Mikro Jel Yastık

Sadece stoktakileri göster
Görünüm
Toplam 5 ürün görüntüleniyor.

Sarev Mikro Jel Yastık Modelleri ve Fiyatları

Uyku kalitenizi artırmak istiyorsanız seçtiğiniz yastığa dikkat etmeniz gerekmektedir. İyi ve kaliteli bir yastık bu ihtiyacı karşılayan anahtar niteliğindedir. Sarev mikro jel yastık modelleri, mükemmel bir uyku deneyimi sunarak hem geceyi hem de günü konforlu geçirmeye yardımcı olur. Uyku deneyimini bir üst seviyeye taşıyan benzersiz Sarev mikro jel yastık modellerini incelemek için Sarev Mağazaları ve sarar.com’u ziyaret edebilirsiniz.

Sarev Mikro Jel Yastık Çeşitleri

Kaliteli bir uyku vücudun yenilenmesine, zihinsel olarak tazelenmeye ve güne enerjik bir şekilde başlamaya yardımcı olur. Sarev, mikro jel yastık çeşitleri ile bu temel ihtiyacı karşılayan birinci sınıf uyku ürünleri sunar. Jel dolgusu, baş ve boyun için destekleyici bir yüzey sunar. Bu sayede uyurken doğru pozisyonu korumanıza da yardımcı olur. Sarev mikro jel yastık çeşitlerinin her yaş ve uyku tercihine uygun seçenekleri bulunur. Kaliteli uyku için doğru yastık seçimi önemli olduğundan Sarev'in bu yastık çeşitleri ihtiyacınızı karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. Hangi yastığın sizin için uygun olduğunu bulmak için Sarev mikro jel yastık koleksiyonuna göz atabilirsiniz.

Sarev Mikro Jel Mavi Yastık Modelleri ve Ölçüleri

Kaliteli bir uyku, günün daha iyi başlaması için temel bir gereksinimdir. Sarev, mikro jel mavi yastık modelleri ile uyku deneyiminizi zirveye taşımanıza yardımcı olur. Bu özel yastıklarda mükemmel tasarım, konfor ve kaliteyi bir aradadır. Mikro jel dolgu ile yastık yumuşak ve destekleyicidir.
Mikro jel, yastığın nefes alabilir olmasını sağlar. Böylece serin ve ferah bir uyku çekebilirsiniz. Boyun ve başın doğru pozisyonda tutulmasına yardımcı olan Sarev mikro jel mavi yastık modelleri 50x70cm ölçülerindedir. Sarev'in kalitesi ve tasarımıyla güvende hissederek her sabah tazelenmiş bir şekilde uyanmak için mikro jel yastıkları tercih edebilirsiniz.

Sarev Beyaz Mikro Jel Yastık Modelleri ve Ölçüleri

Sarev beyaz mikro jel yastık modelleri, kaliteli uyku deneyimi yaşatarak güne dinlenmiş bir ruh hali ile başlamanıza yardımcı olur. Mikro jel kalitesi, özel olarak tasarlanmış Micro Gel Fiber dolgu malzemesi ile üstün kalite standartlarına dayanır. Bu malzeme geleneksel elyaf dolgulara göre çok daha ince yapıya sahiptir. Mikro jel yastıklar muhteşem bir yumuşaklık, esneklik ve hafiflik sunarken aynı zamanda mükemmel bir yalıtım sağlar. Bu sayede sıcaklığın korunmasına yardımcı olur. Dolgu malzemesinin inceliği sayesinde benzersiz bir rahatlık hissi yaratan beyaz mikro jel yastık modelleri 50x70cm ölçülerindedir.

Mikro Jel Yastıkların Özellikleri Nelerdir? Sağlıklı mıdır?

Mikro jel yastıklar yenilikçi bir teknolojinin ürünüdür. Rahat ve destekleyici yapısıyla sağlıklı bir uyku deneyimi yaşatan mikro jel yastıkların özellikleri şunlardır:

● Vücut sıcaklığınızı düzenlemeye yardımcı olur. Böylece yazın serin tutarken kışın da sıcak kalmanızı sağlar.
● Hem baş hem de boyun için mükemmel destek sağlar. Bu sayede boynunuzun doğal eğrisini korumaya, sırt veya boyun ağrılarınızı azaltmaya yardımcı olur.
● Toz akarlarına karşı dayanıklı olduklarından hijyenik bir uyku ortamı sağlarlar.
● Kolayca temizlenebildikleri için bakımları oldukça kolaydır.
● Mikro jel yastıklar uzun ömürlüdür. Jel içeriği sıkıştırıldığında bile eski formunu korur. Bu sayede de uzun seneler kullanılabilir.

Mikro Jel Yastık Nasıl Temizlenir?

Mikro jel yastıkların temizliği ve bakımı uzun ömürlü kullanım için önemlidir. Mikro jel yastıkları temizlemek için aşağıdaki detaylara dikkat etmelisiniz:

● Yastığınızı korumak ve temiz tutmak için üzerine yıkanabilir bir kılıf takın ve bu kılıfı düzenli olarak yıkayın.
● Haftada bir kez yastığınızı doğal güneş ışığına maruz bırakarak havalandırın.
● Yastığınızın içinin temizlemesi gerekiyorsa elde yıkamayı tercih edin. Ilık su ve az miktarda deterjan kullanarak nazik bir şekilde yıkayın. İyice duruladıktan sonra fazla suyunu sıkın.
● Yastığı kuruturken düşük ısı kullanın. Yüksek ısı mikro jel liflerine zarar verebilir.

Sarev Mikro Jel Yastık Modelleri Fiyatları

Sarev mikro jel yastık fiyatları, yastık modeline ve özelliklerine göre değişiklik gösterir. İyi bir uyku, yaşam kalitenizi belirleyen önemli bir faktördür. Siz de uyku konforunuzu artırmak ve her gece rahat bir şekilde dinlenmek istiyorsanız Sarev mikro jel yastık modelleri tam size göre. Sarev mikro jel yastık modellerine ve fiyat seçeneklerine göz atmak için Sarev Mağazaları ve sarar.com’u ziyaret edebilir, alışverişinizi güvenle tamamlayabilirsiniz.