KATEGORİNİN FAVORİ ÜRÜNLERİ

Battaniye

Sadece stoktakileri göster
Görünüm
Toplam 10 ürün görüntüleniyor.

Battaniye Modelleri ve Fiyatları - SAREV

Özellikle kış aylarında çok aranan ve bizi sıcacık tutmaya yardım eden ev tekstil ürünlerinden biri battaniyelerdir. Battaniyeler hem gece uyurken hem de gündüz üşüdüğünüzde kullanılabilir. Ayrıca sadece örtünmek için değil yatağınızın üzerinde bir yatak örtüsü niyetiyle de kullanabilirsiniz. Rengarenk ve çeşit çeşit desenleri ile daha üzerinize örtmeden içinizi ısıtacak battaniyeler ayrıca bütçe olarak da uygun fiyatlı ev tekstil ürünlerinden olduğu için oldukça fazla kullanılıyor. Ayrıca yorganlar kadar ağır olmaması, çok fazla yer tutmaması ve sıcacık hissetmenize katkı sağlaması özelliklerinden dolayı da sıklıkla tercih ediliyor. Bunun yanında battaniyelerin temizlenmesi de oldukça pratiktir. Yorganlar gibi kılıfından çıkarılıp temizlenip tekrar takılması gerekmez. Tek başlarına kolayca çamaşır makinesine sığacak boyutlarda olduğundan dolayı pratik ev tekstil ürünlerinden de biridir.

Battaniye Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Battaniye seçiminde kullanım amacına yönelik tercihler yapmalısınız. Eğer battaniyeyi kışın örtünmek amacıyla kullanacaksanız sıcak tutma ve nefes alabilme kapasitesi yüksek olan çeşitlerini tercih etmelisiniz. Örneğin %100 pamuk veya yünden yapılan battaniyeler kışın örtünmek ve ısınmak için en ideal seçimlerden biri olacaktır. Eğer battaniyeyi sadece üzerinize alma amaçlı kullanacaksanız daha ince ve hafif yapılı modelleri tercih edebilirsiniz. Bunların dışında battaniyeyi sadece bir yatak örtüsü olarak kullanacaksanız yatak odanıza uyumlu renklerde, desenlerde ve yatağınıza uygun bir boyutta olan battaniye modellerinden birini tercih etmeniz gerekir.

Battaniye Modelleri Nelerdir?

Örgü Battaniyeler: Tığ ya da şişler yardımı ile farklı modellerde örülen battaniyelerdir. Örgü battaniyeler tamamen elde veya fabrikalardaki örgü makinelerinde üretilebilirler. Farklı farklı renk, motif ve desenlerde üretilen örgü battaniyeleri yatak odanızda dekorasyon amacıyla kullanabilirsiniz.

Yün Battaniyeler: Çeşitli yünlerden üretilen yün battaniyeler kışın ısınmak için en ideal seçimlerden biri olacaktır. Yün battaniyeler ısı dengesini çok iyi sağladığı için kışın uyurken vücudunuzun ısı kaybetmesini önler. Ayrıca yüksek hava geçirgenliği sayesinde nefes alabilen bir yapıya sahiptir. Bunların dışında gece terlemelerine karşın ıslaklık hissi vermeden yüksek düzeyde nem emme kapasitesine de sahiptir. Bu özelliklerinden dolayı gece sıcacık ve bölünmeden sağlıklı bir uyku uyumak istiyorsanız yün battaniyeleri tercih edebilirsiniz.

Polar Battaniyeler: Polar kumaş ile elde edilen polar battaniyeler özellikle yumuşak yapısı sebebiyle sıkça tercih edilir. Terletmeyen özelliklere sahip olduğundan dolayı gece uyurken kullanabilirsiniz. Bunun dışında salonda üzerinize almak için bir TV battaniyesi şeklinde de polar battaniyeleri kullanabilirsiniz. Özellikle ekonomik ve sağlıklı oluşundan dolayı çocuk ve bebek battaniyesi olarak da sık sık kullanılırlar.

Battaniye Fiyatları

Yukarıda sayılan battaniye modellerine ek olarak kişi sayısına göre de tek kişilik battaniye , çift kişilik battaniye ve mega boy battaniyeler mevcuttur. Bebekler için ise onları ısıtacak ve koruyacak boyuttaki bebek battaniye modelleri bulunur. Kullanım amacınıza ve ihtiyacınıza göre size en uygun olan modeli ve boyutunu tercih etmelisiniz. Battaniye fiyatları da üretildikleri malzemeye göre değişir. Pamuk, bambu, yün gibi malzemelerden üretilen kaliteli battaniyeler polyesterlere göre biraz daha yüksek fiyatlıdır. Siz de birbirinden güzel, kaliteli, sıcacık tutan ve rengarenk, çeşitli desenlere sahip battaniyeler almak istiyorsanız Sarev tek kişilik, çift kişilik battaniye veya battaniye seti modellerine bakabilirsiniz. Ayrıca Sarev battaniyeler kaliteli olmasının yanında bütçe dostu battaniyelerdir.

En şık ve uygun fiyatlı Sarev battaniye modelleri için tıklayınız.