KATEGORİNİN FAVORİ ÜRÜNLERİ

Şifon Etek

Sadece stoktakileri göster
Görünüm
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.

Şifon Etek Modelleri ve Fiyatları

Fransa ‘da ilk üretimi sağlanan şifon kumaş moda için şıklık ve zarafeti temsil eder. İçerisinde rayon, ipek, pamuk, suni ipek, polyester, sentetik gibi elyafların dokuması ile elde edilen şeffaf dokulu bu kumaş şıklığınıza ilham katmak için Sarar tasarımlarında şifon etekleri sizlerle buluşturuyor. Yumuşak ve ipeksi dokusu ile ışık geçirebilen, ince yapılı bir kumaştır. Bu nedenle şifon kumaşın tasarımlarda kullanımı, eteklerin bedeninizle uyumla giyilebilmesi için ince işçilik ve profesyonellik gerekir. Sarar özenli işçiliği ve şifon kumaşın ustalıkla kullanıldığı etekleri sizlere sunuyor.

Romantizmi Şifon Etek Modelleri ile Sağlayın

Şifon eteklerle romantik ve sofistike bir tarz yaratmak mümkün. Bu eteklerle dışarıya yansıyan zariflik elle tutulur bir obje kadar somut olurken şifon kumaşın teninizde bıraktığı his sizlere özgüven verecektir. Şifon kumaşın en yakıştığı çiçekli desenler adeta içimizi ısıtır. Uçuşan görüntüsü ile bize baharı ve yazı anımsatır. Bu nedenle yaz ve bahar mevsimlerine özgü kıyafetlerde sık kullanılan bir kumaştır. Sarar ustalıkla kullandığı şifon kumaşı hem yaz hem kış aylarına özgü kullanımla tasarlayarak sizleri benzersiz şifon etek modellerinin sahibi yapıyor.

Şifon Etek Modelleri ile Tarzınız İlham Kaynağı Olabilir

Şifon etek geçirgenliği nedeniyle astarla kullanımı yaygındır. Uzun şifon eteklerde astarın etek boyundan daha kısa veya yarı boyda olması kumaşın ışığı geçirmesiyle tarzınızda görsel bir şölen yaratabilir. Etek boyunun asimetrik olması, etek uçlarında volan veya pile olması oldukça karakteristik bir stil yaratır. Bu eteklere ilham katan bir diğer görüntü de eteğin kendi kumaşından bir kemer ile hareketlendirilmesidir.

Şifon eteğinizin uçuşan kumaşı ile üzerinizde zarifçe raks etmesi stilinizde bir tablo sergisi keyfi yaratacaktır. Sarar, şifon etek tasarımlarında kumaşı kendi renklerini barındıran veya uyumlu renkteki astarlarla kullanarak eteğinizin bütünlük sağlamasını ve kumaş deseninin uyum içinde olmasını sağlar. Bu sayede şifon eteğinizi diğer parçalarla kombinlerken renklerin uyumunda ve seçiminde sizin işinizi kolaylaştırır.

Şifon Etek Modellerinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bu etekler ışık geçirmesi ve içi göstermesi nedeniyle astarla kullanımı tavsiye edilir. Eğer eteğin kendinden astarı varsa sizin için bu daha kullanışlı olur. Çünkü astar ve şifon kumaşın uyumsuzluğu eteğin şık görünümüne gölge düşürebilir. Etek ve astarın dikişle tutturulmamış olması nedeniyle gün içinde veya yürürken etek üzerinizde kayabilir. Yine bu da istenmeyen bir görüntüye sebep olur.

Kırılgan zarafeti ve ihtişamlı görkemi aynı anda yaşatan şifon eteklerin tamamlayıcıları da oldukça önemlidir. Yıkama ve ütüleme işleminde narinlik isteyen bu kumaşın bakımı da önem taşıyor. Üzerine giyilen parçaların veya aksesuarların taşlı, pullu, zımbalı olması kumaşın narinliğine zarar verebilir. Şifon kumaş tek başına yeterince ihtişam kazandırdığı için aksesuar ve tamamlayıcı tercihlerini sadelikten yana kullanabilirsiniz.

Sarar mağazasına ait şifon etek modelleri ve fiyatlarını Sarar online satış mağazasından buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.