Pike Takımları

Sadece stoktakileri göster
Görünüm
Toplam 42 ürün görüntüleniyor.

Pike Takımları Modelleri ve Fiyatları

Yatak odalarının vazgeçilmezi Sarev pike takımları özgün tasarımlar sunuyor. Yorgan kullanmak istemeyenler için yatak örtüsü görünümünü veren pike takımları hayat kurtarıyor. Özellikle yaz aylarının kurtarıcı takımları olacak pikeler çarşaf ve yastık kılıfları ile yataklarınıza pratik şıklık sunuyor. İnce yapılarına rağmen iplik dokuması ve kalitesiyle sizleri sıcak tutmakla kalmaz yumuşaklığı ile sonsuz konfor sunar. Takım halinde sunulan pike setleri; pike, yastık kılıfı ve çarşaf bulundurmaktadır. Tek kişilik pike takımı ve çift kişilik pike takımı king size boyutları ile farklı yatak ölçülerine uyarlanabilir modelleri mevcuttur. Kaliteli kumaşların konforlu ve rahat uykularını eşsiz Sarev pike takımları ile deneyimleyin. İplik kalitesi ile çekmezlik ve solmazlık garantisi taahhüt eden Sarev pike takımları modelleri, sadece yaz mevsimi değil her mevsim kullanım ve sık yıkama olanağı sağlar. Uygun fiyatlı modelleri kaliteyle sunan Sarev’in yatak odanız için battaniye seti, nevresim takımı modelleri, yatak örtüleri, beyaz grup ürünleri, kırlent bölümlerini mutlaka inceleyin.

Zengin Tasarımlı Pike Takımları Modelleri

Saf pamuk kumaşlarla tasarımlanan pike takımları modelleri, yaz mevsimde yatak odalarınıza zarafeti getirecektir. Dilediğiniz tasarım modellerini yatak odalarınıza taşımak için zengin Sarev tasarımlarından faydalanmanın tam zamanı. Sarar, tasarımlarını yaratırken insan odaklı, doğayı koruma ve doğal yaşamı standartlaştırma çabasından vazgeçmez. Bu nedenle doğal ve sağlıklı dokularını doğadan esinlenen desenlere yansıtır. Botanik bahçesini ve ormanı anımsatan yaprakların doğal renk tonlarında işlendiği ve özel baskıların bulunduğu kumaşlar tercih edilir. Bu kumaşlar yaz ayları için idealdir. Geometrik desenler doğal ve el baskısından çıkmış gibi gerçekçi işlenen renkler özenle dikilir. Düz renklerin kesimi ve aksesuarlarla tasarımı klasik görüntüleri detaylarla şık kılar. Şık yatak odaları için çeyizlik pike takımı da odanıza farklı bir ambiyans katar. Beslendiği değerleri özenle aktaran Sarev her zevke ve her eve uygun modelleri titizlikle oluşturur.

Yatak Odanız İçin Doğru Pike Takımları Modelleri Seçin

Farklı koleksiyon ve kumaş seçimleri ile zengin tasarımları sunan Sarev, farklı ürünleri birlikte kullanabilmeniz için özgür setler sunar. Kullanım süreçlerinde bütün ihtiyaçlarınızı dikkate alarak setlerini oluştururken diğer seçimlik modellerle uyumlu kullanım sağlayan kumaş ve desenlerden seçer. Aksesuar kullanımına uygun ve kırlent modelleri ile uyumlu desenler tercih edilir. Evinizin stilini oluştururken siz zorlanmayın diye bütün ürünlerinde bir uyum ve kalite çizgisi gösteren Sarev ürünleri her bütçeye hitap eden fiyatlarla sunuluyor. Pike takımları modellerini oluştururken sıkıcı bir tarz yerine parçalar arası uyumla farklı desen ve çizgiler kullanır. Çarşaflarını düz renklerden oluşturan takımların yastık kılıfları ve pikelerinde desen kullanımına özen gösteriyor. Her rengin en doğal ve canlı tonlarını seçerken pastel ve bohem stili de mutlaka koleksiyonlarına harmanlıyor. Seçim özgürlüğü sunan ve her bir parçayı ayrı ayrı kullanma olanağı sunan pike takım modelleri, özellikle yaz mevsimde sizleri sınırsız stil yaratmanın keyfine bırakıyor. Sizler de yatak odalarınızda en doğru ve en farklı takımları oluşturmak için Sarev ‘e davetlisiniz.

En şık ve uygun fiyatlı Sarev pike takımı modelleri için tıklayınız.