KATEGORİNİN FAVORİ ÜRÜNLERİ

Kadın Kumaş Pantolon

Sadece stoktakileri göster
Görünüm
Toplam 76 ürün görüntüleniyor.

Kadın Kumaş Pantolon Modelleri ve Fiyatları

Kumaş pantolonlar sadece çalışma hayatında değil günlük hayatımızda da sık tercih ettiğimiz parçalardır. İş hayatında formal görüntüyü kazanmak için anahtar parça olarak gördüğümüz kumaş pantolonlar, her kadının dolabında baş köşesindedir. Özellikle rahatlığı ön planda tutan kadınlar esnek kumaşlar ve bol kesimler tercih ederek pantolon modellerini giyimlerinin vazgeçilmesi olarak görürler. Kumaş pantolonun en önemli avantajı her şekilde şıklığı yakalayabileceğiniz bir havası olmasıdır. Bu şıklığı hangi tarzda oluşturacağınız ise sizin zevkinize ve seçimlerinize kalmıştır. Siyah pantolon kadın iş hayatının vazgeçilmez ve kurutarıcı modelleri arasında yer alır. Farklı renk tonlarıyla alternatif sunan Sarar kadın pantolon koleksiyonunda şıklığınızı ön plana çıkarabilirsiniz. Sarar, her tarza ve her kadına hitap eden kumaş pantolon modellerini uygun fiyatlarla sunuyor.

Kumaş Pantolonunuz Stilinizi Belirlesin

Pantolonun boyu, kumaşı, bel yüksekliği, rengi, kesimi pantolona karakter veren özelliklerdir. Ama hepsinden önemlisi ve duruşumuza anlam katan yönü pantolonun paçalarıdır. Gelin sizlerle pantolon paçalarının tarzımıza neler katabileceğine bakalım.

Göz dolduran kadın ispanyol paça pantolon modellerini iri halka küpeler ve kolyelerle tamamladığınızda Latin esintileri kazandırır. Bandana ile saçlarınızı topladığınızda, kalın ve tokalı kemer takarak dar bir bluz giydiğinizde 90‘lara geri dönmüş gibi hissedebilirsiniz. Kadife kumaştan bir İspanyol paça pantolon toprak renkleriyle size retro görünüm sağlar. Bu pantolonu yüksek topuklar ve ayakkabılarınızı gizleyen uzunlukta paça boyu tercih ederseniz bacak boyunuz oldukça uzun gözükecektir.

Dar paça, kadın dar pantolon ve kumaş pantolonlar her zaman şık ve titiz bir görünüm verir. Sigaret modellerle bileklerinizi açıkta bırakan paçalar ofis şıklığı için stilettolarla tamamlanabilir. Paçalarında düğme detayları ile ışıltı kazandırılmış bir pantolon şıklığınızı hafızalara kazıyabilir.

Kumaş Pantolonda Rahatlığınız Şıklığınızla Yarışsın

Alt giyimde pantolon tercih edilmesinin bir nedeni de şıklığın yanı sıra rahatlık sunmasıdır. Bu rahatlığı bulabileceğimiz en doğru modeller ise klasik pantolon, geniş paça, şalvar model, kargo pantolon, denizci pantolonu, yüksek bel modeller ve etek pantolonlardır. Geniş ve dökümlü modeller rahatlığınızı ön planda tutmanızı sağlar fakat pantolonun kumaşı ve kesimi sizi rüküş gösterebilir. Bu riski göze almamak için bu modellerin doğru tasarımcının elinden çıkmış olması ve kumaş kalitesinden ödün verilmemesi gerekir.

Sarar geniş pantolon modellerinde şıklığı hiçbir zaman ihmal etmemiş ve bu rahatlığı şıklıkla sunan dikişleri bolca kullanmıştır. Pantolonun belden ve basenden oturarak bacağın üst kısmından genişleyen dikişler hem sizi daha zayıf gösterir hem de tasarım sahibi rahatlığa kavuşturur. Belden dikişlerle açılan kumaş pantolonlar ise etek pantolon rahatlığını size sağlar. Bu pantolonlarda çizgili kumaşlar tercih edilmesi ince görünümü elden bırakmayan bir tarza oluşturur.

Genişleyen pantolonun düğmelerle hareketlendiği denizci pantolonlar ön kısmı vurgulayarak bel ve basenleri öne çıkardığı için bu bölgesi dar kadınların tercih etmesi önerilir. Bu tasarım harikası pantolonları rahat ve zahmetsiz kombinleyebileceğiniz en uygun kadın bluz , kadın gömlek ve hırkalar elbette Sarar tarafından sizler düşünerek üretildi. Zengin tasarım modellerini esnek, terletmeyen, kaliteli kumaşlarla sunan Sarar konforu zirvede hissetmenizi sağlar.

Sarar mağazasına ait kadın kumaş pantolon modelleri ve fiyatlarını Sarar online satış mağazasından buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.