KATEGORİNİN FAVORİ ÜRÜNLERİ

Kadın Denim & Kot Pantolon

Sadece stoktakileri göster
Görünüm
Toplam 7 ürün görüntüleniyor.

Kadın Denim & Kot Pantolon Modelleri

Kot ya da denim pantolon günümüzde hemen hemen herkesin sahip olduğu bir kıyafet çeşididir. Öyle ki sokağa çıktığımızda her üç kişiden ikisinin kot pantolon giydiğini görürüz. Kot pantolonların tarihi aslında oldukça geçmişe dayanıyor. Dayanıklı bir kumaş türü olmasından dolayı ilk olarak maden işçileri için tasarlanan kot pantolonlar daha sonra çeşitli filmlerde kullanıldı. 1960’lardan itibaren ise dönemin gençleri tarafından günlük yaşamda kullanılmaya başlandı ve gittikçe yaygınlaştı. Artık günümüzde modanın vazgeçilmez bir parçası haline geldi. Özellikle kadınların modayı yakından takip etmesiyle zaman içinde yıllara göre farklı çeşitte kot pantolonlar üretildi.

Kadın Denim & Kot Pantolon Modelleri Nelerdir?

Denim pantolonlar üretildiği tarihten günümüze gelene kadar kadın ispanyol paça pantolon, kadın dar pantolon gibi modelleriyle çok fazla değişim geçirmiştir. Dolayısıyla şu anda onlarca çeşitte kot pantolon modeli mevcuttur. Siz de zevkinize ve vücut tipinize uygun kot pantolonları tercih ederek özgün ve havalı bir tarz yaratabilirsiniz. Gelin bunlardan en çok tercih edilen ve en popüler olan kadın kot pantolon modellerine bakalım.

Skinny Jeans: Skinny pantolonlar adından da anlaşılacağı üzere en dar kot pantolon çeşitlerindendir. Bu pantolon en üstten paçalara kadar tüm bacağınızı sarmalar. 2000’lerde çok moda olmakla birlikte günümüzde hala en çok tercih edilen kadın denim pantolon modellerinden biridir.

Slim-Fit Jeans: Slim fit kotlar da yine adından anlaşılacağı üzere dar kalıp kotlar arasındadır. Fakat skinny kotlara göre vücudu o kadar sıkı sarmazlar. Günümüzde yine kadınlar tarafından en çok tercih edilen rahat ve şık kot pantolon modellerinden biridir.

Cigarette Jeans: Cigarette model jeanlar kadınlar tarafından şık ve zarif görünmek için tercih edilen en ideal kot modellerinden biridir. Bu modelde ayak bilekleri açıkta kalır. Cigarette jeanler ofis ortamında en çok kullanılan kadın kot pantolon modellerinden biridir.

Mom Jeans: 90’lı yıllarda büyük bir patlama yapan mom jeanler günümüzde de aynı patlamayı yaparak oldukça popüler hale gelmiştir. Retro bir görünüm veren ve bol kesimi sayesinde oldukça rahat olan mom jeanler günümüzde kadınlar tarafından en çok tercih edilen denim pantolon modellerinden biridir.

Boyfriend Jeans: Adından da anlaşılacağı üzere sanki erkek arkadaşınızın kot pantolonunu giyiyormuşsunuz gibi oldukça bol duran kadın kot pantolon çeşitlerindendir. Genellikle gençler arasında oldukça yaygındır.

Yırtık Jeans: Yırtık kot pantolonlar salaş ve cool görüntüsüyle başta gençler olmak üzere tüm kadınlar tarafından kullanılan günlük kot pantolon çeşitlerindendir.

Palazzo Jeans: İspanyol paça da denilen bu kot pantolon çeşitleri kadınların gözdelerinden biridir. Özellikle bacak boyunu uzun gösteren bu kot pantolon çeşidi geçmişten günümüze kadar modadaki varlığını sürdürüyor.

High Rise Jeans: 80’lerin gözde parçalarından biri olan yüksek bel pantolonlar günümüzde yine moda oldular. Hemen hemen her kadının dolabında bulunması muhtemel olan high rise kotlar da bacak boyunu uzun gösteren kadın denim pantolon modellerinden biridir.

Kadın Denim & Kot Pantolon Modellerinin Fiyatları

Kadın kot pantolon modelleri geçmişten günümüze değişiklik gösterse de her zaman vazgeçilmez parçalardan biri olmuştur. Siyah pantolon kadın modelleri başta olmak üzere birçok farklı renkte ve tasarımda üretilmiştir. Bunun yanında diğer kıyafetlerin hemen hemen hepsiyle çok rahat kombinlenebilecek bir parçadır. Kadın tişört, gömlek, kazak, hırka, sneaker, topuklu ayakkabı, çizme ve her çeşitte kıyafetle rahatlıkla kombinleyebilir ve kendinize özgü bir tarz yaratabilirsiniz. Sarar mağazasına ait kadın pantolon modelleri ve fiyatlarını Sarar online satış mağazasından inceleyebilirsiniz.