KATEGORİNİN FAVORİ ÜRÜNLERİ

Desenli Bluz

Sadece stoktakileri göster
Görünüm
Toplam 25 ürün görüntüleniyor.

Desenli Bluz Modelleri ve Fiyatları

Bluzlar genellikle ince kumaştan üretilen bir üst giyim parçasıdır. İpek ve pamuk gibi kumaşlardan üretilebileceği gibi sentetik ve polyester maddelerden de üretilebilirler. Bluzlar hem günlük kullanımda hem de şık ortamlarda tercih edilebilecek tam bir kurtarıcı kıyafettir. Dolayısıyla her kadının dolabında en az kadın uzun kollu bluz, kadın askılı bluz gibi her mevsime uygun birkaç çeşit bluz modeli bulunmalıdır. Bluzler, kadın beyaz bluz, siyah, gri gibi düz renklere sahip sade tasarımlarla üretilebilir. Bunun yanında desenli bluz modelleri de kadınlar tarafından sıkça kullanılır. Desenli bluzlar; çiçek desenli bluz modelleri, geometrik desenli bluz modelleri ya da leopar ve zebra gibi hayvan desenli bluz modelleri şeklinde olabilir. Gelin çeşit çeşit desenli bluz modellerinin özelliklerine ve nasıl kolayca kullanılacağına beraber bakalım.

Çiçek Desenli Bluz Modelleri

Hem ince kumaş yapısıyla hem de çiçekli motifleriyle, desenli bluz modelleri yazın vazgeçilmez parçalarından biridir. Çiçek desenli bluz modelleri yazın cıvıl cıvıl görüntüsüyle hem giyen kişiye hem de etrafındakilere neşe ve enerji verir. Yazın gündüz dışarda bir yemeğe giderken, alışverişe çıkarken ya da sahil kenarında gezinirken giyebileceğiniz hem rahat hem de şık parçalardan en güzeli çiçek desenli bir bluz olabilir. Yalnız çiçek desenli bluz modellerini kullanırken dikkat etmeniz gereken bazı noktalar vardır. Çiçek desenli bir bluz giydiğinizde kombininizdeki diğer parçalar kesinlikle sade ve düz renkte olmalıdır. Çiçek desenli bluz modellerini diğer desenli parçalarla kombinlediğiniz takdirde karışık, hoş olmayan ve göz yoran bir görüntüye sebebiyet verebilirsiniz. Bu bluz modellerini sade bir pantolonla, etekle veya şortlarla kombinleyerek yazın enerjisini etrafınıza saçabilirsiniz.

Geometrik Desenli Bluz Modelleri

Geometrik desenli kıyafetler son dönemlerde oldukça popüler hale gelmiştir. Bu geometrik desenler bluzlarla buluşarak özgün bir stilin öncüsü durumuna gelmişlerdir. Kareli, çizgili veya diğer geometrik desenli bluz modellerini kombinlerken dikkat edilmesi gereken noktalar çiçek desenli bluz modelleriyle hemen hemen aynıdır. Yani geometrik desenlere sahip bluz modellerini de kombinlerken diğer parçaların sade ve düz renkte olmasına özen göstermelisiniz. Geometrik desenli bluz modellerini şık bir pantolonla veya kalem etekle birlikte kombinleyerek zarif bir ofis şıklığı yaratabilirsiniz. İş hayatının dışında yine kadın şort, etekler ve jeanlerle kombinleyerek günlük zerafetin ve şıklığın temsilcisi olabilirsiniz.

Leopar, Zebra Desenli Bluz Modelleri

Leopar ve zebra modası her kıyafet parçasına uyarlandığı gibi bluz modellerine de yansımıştır. Özellikle girdiğiniz ortamlarda dikkat çekici olmak istiyorsanız veya oldukça feminen bir stil yaratmayı seviyorsanız leopar ve zebra desenli bluz modelleri aradığınız parça olabilir. Bluzun en şık hallerinden biri olan leopar ve zebra desenli bluz modelleri çok dikkatli şekillerde kombinlenmelidir. Bu desenlerin renkleri belirli olduğundan kombinleyeceğiniz diğer parçaların da renkleri sınırlıdır. Leopar ve zebra desenli bluz modellerini kesinlikle düz siyah renk veya düz beyaz renklerle kombinlemelisiniz. Yine bu modeller de hem iş ortamında hem günlük hayatta kullanılabileceği gibi leopar ve zebra desenli bluz modelleriyle bir akşam yemeğinde bile göz alıcı olabilirsiniz.

Desenli Bluz Modellerinin Fiyatları

Çeşitli bluz stillerinden biri olan desenli bluz modelleri de diğer bluz modelleri gibi genellikle uygun fiyatlıdır. Üretildiği kumaşa göre farklılık gösterse de genel olarak bütçenizi zorlayacak bir fiyatta değildir. Bütçenizin dostu uygun fiyatlarını, kaliteli kumaşları ve muntazam dikişleriyle birleştiren Sarar size birbirinden farklı desenli bluz modelleri sunuyor. Renk renk ve çeşit çeşit Sarar desenli bluz modellerini yine birbirinden kaliteli Sarar pantolon, etek ve şortlarla kombinleyebilir ve etrafınızdaki herkese şıklığınızın adresini sordurtabilirsiniz.

Sarar mağazasına ait kadın desenli bluz modelleri ve fiyatlarını Sarar online satış mağazasından buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.