Kadın Mont

Sadece stoktakileri göster
Görünüm
Toplam 25 ürün görüntüleniyor.

Kadın Mont Modelleri ve Fiyatları

Kış aylarında soğuktan korunmak için kadınlar tarafından en sık tercih edilen dış giyim ürünlerinden biri montlardır. Kadın mont modelleri günümüzde yalnızca ısınmak için kullanılmamaktadır ve artık şıklığın bir parçası haline gelmişlerdir. Çünkü kışın kombinde göze ilk çarpan detay dış giyim ürünleridir. Kombinin büyük bir bölümünü oluşturur ve kışlık kombininizin adeta ana parçasıdır diyebiliriz. Dolayısıyla artık onlarca farklı kadın mont modelleri bulunmaktadır. Bunlardan bazıları deri montlar, kapitone montlar, şişme montlar, uzun montlar ve kısa montlardır. Siz de birbirinden güzel ve farklı çeşitlerde sıcacık tutan kaliteli montlar edinmek istiyorsanız gideceğiniz ilk adres tabi ki kalitenin de adresi olan Sarar olmalıdır. Siyah mont kadın, beyaz mont modelleri her mevsim kurtarıcı dış giyim modelleri arasında yer alıyor. Sonbahar ve kış renklerine uygun olan kahverengi, yeşil ve renkli montlar sıcak tutmanın yanında şıklığınızın da tamamlayıcı parçalarından biri oluyor.

Deri Kadın Mont Modelleri

Deri montlar gerçek deri ve suni deri montlar şeklinde ikiye ayrılırlar. Gerçek deri montlar oldukça sıcak tutar. Bu özelliğinden dolayı genelde fiyatları biraz yüksektir. Suni deri montlar ise gerçek deri değildir ve daha uygun fiyatlıdır. Gerçek deri montlar oldukça sıcak tuttuğundan dolayı kış aylarında tercih edilir. Suni deri montlar ise hem kış aylarında hem de bahar aylarında rahatlıkla kullanılabilirler. İster gerçek deri olsun ister suni deri olsun, deri kadın mont modelleri ve erkek deri mont son dönemde oldukça popülerdir. Özellikle şık kıyafetlerle kombinlendiğinde oldukça tarz bir görüntü ortaya çıkarırlar.

Kapitone Kadın Mont Modelleri

Kapitone içine bir dolgu maddesi doldurulabilen kumaş demektir. Bu dolgu yün, pamuk gibi maddeler olabileceği gibi sentetik dolgu maddeleri de olabilir. Yün ve pamuk gibi maddeler daha sıcak tuttuğundan dolayı özellikle kış aylarında tercih edilir. Sentetik maddelerle doldurulan kapitone montlar ise daha çok bahar aylarında kullanılır. Bunların dışında kuş tüyü ile doldurulan kapitone kadın mont modelleri de bulunur. Bu montların sıcak tutma kapasitesi maksimumda olduğu için sert kış aylarında oldukça sık tercih edilir. Kapitone dikişleri yanlamasına, enlemesine ya da kare ve dikdörtgen şekillerde olabilirler.

Şişme Kadın Mont Modelleri

Şişme montlar biçim ve dikim açısından kapitone montlara benzerler. İçerisindeki dolgu maddeleri farklılık gösterebilir. Şişme kadın mont modelleri özellikle spor kıyafetlerin üstünde çok uyumlu görünmektedir. Sokak modasının öncülerinden olan şişme kadın mont modellerinden en az bir çeşit her kadının dolabında bulunmalıdır.

Uzun Kadın Mont Modelleri

Kadın mont modelleri boyutlarına göre sınıflandırıldığında uzun ve kısa montlar karşımıza çıkar. Uzun montlar hem soğuktan korunmak için yüksek performans gösterir hem de bazı kıyafetlerle birlikte giyildiğinde ultra konfor sağlar. Mesela kışın bir mini etek veya elbise giydiğinizde üzerine uzun kadın mont modellerinden birini giyerseniz çok daha rahat şekilde hareket edebilirsiniz. Uzun kadın mont modelleri deri, kapitone, şişme veya farklı çeşitlerde olabilirler.

Kısa Kadın Mont Modelleri

Bir diğer kadın mont modellerinden biri ise kısa montlardır. Kısa kadın mont modelleri bel hizasında bitebileceği gibi belden daha yukarıda crop mont olarak da üretilebilirler. Kısa montlar günümüzde oldukça popüler olan yüksek bel jeanler ve pantolonlarla kombinlendiğinde oldukça tarz bir görüntü oluştururlar. Kısa kadın mont modelleri de özelliğine göre her mevsim tercih edilebilecek mont modellerindendir.

Kadın Mont Modellerinin Fiyatları

Dış giyim ürünleri satın alırken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta sıcak tutma kapasitesinin yüksek olmasıdır. Bu özelliğine ve kalitelerine göre kadın mont modellerinin fiyatları değişkenlik göstermektedir. Özellikle mont fiyatlarını belirlemede içerisindeki dolgu maddesi ya da kaplama maddesinin türü önemlidir. Birbirinden güzel, rengârenk, yüksek kalitede ve uygun fiyatlarda birçok çeşit kadın mont modelleri için Sarar.com’a uğramayı unutmayın.

Sarar mağazasına ait kadın mont modelleri ve fiyatlarını Sarar online satış mağazasından buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.