Çift Kişilik Yatak Alezleri

Sadece stoktakileri göster
Görünüm
Toplam 2 ürün görüntüleniyor.

Sarev Çift Kişilik Yatak Alezi Modelleri ve Fiyatları

Sarev alez modelleri içerisinde yer alan çift kişilik yatak alezleri yataklarınızın uzun süre temiz kalmasını sağlayan yardımcı ürünlerden biridir. Dış ortamda yatağınıza zarar verebilecek tüm zararlı maddelerden korur. Yatağınızı uzun yıllar sağlıklı bir biçimde kullanmanıza olanak yaratır. Çift kişilik alezlerin pek çok farklı amaçla kullanılabilmesi ürünü cazip kılar. Gece terleyen kişiler için tercih edilen ürün teri emer ve yatağınızın zarar görmesini engeller. Terlemenin yarattığı koku ve lekenin yatağınıza geçmesini önler. Yatan hastalar için de oldukça iyi bir seçimdir. Uzun süreli kullanımlarda leke ve kokuyu engelleyen yapısı sayesinde ferahlık sağlar. Cilde zarar vermeyen pürüzsüz ve yumuşak dokusuyla konforlu bir dinlenme olanağı yaratır. Dilediğiniz zaman kolayca çıkarıp yıkayabileceğiniz ve kısa süre sonra yeniden kullanabileceğiniz çift kişilik yatak alezleri pratik yapısıyla ev tekstilinde yoğun ilgi gören ürünlerden biridir. Esnek ve hafif yapısı sayesinde her yere taşınabilir.

Çift Kişilik Yatak Alezi Ölçüleri

Çift kişilik yatak alezleri farklı yatak ölçüleri için uygun olan boyutlarıyla yatağınızla mükemmel bir uyum sağlar. 160x200, 180x200, 200x200 cm ebatlarına sahip olan çift kişilik yatak alezi yatağınızın her tarafını sımsıkı sararak ortamdaki toz ve kire karşı tam koruma sağlar. Yıkama sonrasında değişmeyen formu sayesinde yatağınızla mükemmel bir uyum yakalar. Farklı büyüklükteki alternatiflerle yatağınız için en uygun olan ürünü seçmenizi kolaylaştırır.

Çift Kişilik Yatak Alezi Nasıl Yıkanır ve Temizlenir?

Çift kişilik yatak alezini yıkamadan önce dikkat edilmesi gereken en önemli şey kullanım etiketini kontrol etmektir. Alez kenarlarının lastikli olması nedeniyle yüksek ısıda yıkamak uygun olmayabilir. Alezinizde oluşan herhangi bir leke varsa lekeyi çıkarmak için uygun bir deterjanla ön işlem uygulanması gerekebilir. Bu noktada deterjan seçimi oldukça önemlidir. Çünkü bazı leke çıkarıcı deterjanlar alezinizin özel yapısını bozarak kullanma süresini kısaltabilir. Sıvı geçirmez özelliğe sahip alezler uygun olmayan bir deterjana maruz kaldığında yırtılabilir ve ayrıcalığını kaybedebilir. Bu hassas noktalara dikkat ettikten sonra çift kişilik alezinizi hassas ayarda ve uygun bir deterjanla rahatlıkla yıkayabilirsiniz. Yıkama işlemi sonrasında alezinizi çamaşır makinesinden çıkarmadan önce içerisinde su birikip birikmediğini kontrol etmeniz de önemli bir ayrıntıdır. Çift kişilik alezin su geçirmez bir yapısı olması nedeniyle kumaş arasına su birikebilir ve bu suyun serme işleminden önce tahliye edilmesi gerekir. Alezinizi sudan arındırdıktan sonra geniş bir alana sererek kısa sürede kurumasını sağlayabilirsiniz.

Çift Kişilik Yatak Alezlerinin Özellikleri Nelerdir?

Çift kişilik yatak alezleri yatak yüzeyinde oluşabilecek maytların yaşam alanı oluşturmasına asla fırsat tanımaz. Antibakteriyel özelliği sayesinde canlı organizmaların oluşumuna tamamen engel olur. Çift kişilik alezlerin en iyi özelliklerinden biri de su geçirmeyen yapısıdır. Sıvının yüzeyde kalmasını sağlayarak yatağınızı korur. Derine nüfuz edemeyen sıvıya kolayca müdahale edilebilir. Koku ve nemi emerek ferah bir uyku deneyimi yaşatır. Çift kişilik alezler farklı ayırt edici özelliklere de sahiptir.
Elastik Çift Kişilik Alez: % 100 polyester içeriği ile sıvı geçirgenliği olmayan bu ürün leke tutmaz ve kolay temizlenir. Elastik özelliği sayesinde kolayca yatağınızın şeklini alır. Gözenekli dokusuyla vücuda nefes aldırır. Ter kokusunun yayılmasını engeller. Yazın serin, kışın sıcak tutar. Kaliteli malzeme içeriğiyle dayanıklıdır ve uzun yıllar kullanılabilir. Kırışmayan kumaşı sayesinde kuruttuktan hemen sonra kullanıma hazırdır. Kenarları lastiklidir ve yatak yüzeyinde kayma yapmaz.
Pamuk Karışımlı Çift Kişilik Alez: PVC madde içermeyen bu ürün %35 pamuk, %35 polyester ve %30 naylon içeriğiyle cilt sağlığınız için uygundur. Ütüleme gerektirmez ve pratik bir kullanım sağlar. Kolay deforme olmaz ve uzun ömürlüdür. Zararlı bakterilerin çoğalmasına engel olan bir yapıya sahiptir. Alez üzerine dökülen sıvının yüzeyde kalmasını sağlayarak temizliği kolaylaştırır.

Sarev Çift Kişilik Yatak Alezi Fiyatları

Tek kişilik yatak alezi ve çift kişilik yatak alezi modelleri yataklarınızı uzun süre temiz tutan yapısıyla işlevsel bir özelliğe sahiptir. Temiz ve ferah görünüyle rahat ve kullanışlıdır. Farklı ebatlardaki yataklara mükemmel uyum sağlar. Yaz aylarında serin kış aylarında da sıcak tutarak konforlu bir uyku için gereken zemini hazırlar. Hem kaliteyi hem de pratik kullanımı birlikte bulabileceğiniz çift kişilik yatak alezi modellerinden size en uygun ürünü kolayca bulabilirsiniz. Kampanya ve indirimlerden haberdar olmak için sarar.com’u takip etmeyi ve e-bültenimize kayıt olmayı unutmayın.