Banyo Grubu

Sadece stoktakileri göster
Görünüm
Toplam 234 ürün görüntüleniyor.

Banyo Grubu Ürünleri - SAREV


Ev ürünleri alırken ve ev dekorasyonu yaparken belki de en zevkli kısım banyodur. Son zamanlarda dekorasyonuna eskiye nazaran daha çok önem verilen ve evin bütünsel şıklığına katkı sağlayan banyolarımıza en güzel banyo grubu ürünleri ve tasarımlarını almak isteriz. Banyo grubu ürünlerinden olan bornoz, paspaslar, havlular ve havlu setleri dekor olarak kullanılmasının yanında ayrıca ihtiyacımız olan işlevsel ürünlerdir. Duştan sonra kurulanmak için birbirinden güzel bornozlar, ellerinizi ve yüzünüzü temizlemek için rengarenk ve çeşitli havlular, banyonuza uyumlu renkleri ve desenleri ile birbirinden güzel paspasların olduğu Sarev banyo grubu ürünleri ile banyolarınızı istediğiniz şekilde dekore edebileceksiniz. Gelin bu banyo grubu ürünlerine ve özelliklerine beraber bakalım.

Bornozlar

Bornoz modelleri kullanım amacına yönelik olarak yumuşak dokulu olmalı ve yüksek nem çekme özelliğine sahip olmalıdırlar. Banyodan sonra direkt olarak nemli vücuda temas ettiklerinden dolayı doğal ve kaliteli malzemelerden üretilmiş olan bornozlar tercih edilmelidir. Polyester ve sentetik malzemelerden üretilmiş bornozlar yazın banyo keyfinizden sonra üzerinizde bir ağırlık hissi oluşturarak hemen tekrar terlemenize sebebiyet verir. Bu maddelerden üretilen bornozlar terletmekle kalmaz aynı zamanda kışın da vücut ısısını koruyamayarak banyodan sonra üşümenize hatta hasta olmanıza bile sebep olabilir. Bu sebeple bornoz seçiminde pamuk ve bambu gibi doğal malzemelerden üretilmiş ve hava geçirgenliği yüksek bornozlar tercih edilmelidir. Ayrıca çocuklar için de kullanım kolaylığı açısından kapüşonlu bornozlar tercih edilebilir.

Havlu ve Havlu Setleri

Banyomuzda bulunan havlu/ banyo havlusu  çeşitlerinden bazıları el havlusu, vücut havlusu, yüz havlusu ve saç havlusudur. Bu havluların önemli misyonları vardır ve kullanım amaçlarına göre farklı boyutlarda ve modellerde üretilirler. Hangi bölge için olursa olsun tüm havlu çeşitleri de tenimize temas ettiği için doğal ve hava geçirgenliği yüksek malzemelerden üretilmelidir. Bundan dolayı pamuklu havlu, bambu, mikrofiber gibi havlu çeşitleri sağlık açısından çok daha kaliteli havlu modellerindendir. Havluların en önemli özellikleri oldukça emici olmalarıdır. Yani emici olmayan kumaşlardan üretilen bir havlu kullanım amacına göre üretilmemiş demektir. Pamuktan üretilmiş havlular ıslandığı taktirde suyu çeker ve içine hapseder. Havlunun içerisindeki lifler adeta bir sünger vazifesi görür. Pamuk suyu kendi ağırlığının tam 25 katı kadar içine çekebilen bir malzemedir. Banyo havluları yüksek emme gücü özelliğinin yanında hızlı kuruma özelliğine de sahip olmalıdır. Çünkü uzun süre ıslak kalan havlular bakterilerin üremesi için uygun ortam oluştururlar.

Birbirinden şık havlu tasarımları, hayvan figürleri, etnik desenler gibi model seçenekleriyle banyo dekorasyonunuza renk katar. Petrol rengi havlu, bej, ekru, kırmızı gibi geniş renk skalasıyla banyo dekorasyonunuzda ahenk oluşturur.

Banyo Paspasları

Paspas /banyo paspası banyo dekorasyonu konusunda çok önemli ürünlerden biridir. Banyoya girildiği anda dikkat çeken ilk banyo grubu ürünlerinin başında banyo paspasları gelir. Banyo paspası estetik özelliğinin dışında ayrıca oldukça işlevsel ürünlerden de biridir. Banyolar genellikle fayans gibi düşme tehlikesinin olduğu kaygan zeminlere sahiptir. Bu bakımdan banyo paspasları kaymanızı engeller ve sizi olası kazalardan da korur. Bu sebeplerden dolayı banyo paspası alırken dikkat etmeniz gereken noktalar banyodaki diğer aksesuarlarla uyumu, banyonun sahip olduğu hakim renk ile uyumu, boyutu, kaydırmazlık yeteneği, rengi, deseni ve üretildiği malzemedir. Siz de bu özellikleri göz önünde bulundurarak banyonuz için en ideal ve en kullanışlı banyo paspasını seçebilir ve banyo dekorasyonunuzu bir üst seviyeye taşıyabilirsiniz.

Sarev ihtiyacınız olan en güzel ve kaliteli banyo grubu ürünlerini sizin için özenle üretti. Birbirinden güzel bornozlar, paspaslar, havlu ve havlu setleriyle Sarev banyo grubu ürünleri hem ihtiyacınız olan tüm özellikleri size sunacak hem de uygun fiyatlarıyla banyo dekorasyonunuz için size istediğinizi tam anlamıyla verecek.

En şık ve uygun fiyatlı Sarar banyo grubu ürünleri için tıklayınız.