KATEGORİNİN FAVORİ ÜRÜNLERİ

Plaj Ürünleri

Sadece stoktakileri göster
Görünüm
Toplam 70 ürün görüntüleniyor.

Erkek Plaj Giyim Ürünleri – SARAR

Yaz mevsimi yaklaşırken yediden yetmişe herkesin aklına deniz, kum, güneş ve plaj modası gelir. Hatta bazıları yaz gelmeden aylar öncesinden plaj modası için alışveriş yapar. Plaj demek sadece denize girmek demek değildir. Sahil kenarında dolaşırken de plaj modası esintilerini yaratabiliriz. Plaj modasına kadınlar daha çok önem verse de erkekler için de oldukça önemlidir. Tatil boyunca ekstra çaba harcamadan dahi kendi tarzınızı ortaya koyabilirsiniz. Geniş renk, desen ve çeşit skalasına sahip erkek mayo, şort, tişört, gömlek ve plaj havlusu ve plaj çantası gibi ürünleri Sarar plaj grubu ürünleri arasında rahatlıkla bulabilirsiniz. Gelin Sarar’ın erkek plaj giyim ürünlerine birlikte bakalım.

Erkek Plaj Giyim Ürünleri

Deniz Şortları: Deniz şortları erkekler için yazın vazgeçilmezidir. Erkeklerin çoğu denize girerken deniz şortu giymeyi tercih ederler. Bu sezon deniz şortlarında canlı ve hareketli desenler ön plana çıkıyor. Özellikle çiçek, kamuflaj, araba ve tropikal desenli deniz şortları bu sezon oldukça popüler şortlar arasında.

Şortlar: Şortlar sadece denize girerken kullanılmamaktadır. Yazın bunaltıcı sıcağında erkekler için en rahat kıyafetlerden biri şortlardır. Hem plajda hem deniz kenarında hem de günlük hayatta tişörtlerle ve salaş keten gömleklerle kombinlenebilen board şortlar bu sezon oldukça moda. Üstelik board şortlar her vücut tipine yakışabilecek tarzda olan şortlardandır. Board şortlar diz hizasında olabileceği gibi daha kısa kesimlerde de olabilirler.

Mayo: Bazı erkekler denize girerken deniz şortu yerine mayo giymeyi tercih ederler. Sade ve klasik görüntüden hoşlanan erkekler için tek renkten oluşan mayo modelleri plaj modasının öncüsü durumundadır. Tek renk mayo modelleri arasında siyah, gri, lacivert gibi ciddi renklerin yanında fuşya, mavi, turuncu gibi canlı ve dinamik renkler de mevcuttur. Siz de tarzınıza göre istediğiniz renkte ve desende mayo edinebilirsiniz.

Tişörtler: Tişörtler hem erkekler için hem de kadınlar için yazın vazgeçilmez giyim ürünlerinden biridir. Özellikle erkekler için plaj modasının adeta yapıtaşıdır diyebiliriz. Şortların, deniz şortlarının ve her türlü pantolonun üzerine rahatça kombinlenebilen tişörtler plaj modasının öncüsü olmaya devam ediyor. İyi bir plaj stili için renk ve desen desen tişörtlerden en az birkaç tane edinmelisiniz.

Keten Gömlekler: Plaj modasının bir diğer vazgeçilmezi ise keten gömleklerdir. Bol kesim ve tiril tiril keten gömlekler sahil kenarında gezerken, plajda yürüyüş yaparken ve günlük hayatta rahat ve tarz bir görüntü sunacaktır. Özellikle yaz mevsiminin gözde renkleri olan beyaz ve mavi keten gömlekler her türlü şort ve pantolonun üzerine yakışır. Siz de iyi bir plaj modası için en az bir tane keten gömleğe sahip olmalısınız.

Hawai Gömlekler: Çiçek desenli gömlek gibi daha hareketli gömlek modelleri plaj stilinizi tamamlayan en şık tasarımlar arasında yer alır. Deniz şortu, bermuda şort ve pantolonlarla kombinleyerek tatil stilinizi tamamlayabilirsiniz.

Erkek Plaj Giyim Ürünlerinin Fiyatları

Erkek plaj giyim ürünlerinin fiyatları değişkenlik gösterir. Üretildiği kumaşa göre, modele göre pek çok farklı geniş fiyat aralığı bulunmaktadır. Siz de bu yaz mükemmel bir plaj modası oluşturmak istiyorsanız kesinlikle Sarar’a uğramalısınız. Sarar’ın geniş renk ve desen skalası ve her bütçeye uygun geniş fiyat aralığına sahip ürünleri ile bu yaz plajın en gözdesi olacaksınız.

En şık ve uygun fiyatlı Sarar erkek plaj giyim ürünleri için tıklayınız.