Damatlık Takım Elbise

Sadece stoktakileri göster
Görünüm
Toplam 24 ürün görüntüleniyor.

Damatlık Takım Elbise Modelleri ve Fiyatları

Hayatınızın belki de en özel günü olan düğün gününde, en şık halinizle görünmek istemeniz son derece doğal bir istektir. Gelinlik modelleri kadar olmasa da yüzlerce renkte ve modelde damatlık takım elbise modelleri arasından size en yakışanı seçme şansınız vardır. Bu özel günde giydiğiniz takım elbise içinde rahat hareket edebilmeniz ve özgüvenli hissediyor olmanız en dikkat etmeniz gereken noktadır. Sizi bunaltan ve rahatsız eden kumaş türlerinden kaçınmalı, damatlık kalıbının vücut yapınıza uygun olup olmadığına önem vermelisiniz.

Damatlık takım elbise fiyatları ise oldukça hareketli. Özel dikim ya da hazır damatlık tercihinize göre fiyatlar oldukça fark ediyor. Hazır damatlık takım elbiseler, özel dikim modellere göre daha bütçe dostu diyebiliriz.

Damatlık Takım Elbise Nasıl Seçilir?

Damatlık takım elbise seçiminde öncelikle vücudunuzu tanıyor olmanız gerekir. Kilolu bir damat adayının slim fit damatlık yerine regular fit bir damatlık tercih etmesi daha doğru olacaktır. Kilo fazlanız varsa ve saklamak istiyorsanız mutlaka koyu renk damatlık tercih etmelisiniz. Sarar damatlık takım elbise modelleri arasında bolca koyu renk ve regular fit damatlık bulabilirsiniz. Uzun boylu damat adaylar, boylarını vurgulamak istiyorsa dikey çizgili desenlere sahip damatlıkları tercih edebilir. Ceketlerde kol uzunluğu sorunu yaşayan damatlar, özel dikim ceketleri alternatif olarak kullanabilir.

Damatlık seçerken kumaşı da düğün mevsimine ve mekanına uygun seçmek önemlidir. Kalın kumaşlı damatlık modelleri, sıcak havalarda bunaltıcı olabilir. Sıcak havalarda ve geçiş aylarında hava alan kumaşlar tercih edilmelidir. Bu tür kumaşlarda keten ve pamuk başta gelir. Kış aylarında ve serin havalarda yün, polyester gibi sıcak tutan materyaller tercih etmek faydanıza olacaktır.

Bir diğer seçim kriteri ise damatlığın rengi. Damatlık modellerinde siyah ve beyaz en çok tercih edilen renkler fakat günümüzde neredeyse her renkte damatlığa rastlamak mümkün. Renk seçiminde mevsime ve mekana göre tercih yapılmalıdır. Tabii aynı zamanda gelinle de uyum içinde olmak bir bütün olarak görünmenizi sağlayacaktır. Soğuk havalarda siyah damatlık , kahverengi, bordo gibi koyu renkler ve tonları damatlık takım elbise modellerinin en çok tercih edilen renkleridir. Yaz mevsiminde ve sıcak havalarda ise damat adayları daha renkli giyinmeyi tercih ediyor. Son yıllarda en popüler düğün mekanları olan kır ve sahil düğünlerinde beyaz, mavi, gri , lacivet smokin takım elbise ve tonları damatların en çok tercih ettiği damatlık takım elbise renkleri.

Damatlık Takım Elbise Nasıl Kombinlenir?

Damatlık takım elbiseleri kombinlerken en çok kullanılan aksesuarlar kol düğmeleri, saat, kravat, papyon, kuşak, mendil, yaka çiçeği, yaka zinciri ve fular. Ceket ve pantolona ek olarak yelek de tercih eden damat adayları, sade bir gömlek ve desensiz bir kravatla kombinini tamamlamayı tercih ediyor.

Kilolu damat adayları kombinlerinde aksesuar olarak kuşak bulunduruyor. Fazla kiloları saklamaya yardımcı olan kuşaklar, koyu renkte tercih edildiğinde damat adaylarının kurtarıcısı oluyor. Kilolu damat adayları, kruvaze model damatlık takım elbiseleri de önü ilikli şekilde kilolarını saklamak için kullanıyor.

Son yıllarda fular ile damatlık kombini yapmak trend oldu. Kravat yerine fular tercih eden damatlar, daha otantik ve iddialı bir görünüme sahip oluyor.

Kol düğmeleri de yıllardır vazgeçilmeyen bir damatlık aksesuarı. Bu özel güne özel kol düğmeleri hediye edilmesi bir adet haline geldiğinden, damat adayları bu hediyeleri düğünlerinde taşıyor.

Uygun Fiyatlı Sarar Damatlık Takım Elbise Modelleri

Bu özel gününüzde Sarar’ın dünyada sektörün öncü haline gelmesini sağlamış geniş kataloğundan bir smokin damatlık giymenin tercih edilmesi, Sarar için bir gurur ve sevinç kaynağı. Müşterilerine her daim en kaliteli ürünlerini sunmak için çabalayan Sarar’da her bütçe düşünülerek hazırlanmış onlarca damatlık modeli bulunuyor.

Damatlık takım elbise modelleri ve fiyatlarını Sarar’ın online satış mağazasından ya da mağazalarından inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.