geçirgenliği sayesinde nefes alır ve terlemeyi önleyerek sağlıklı bir uyku çekmenize yardımcı olurlar. Ortamdaki fazla nemi emerek rutubet oranını düşüren ve ortamdaki radyasyonları emerek sağlığınıza faydalı olan yün yastıklar da kışın kullanılabilecek sağlıklı yastık modellerindendir. Boyun ağrısı gibi sağlık problemleri yaşayanlar ise ortopedik yastıkları tercih etmelidir. Mikrofiber yastıklar ise yüksek hava sirkülasyonu sayesinde rahat ve sağlıklı bir uyku uyumanızı sağlar. Yetişkinler kadar bebekler için de önemli olan yastık seçiminde bebeklerin boyun ve baş yapılarına uygun olarak üretilen bebek yastıkları modellerinden kullanmak gerekiyor.

Yorganlar ve yastıklar dışında sağlıklı ve konforlu bir uyku için yatak alezleri de önemlidir. Çarşafın kayarak sizi rahatsız etmesini ve yatağınızın zaman içerisinde kirlenmesini önleyerek huzurlu bir uyku çekmenize yardımcı olur.

Sarev Alez

Sarev Alez modelleri sıvı geçirmez ve konforlu bir uykuya ulaşmanızı sağlar. Tek kişilik alez ve çift kişilik alez , king size, yastık alezi, bebek alez gibi farklı modelleri bulunmaktadır. Antibakteriyel özelliği olan alezler, leke tutmaz ve gözenekli bir yapıya sahiptir. Ayrıca PVC esaslı maddeler içermez. Oldukça dayanaklı ve leke tutmayan alez modellerini uzun süre güvenle kullanabilirsiniz.

Sarev beyaz ev tekstili ürünleriyle kaliteli malzemelerden üretilmiş yastık, yorgan ve alez modellerinden istediğinizi seçerek uykunuzun kalitesini artırabilirsiniz.

En şık ve uygun fiyatlı Sarev beyaz ev tekstili ürünleri modelleri için tıklayınız.