Plaj Havlusu & Peştemal

Sadece stoktakileri göster
Görünüm
Toplam 12 ürün görüntüleniyor.

Plaj Havlusu & Peştemal Modelleri ve Fiyatları

Yaz mevsiminde ve tatil boyunca en yakın dostumuz olacak tekstil ürünlerinden biri plaj havluları ve peştamallarıdır. Plaj havluları yüzmek için denize veya havuza gittiğimizde kesinlikle yanımıza almamız gereken olmazsa olmaz parçalardan biridir. Sudan çıktığımızda ona sarılmak ve kurulanmak isteriz. Ayrıca yatarak güneşlenmek için de yine plaj havlularına ihtiyacımız vardır. Tatil için ilk olarak bakılan ürünler genelde mayo ve bikini gibi ürünler olsa da plaj havlularını da kesinlikle es geçmemek gerekir. Çünkü bizi hem kızgın kumların sıcağından hem de serin suların soğuğundan koruyacak olan şey plaj havlularımızdır. Aynı zamanda da banyo kullanımına da uygunlardır. Bu durumda plaj havlusu seçiminde de önemli noktalara dikkat etmek gerekir. Peki, plaj havlusu alırken dikkat etmemiz gereken noktalar nelerdir ve hangi model plaj havlularını tercih etmeliyiz?

Plaj Havlusu & Peştamalı Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Plaj havlusu seçerken dikkat etmeniz gereken en önemli unsur yüksek emici özellikte olmasıdır. Deniz ve havuz sonrası vücudunuzda kalan suyu hızlıca ve tamamen çekmelidir. Ayrıca çektiği sıvıyı da hızlı bir şekilde kurutmalıdır. Bu bakımdan en ideal havlu çeşidi %100 pamuktan üretilen havlu ve peştamallardır.

Emici olmasının yanında plaj havluları ayrıca yumuşak bir dokuya sahip olmalıdır. Üzerinde yatıp güneşlenirken cildinizin tahriş olmaması için yumuşak olan pamuk havluları ve peştamalları tercih etmelisiniz.

Plaj havlunuzun boyutu aşırı büyük olmamalıdır. Standart ölçülere ve dikdörtgen şekillere sahip olması gereken plaj havluları ayrıca kolay taşınabilir olmalıdır. Bu sebeple aşırı kalın plaj havluları tercih etmemelisiniz. Kalın havlular ıslandıkça ağırlaşacak ve taşınması zor olacaktır. Bu noktada hem ince hem hafif hem de oldukça kullanışlı olan peştamal havlular konforlu bir deniz keyfi sürmenize yardımcı olacaktır.

Plaj Havlusu & Peştamal Modelleri

Düz Renk Plaj Havluları: Sadelikten yana olanlar için düz renk plaj havluları en ideal seçeneklerden biri olacaktır. Desenlerden ve karışık renklerden hoşlanmayanlar düz renk bir plaj havlusu tercih edebilirler. Yazın canlı renkleri arasında olan mavi, sarı, turuncu ve daha birçok canlı renge sahip plaj havlularına sahip olmak istiyorsanız Sarev düz renk plaj havlusu modellerine bakabilirsiniz.

Desenli Plaj Havluları: Yaz demek aslında cıvıl cıvıl renkler ve birbirinden farklı desenler demektir. Siz de yazın bu enerjisinden faydalanmak ve aynı zamanda bu cıvıl cıvıl enerjiyi plajlara da taşımak istiyorsanız desenli plaj havlusu modellerinden birini tercih edebilirsiniz. Çizgili, çiçekli ve geometrik desenlere sahip birbirinden güzel plaj havluları için Sarev plaj havlularına göz gezdirebilirsiniz.

Peştamal Havlular: Peştamal aslında Türk geleneğinde yeri olan bir desen ve kumaş çeşididir. Hamamlardan plajlara taşınan peştamal havlular etnik bir tarz sevenler için mükemmel bir tercih olacaktır. Ayrıca ince olduğu için kolay taşınan ve çabuk kuruyan peştamal model havlular Sarev plaj koleksiyonunda sizi bekliyor.

Mikrofiber Plaj Havluları: Mikrofiber havlular plaj için çok ideal havlulardır. Yapısından dolayı çok hızlı kuruyan ve az yer kaplayan mikrofiber havlular tatil için mükemmel havlu çeşitlerindendir. Siz de mikrofiber havlulardan edinmek istiyorsanız Sarev havlu çeşitlerine bakabilirsiniz.

Plaj Havlusu & Peştamal Fiyatları

Plaj havlularının ve peştamalların fiyatları üretildiği kumaşa göre ve bazı özelliklerine göre değişkenlik gösterir. Özellikle %100 pamuktan üretilmiş plaj havluları, kolay taşınabilir incelikte ve yüksek emici güce sahip plaj havluları ve aynı zamanda hızlı kuruma özelliğine sahip plaj havluları kaliteli olduklarından dolayı diğerlerine göre biraz daha pahalıdır. Birbirinden güzel plaj havlularını ve peştamallarını uygun fiyatlarla almak istiyorsanız Sarev plaj kreasyonuna bakmayı unutmayın.

En şık ve uygun fiyatlı Sarev plaj havlu & peştamal modelleri için tıklayınız.