KATEGORİNİN FAVORİ ÜRÜNLERİ

Erkek Regular Fit Takım Elbise

Sadece stoktakileri göster
Görünüm
Toplam 54 ürün görüntüleniyor.

Erkek Regular Fit Takım Elbise Modelleri ve Fiyatları

Erkek takım elbise modelleri herkese hitap edebilmesi adına birçok farklı tarzda ve modelde hazırlanır. Takım elbisenin üzerinde duruşu hakkında farklı zevklere sahip ziyaretçiler regular fit, slim fit, spor, çizgili takım elbise gibi seçenekler arasından kendilerine en uygununu seçerler.

Regular fit takım elbise fiyatları değişkenlik göstermekle beraber her bütçeye uygun bir seçenek bulmak mutlaka mümkün. Müşterilerinin ihtiyaçlarını gideren, giyerken mutlu ve rahat hissettikleri ürünler üretmek en büyük amacı olan Sarar’da aradığınız regular fit takım elbise modeline ulaşacağınıza eminiz.

Regular Fit Takım Elbise Nedir?

Regular fit, türkçe olarak klasik kalıp anlamını taşır. Slim fit gibi diğer takım elbise modellerinden farkı, kesiminin daha bol olmasıdır. Takım elbise giydiğinde hareket ederken rahat etmek isteyenlerin tercih ettiği bir modeldir.

Modellerin materyalleri kullanılmak için hazırlandıkları ve üretildikleri mevsime, kullanılma amaçlarına ve benzeri birkaç etkene göre değişkenlik gösteriyor. Yazlık takım elbise, spor takım elbise ve damatlık modeller tarzınıza uygun seçenekler sunuyor. Yün, polyester, viskoz ve elastan gibi materyallerin kullanımı ve kullanım miktarı modelden modele değişkenlik gösteriyor. Kullanılan malzemelerin esneklik ve yumuşaklık sağlaması özellikle regular fit takım elbise modellerde önem arz ediyor.

Regular Fit Takım Elbise Nasıl Kombinlenir?

Klasik kalıp takım elbiseler, resmi görüşmeler ve iş toplantıları gibi ciddi ortamlarda giyildiğinden takım elbiseyi tamamlayıcı ayakkabı, gömlek ve saat gibi parçalarda hareketli seçeneklerden kaçınılmalıdır. Regular fit takım elbiseler içine en çok tercih edilen gömlek rengi beyazdır. Açık gri, koyu gri, kırık beyaz, ekru gibi beyaza yakın ama biraz daha kendini belli eden renklerde gömlekler de kullanılabilir.

Ayakkabı modellerinde ise takım elbisenin kullanılacağı mekana göre tercih yapılabilir. Son yıllarda regular fit takım elbiseler altına spor ayakkabılar da giyilmeye başladı. Göze çarpan açık renkli spor ayakkabıları farklı bir tarz yaratmak için giyebilirsiniz. Regular fit görünümünü klasik tamamlamak istiyorsanız deri, rugan ayakkabıları siyah ya da koyu lacivert renginde tercih edebilirsiniz.

Regular Fit Takım Elbise Modelleri ve Fiyatları

Sarar online mağazasında regular fit takım elbise kategorisinde birçok takım elbise modeli bulunuyor. Sarar, Interview Sarar, Sartoria ve CSS olmak üzere 4 farklı markada takım elbiselerin bulunduğu mağazada onlarca regular fit takım elbise modeline ulaşabilirsiniz.

Uygun fiyatlı regular fit takım elbise arayanların ilk adresi Sarar, her bütçeye hitap eden ürünleri arasından size seçim hakkı sunuyor. Kullanılan kumaş, düz ya da desenli olması, renk gibi kriterler regular fit takım elbise modelleri fiyatlarında değişiklik görülmesinin nedenleri arasında yer alıyor.

Sarar Regular Fit Takım Elbise Modelleri

Regular fit takım elbise modelleri ve fiyatlarına gelince; Sarar online mağazasında regular fit takım elbise kategorisinde 95’ten fazla model bulunuyor. Takım elbisenin rengi, materyali, kalınlığı fiyat değişimlerinde belirleyici faktörler arasında yer alıyor.

Sarar regular fit takım elbise modelleri ve diğer takım elbise modelleri arasından öne çıkanları inceleyerek sizin tarzınıza hitap eden takım elbiseyi bulmaya bir adım daha yaklaşabilirsiniz.

Öne çıkan modeller haricinde konforlu, şık, eşsiz tasarımlı ve sektör lideri Sarar tarafından üretilen regular fit takım elbise modelleri ve fiyatlarını buradan inceleyebilirsiniz.