Erkek Slim Fit Takım Elbise

Sadece stoktakileri göster
Görünüm
Toplam 153 ürün görüntüleniyor.

Erkek Slim Fit Takım Elbise Modelleri ve Fiyatları

Takım elbise; özel günler, iş görüşmeleri, toplantılar ve benzeri mekanlarda tercih edilse de, takım elbiselerin klasik görünümünden günlük hayatta da vazgeçmeyenlerin sayısı bir hayli fazla. Popülaritesinden hiç şüphe duyulmayan ve her mekana uyum sağlayabilen takım elbise modellerinin birçok alternatifi bulunuyor. Slim fit takım elbise modelleri, takım elbiselerin klasik görünümüne ek olarak kalıbıyla daha karizmatik bir duruş vadediyor. Damatlık modasında da regular fit modellerden slim fit damatlıklara doğru bir geçiş olduğunu söylemekte fayda var. Takım elbise içerisinde yer alan ceket, gömlek pantolon gibi ürünler takımın dışında ayrı olarak da kullanabilmeniz açısından avantaj sağlar.

Slim fit takım elbise fiyatlarına gelince, onlarca seçenek bulunana bu kategoride bütçenize uygun bir seçim yapmanız mümkün. Sarar’da slim fit takım elbise modelleri ve fiyatları modelden modele değişiklik gösteriyor.

Slim Fit Takım Elbise Nedir?

Slim fit kelime grubunun türkçe karşılığı olarak “dar kalıp” kullanılıyor. Regular fit model takımlarda ceket ve pantolonlar bedene tam oturmaz, rahat hareket edebilmek için bir miktar pay bırakılır. Slim fit takım elbiseler ise modeller tam olarak üstünüze oturacak şekilde üretilmiştir. Hareketleriniz regular fit takım elbiselere göre bir tık kısıtlanmış olsa da, takım elbiseyle olan duruşunuzun çok da göz alıcı olacağını söyleyebiliriz.

Slim Fit Takım Elbise Nasıl Kombinlenir?

Slim fit takım elbise kombinleri nasıl bir imaja bürünmek istediğinize bağlıdır. Öncelikle kurumsal ve resmi mi ya da daha günlük, spor bir görünüm mü tercih ettiğinizi belirlemelisiniz. Takım elbiseyi nasıl bir mekanda, hangi amaçla giyeceğiniz gömlek rengi seçiminizi bile etkileyebilir.

Slim fit takım elbise modellerinde yelekli modeller oldukça popüler. Pantolon ve yelek kombini estetik duruşuyla görenleri etkiliyor. Yelekli bir slim fit takım tercih ediyorsanız, sade bir gömlekle kombinlemek yeterli olacaktır.

Düz ya da desenli slim fit modellerine gelince, resmi bir imaj için düz siyah ya da lacivert bir takım mantıklı bir seçim olur. Desenli kumaş, takım elbiseyi hareketlendirdiği için özel günlerde, kutlamalarda ya da balo salonu gibi konumlarda tercih edilebilir. Slim fit takım elbiselerde daha uzun boylu görünebilmek için desen olarak düz ve dikey çizgiler içeren çizgili takım elbise modellerini inceleyebilirsiniz. Boyunuz kısa ise yatay çizgili modellerden kaçınmalısınız.

Renk olarak onlarca seçeneğin olduğu slim fit modellerinde mekan, mevsim gibi kriterlere göre seçim yapabilirsiniz. Koyu renkler daha çok sonbahar ve kış aylarına yakışan tonlar içerirken özellikle mavi ve tonları yaz ve ilkbahar aylarının vazgeçilmez renkleri arasında yer alıyor. Bahar ve yaz aylarında pardesü, daha soğuk havalarda ise kaban ile tamamlayarak şıklığınızı her mevsimde ön plana çıkarabilirsiniz. Bir diğer faktör ise kumaş seçimi. Takım elbiseyi giydiğinizde sorun yaşamamak için kumaşın inceliğine ya da kalınlığına dikkat edilmelidir. Yaz aylarında keten, ipek gibi kumaşlar takım elbisenin altında teninizin hava alması için tercih edebileceğiniz kumaş türlerinden. Kış aylarında yün ve polyester ağırlıklı kumaşları tercih edebilirsiniz. Sarar slim fit takım elbise modellerini incelerken materyal oranlarını kolaylıkla inceleyebilir ve seçiminizi yapabilirsiniz.

Slim Fit Takım Elbise Modelleri ve Fiyatları

Slim fit takım elbise fiyatları, kategorinin büyüklüğü ve ürünün özelliklerine bağlı olarak değişir. Fakat Sarar mağazalarında uygun fiyatlı ve kaliteli slim fit takım modelleri bolca olduğundan bütçenize ve zevkinize uygun bir takım elbise bulacağınıza şüphemiz yok.

Uygun Fiyatlı Sarar Slim Fit Takım Elbise Modelleri

Kumaş, renk, desen gibi özelliklere göre fiyatları değişen slim fit modellerin arasında CCS, Sarar ve Interview Sarar olmak üzere 3 farklı markadan onlarca seçenek Sarar online satış mağazası ve Türkiye’nin her yerindeki Sarar mağazalarında sizi bekliyor!

Daha fazla erkek slim fit takım elbise modeli ve fiyatlarını incelemek için Sarar’ın online satış mağazasını buraya tıklayarak ziyaret edebilirsiniz.