KATEGORİNİN FAVORİ ÜRÜNLERİ

Erkek Kruvaze Takım Elbise

Sadece stoktakileri göster
Görünüm
Toplam 14 ürün görüntüleniyor.

Kruvaze Takım Elbise Modelleri ve Fiyatları

Erkek modasının vazgeçilmez parçalarından olan takım elbiseler, tasarımıyla, desenleriyle, kalıbıyla ve daha birçok farklı özellikleriyle birbirinden ayrılır. Kendine has şıklığa sahip takım elbiselerin en göz alıcı parçaları ceketlerdir. Ceketlerin renginden desenine, düğme tasarımına kadar en küçük ayrıntısı ceketin giyildiğinde nasıl duracağını belirler. Aynı şekilde pantolonların duruşu, farklı kalıplara sahip oldukları için vücut tipinize ve kilonuz bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Takım elbise seçiminde vücut yapınızı tanıyor olmak önemlidir.

Klasik takım elbise modellerine göre daha modern bir yapısı olan kruvaze takım elbise modelleri, uzun süre özel toplantıların ve filmlerde viski içen başrollerin giymeyi tercih ettiği bir takım olsa da şu anda her konsepte uygun bir kruvaze takım elbise bulmak mümkün. 6 düğmeyle erkek modasında yerini alan kruvaze takım elbise modelleri günümüzde 4 düğmeli modellere de sahip.

Birçok takım elbise modeli arasından herkesin şık bulduğu bir seçenek olan kruvaze takım elbiseler, klasik takım elbiseler yerine tarzını farklı şekilde yansıtmak isteyenlerin tercihi oluyor. Peki kruvaze takım elbise modelleri diğer takım elbiselerden ayıran ne?

Kruvaze Takım Elbise Nedir?

Takım elbise modellerini birbirinden ayıran en büyük fark ceket modelleridir. Kruvaze takım elbise modellerinin diğer takım elbiselerden farkı, ceketlerinin tasarımı ve düğme sayısıdır. Klasik takım elbise ceketlerinde 1, 2 ya da 3 düğme bulunurken, kruvaze takım elbise modellerinde 4 veya 6 düğme bulunur. Ceketin önü iliklenirken, bir taraf diğer tarafın altında kalacak şekilde iliklenir ve üst üste binmiş bir görüntü oluşur.

Kruvaze Takım Elbise Nasıl Giyilir?

Tek, iki ve üç düğmeli ceketlerin kullanıldığı takım elbiselerde, oturup kalkarken düğmeler iliklenir ya da açılır. Bazen tek bir düğme iliklenirken bazen ortadaki, mekana ve konsepte göre hepsi de iliklenir. Kruvaze takım elbise modellerinde ise düğmelerin hepsi kapalı olmalıdır. Diğer takım elbiselerden en belirgin farkı ceket tasarımı olan kruvaze takım elbiseler, düğmeler iliklenmiş şekilde sizi göz alıcı bir şıklığa ulaştırır.

Uygun Fiyatlı Kruvaze Takım Elbise Modelleri ve Fiyatları Nelerdir?

Kruvaze takım elbise modelleri ve fiyatları, takımın üretiminde kullanılan materyaller, düz ya da desenli tasarımı, rengi gibi birden fazla kritere bağlı olarak değişir. Sarar, geniş ürün kataloğuyla birden fazla seçeneğiniz olduğundan emin olmanızı sağlar. Uygun fiyatlı kruvaze takım elbise modelleri, özel tasarımlar, klasik renkler, hareketli ceketler ve çok daha fazlasını Sarar’ın geniş ürün yelpazesinde bulabilirsiniz.

Sarar Kruvaze Takım Elbise Modelleri ve Fiyatları

Müşterilerine her zaman aradıkları ürünün geniş bir kataloğunu sunan ve herkesin bütçesine hitap eden seçeneklere yer veren Sarar, hem fiyat hem kalite olarak doğru seçim yapacağınız bir markadır. Kruvaze takım elbise modelleri ve fiyatlarını Sarar’ın online satış mağazasından ve Türkiye’nin dört bir yanındaki Sarar mağazalarından inceleyebilirsiniz.