KATEGORİNİN FAVORİ ÜRÜNLERİ

Erkek Kruvaze Ceket

Sadece stoktakileri göster
Görünüm
Toplam 8 ürün görüntüleniyor.

Erkek Kruvaze Ceket Modelleri ve Fiyatları

Erkek modasının kült parçalarındandır ceketler. Spor ceket erkek, blazer, kruvaze, ekose ceket gibi say say bitmez modelleri ve çeşitleri vardır. Bu ceket modelleri arasında kruvaze ceket modelleri ise klas görünümü ve asilliği simgelemesi ile bilinir. İlk çıktığında oldukça popüler olan bu ceket modeli sonradan popülaritesini kaybetse de son yıllarda yeniden ivme kazanmış ve erkeklerin çokça tercih ettiği bir ceket modeli.

Özellikle sinema kültürüyle favoriler arasına giren kruvaze ceket modelleri, süper kahramanlar, kötü adamlar tarafından tercih edilmesiyle vintage olarak anılmaktan kurtulup popüler kültüre yeniden giriş yaptı. Mekan, konsept fark etmeden giyilen kruvaze ceket modellerini her renkte bulmak da mümkün. Toplantılarda ve şirket partilerinde sıkça görmeye başladığımız kruvaze ceketleri kır ve sahil düğünleri gibi açık mekan davetlerinde tercih edenlerin sayısı da oldukça fazla.

Erkek kruvaze ceket modelleri ve fiyatları birçok etkene bağlı olarak değişse de Sarar’da her bütçeye uygun bir seçenek olduğunu da hatırlatalım.

Kruvaze Ceket Nedir?

Kruvaze ceketi kruvaze yapan özelliği ceket üzerindeki düğme sayısı ve düğmeler iliklendiğinde ceket önündeki şık ve karizmatik duruştur. Klasik ceket modellerinde bir, iki ya da üç düğme bulunurken kruvaze ceketlerde dört ya da altı düğme bulunur. İlk çıkan klasik kruvaze ceket modellerinde altı düğme bulunsa da modernize edilen kruvaze ceketlerde dört düğme bulunuyor. Desenli, çizgili ya da düz renk olan ceketlerde mevsime göre de materyaller farklılık gösteriyor. Keten, pamuk, yün, elastan ya da polyester gibi materyaller kullanılabiliyor.

Kruvaze Ceket Nasıl Giyilir?

Kruvaze ceket giyiyorsanız, öncelikle önünüz hep ilikli gezeceğinizi bilmekte fayda var. Tek, iki ya da üç düğmeli ceketlerde mekana ya da oturup kalkma durumuna göre iliklenen ya da açılan düğmeler, kruvaze ceket modellerinde sürekli ilikli kalıyor. Tabii düğmeleri devamlı ilikli tutmak bir zorunluluk değil, fakat kruvaze ceketleri diğer ceket modellerinden ayıran özellikleri ilikli düğmelerin duruşu ve verdiği his olduğundan büyük önem arz ediyor.

Kruvaze Ceket Modelleri ve Fiyatları

Kruvaze ceket modellerinde fiyatlar birçok özelliğe bağlı olarak değişkenlik gösteriyor. Mevsimlik kruvaze ceket modelleri, yazlık kruvaze ceket modelleri ve kışlık modellerde kullanılan materyaller farklılık gösterdiğinden doğal olarak arada fiyat farkı da oluşuyor. Kaliteye, renge göre fiyatı artan ya da azalan kruvaze ceket modellerinde uygun fiyatlı seçenekler de mutlaka bulunuyor. Her bütçeye uygun ve kaliteli kruvaze ceket modellerini Sarar’da bulabilirsiniz.

Sarar Erkek Kruvaze Ceket Modelleri ve Fiyatları

Erkek modasında her kategoride üretim gerçekleştiren Sarar, dünya lideri bir markada olması gerektiği gibi en kaliteli materyalleri kullanıyor ve alanında en başarılı tasarımcılarla çalışıyor. Özgün, şık ve rahat kruvaze ceket modellerini müşterilerine sunan Sarar’da kaliteden ödün vermeden uygun fiyatlı kruvaze ceket modellerine ulaşabilirsiniz.

Kruvaze ceket modelleri ve fiyatlarını Sarar’ın online satış mağazasında ya da fiziksel mağazalarında inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.