sadsad x
asdasd

Bebek Alez

Sadece stoktakileri göster
Görünüm
Toplam 4 ürün görüntüleniyor.

Sarev Bebek Alez Modelleri ve Fiyatları

Bebeklerin sağlıklı ve rahat bir uyku deneyimi yaşamaları her anne ve baba için oldukça önemlidir. Bebeklerin uyku kalitesini etkileyen önemli faktörlerden biri de kullanılan alezin kalitesidir. Ebeveynlerin ve bebeklerin ihtiyacı olan pratik ve konforlu alez modellerini Sarev mağazaları ve sarar.com’da bulabilirsiniz.

Sarev Bebek & Çocuk Alez Çeşitleri

Sarev'in bebek ve çocuk alezleri, nefes alabilen kumaşlara sahip olduğu için cilt dostudur. Yumuşak dokusu ile alerjik reaksiyonları önlemeye yardımcı olan alez çeşitleri, su geçirmez özellikleri sayesinde yatak koruması da sağlar. Bebeğinizin altını temizlerken veya bir sıvı sızıntısı durumunda yatağın ıslanmasını engeller. Sarev bebek ve çocuk alezlerinin en büyük avantajlarından bir diğeri uzun ömürlü kullanım sağlamasıdır. Defalarca yıkama sonrasında bile alezler ilk günkü yumuşaklığını korur. Böylece bebeğinizin alezi, onun tüm bebeklik ve çocukluk dönemi boyunca sadık bir uyku arkadaşı olur. Sarev bebek ve çocuk alez çeşitleri arasında yatak alezlerinin yanı sıra yastık alezleri de mevcuttur. Bebeğinizin uyku sırasında konforlu ve güvende hissetmesini sağlamak için leke tutmaz, su geçirmez, antialerjik ve nefes alan özellikleriyle öne çıkan Sarev bebek ve çocuk alezi modellerini Sarev Mağazaları ve sarar.com’dan satın alabilirsiniz.

Sarev Double Jersey Bebek Yastık Kılıfı Alez

Bebekler, hassas cilde ve gelişen bağışıklık sistemine sahip oldukları için uyku sırasında doğru şekilde desteklenmeleri gerekir. Sarev Double Jersey Bebek Yastık Kılıfı Alez, bebeklerin konforlu bir uyku deneyimi yaşamasında en önemli yardımcılardan biri. Jersey kumaş; yumuşaklığı ve dayanıklılığı bir arada sunar. Bebeğinizin cildine zarar vermez ve uzun süreli kullanım için idealdir. Su geçirmez bir bariyerle donatıldığı için gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Sarev Double Jersey Bebek Yatak Alezi

Bebekler bazen beklenmedik sürprizlere yol açabilirler. Sarev Double Jersey Bebek Yatak Alezi, kolay temizlenebilir özelliğe sahiptir. Ayrıca ütülemeden kullanılmaya uygundur. Double Jersey Bebek Yatak Alezi, bebeklerin hassas ciltlerini korumak için özel olarak tasarlanmıştır. Kolay temizlenebilen, su geçirmeyen ve bebeklerin cildine dost yapısıyla; Double Jersey Bebek Yatak Alezi bebeğinize her anlamda konfor sağlayacak.

Sarev Full Cover Bebek Alez

Bebeklerin sağlıklı bir şekilde büyümesi ve gelişmesi için konforlu bir uyku alanına ihtiyaçları vardır. Bu alanın temiz, hijyenik ve rahat olması, bebeğin mutlu olduğu kadar sağlıklı olmasını da sağlar. Sarev Full Cover Bebek Alez, bu ihtiyaçları karşılamak üzere tasarlanmıştır. Kış mevsiminde sıcak tutan, yaz mevsiminde terletmeyen bu alez, bebeğinizin uyku kalitesini artıracaktır. Beklenmedik sürprizlerden yatağı koruyan Sarev Full Cover Bebek Alezini Sarev mağazaları ve sarar.com’dan satın alabilirsiniz.

Sarev Full Cover Alez Bebek Yastık Kılıfı

Bebeğinizin uyku alanını oluştururken özellikle yatak takımı ve yastık kılıfı seçimi önemlidir. Sarev Full Cover Alez Bebek Yastık Kılıfı, bebeğinizin rahat ve sağlıklı bir uyku deneyimi yaşaması için tasarlanmıştır. Yastığın tamamını saran bir tasarımı ile her tarafının korunmasını sağlar. Yastık içine sızabilen sıvılar veya kirlerden kaynaklanabilecek hasarları engeller. Bu sayede bebeğinizin yastığı her zaman temiz ve hijyenik kalır. Bebeğinizin uyku kalitesini artırarak, mutlu bir şekilde uyanması için Sarev Full Cover Alez Bebek Yastık Kılıfını tercih edebilirsiniz.

Bebek Alezlerinin Kullanım Alanları Nelerdir?

Bebeklerin uyku ve dinlenme alanlarını temiz ve hijyenik tutmaya yardımcı olan bebek alezlerinin temel kullanım alanları şunlardır:

● Yatak ve yastıkları korumak,
● Beşik ve karyolayı korumak,
● Araba koltuğunu korumak,
● Seyahatlerde bebeğe uyku alanı oluşturmak,
● Mama sandalyesini korumak için alez kullanılabilir.

Bebek Alezler Nasıl Temizlenir?

Bebek yatak ve yastık alezlerini temizlemek için şu adımları takip edebilirsiniz:

● Yatak alezlerini iki haftada bir, yastık alezlerini ise her hafta yıkayabilirsiniz.
● 30-40 derece sıcaklıkta yıkayabilirsiniz. Yüksek sıcaklık alezin yapısını bozabilir.
● Kir ve leke varsa çıkarmak için alezleri nazikçe ovalayarak ön yıkama yapabilirsiniz.
● Yıkamadan sonra iyi bir şekilde durulayarak deterjan kalıntılarını alezden uzaklaştırabilirsiniz.
● Alezleri doğal olarak kurumaya bırakabilir veya düşük ısıda kurutma makinesinde kurutabilirsiniz.

Sarev koleksiyonlarından, size özel hazırladığımız kampanyalardan ve yeniliklerden haberdar olmak için e-bültenimize abone olabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.