Kırlent

Sadece stoktakileri göster
Görünüm
Toplam 51 ürün görüntüleniyor.

Kırlent Modelleri ve Fiyatları – SAREV

Oturma odaları hem evimizde en çok zaman geçirdiğimiz yerlerden biri hem de eve gelen misafirleri ağırladığımız bölümdür. Bu sebeple her evin en şık ve en özenerek dekore edilen bölümü genelde oturma odasıdır. Oturma odasında ise en çok yeri kaplayan ve en içli dışlı olduğumuz eşyalar koltuk takımlarıdır. Koltuk takımı bir oturma odasının ağırlığını gösteren eşyadır. Fakat koltuk takımları tek başına pek bir şey ifade etmez. Koltuk takımlarını bütünleyen ve hoş görünmesini saylayan detay kırlentlerdir. Bunun dışında yıllar içerisinde sıkıldığınız ve cazibesini kaybettiğini düşündüğünüz koltuk takımları için de yeni kırlentler almak oturma odasının havasını tamamen değiştirebilir. Sıkıldığınız mobilyaları değiştirmek biraz maliyetli bir yol olsa da kırlent gibi küçük detayları değiştirerek odanızın görüntüsünü tamamen farklılaştırabilirsiniz.

Doğru seçildiği taktirde kırlentler tüm oturma odasının uyumunu sağlayabilir. Mesela birbiriyle uyumlu olmayan mobilyalarınız varsa kırlentler sayesinde uyum geçişleri yaratarak odanızı daha uyumlu hale getirebilirsiniz. Bu sebeple kırlent seçimi oldukça önemlidir. Düz, desenli, hayvan, doğa, çiçek, yazı detaylı birbirinden güzel kırlent modelleri ile evinizin dekorasyonunu tamamlayabilirsiniz.

Kırlent Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Koltuk takımlarınızla tıpa tıp aynı olan kırlentleri kullanmayın: Bazen hazır koltuk takımları satın aldığımızda koltuk takımıyla aynı renkte, desende ve modelde kırlentler beraberinde gelir. Bu durumda kırlentleri değiştirmekte fayda var. Odanızdaki diğer eşyalarla uyumlu ve koltuk takımınızla kontrast yaratacak renklerde ve desenlerde kırlentler seçmelisiniz.

Kırlent rengini ve desenini doğru ayarlayın: Kırlent seçimindeki en önemli detay tabii ki de rengidir. Eğer doğru renklerde kırlentler tercih ederseniz oturma odanızdaki diğer tüm dekoratif ürünlerin birbiriyle uyumunu sağlayabilir ve şık bir görüntü yaratabilirsiniz. Renk kadar önemli olan bir başka detay da kırlentlerin desenidir. Oturma odanızın tarzına göre çeşitli desenlerdeki doğru kırlentleri seçmelisiniz. Eğer oturma odanız klasik tarzda ise klasik desenlere sahip kırlentleri, eğer spor bir tarzda ise geometrik, düz, sade desenli kırlentleri tercih etmelisiniz.

Koltuk üzerinde kaç tane ve hangi boyutlarda kırlent olacağına karar verin: Koltukların üzerini oturacak yer kalmayacak kadar çok sayıda ve büyüklükte kırlentle doldurmak veya tam aksine yetersiz sayıda kırlent koymak hoş bir görüntü yaratmayacaktır. Kırlent sayısını ve boyutunu koltuklarınızın sayısına ve boyutuna göre doğru ayarlayarak ve birbirinden farklı renk ve desenlerdeki birkaç kırlenti doğru şekilde sıralayarak hoş bir görünüm elde edebilirsiniz.

Kırlent Modelleri Nelerdir?

Pamuk Kırlentler: Pamuk kumaştan üretilmiş kırlentler hemen hemen her tarzdaki odaya kolaylıkla uyum sağlar. Kem klasik hem de spor tarzda dekore edilmiş oturma odalarına düz, desenli ve çeşitli renklerdeki pamuk kırlentlerden alarak harika bir uyum yakalayabilirsiniz. Üstelik pamuk kırlentler yumuşak dokusu sayesinde konforlu bir his de sunar.

Saten Kırlentler: Saten kırlentler klasik tarzda dekore edilmiş odaların adeta vazgeçilmezidir. Odanıza uyumlu renk ve desenlerdeki saten kırlentler ile klasik ve şık bir dekor elde edebilirsiniz.

Pike Kırlentler: Pike kırlentler de modern ve sade dekore edilmiş oturma odaları için mükemmel seçimlerden biri olacaktır. Özellikle ferah bir ortam yaratmak istiyorsanız pike kırlentler tam size göre. Üstelik yıkanması ve temizlenmesi de oldukça kolay olan pike kırlentlerle sade şıklığın öncüsü olabilirsiniz.

Kırlent Fiyatları

Kırlent fiyatları üretildiği kumaşa ve dolgu malzemesine öre değişkenlik gösterir. Siz de birbirinden güzel renkte, desende ve çeşitte kırlentlere uygun fiyatlarla sahip olmak istiyorsanız Sarev kırlent modellerine göz atmalısınız.

En şık ve uygun fiyatlı Sarev kırlent modelleri için tıklayınız.