Eşarp

Sadece stoktakileri göster
Görünüm
Toplam 295 ürün görüntüleniyor.

Eşarp Modelleri ve Fiyatları

Günümüzde en çok kullanılan aksesuarlardan biri eşarp ve şal modelleridir. Kadınlar tarafından hem başörtüsü hem de boyunlarına aksesuar olarak eşarp ve şallar kullanıyor. Başörtüsü kullanımında eşarplar kombinin adeta baş taçlarından biridir. Kıyafetimize ve dış giyimimize uyumlu bir eşarpla tam anlamıyla parlamamız mümkündür. Günlük olarak başörtüsü niyetinde kullanılacak olan eşarplar genellikle pamuk, bambu gibi kumaşlardan üretilirken abiye ve şık kıyafetler üzerine ise saten, sandy ve ipek eşarp gibi modeller tercih edilir. Aksesuar olarak kullanılacak eşarplar ve şallar ise birçok farklı seçeneğe sahiptir. Boyna dolamak, sırta almak veya çanta gibi eşyalara bağlamak amacıyla kullanılan eşarpların boyutları birbirinden farklıdır. Aksesuar olarak kullanılacak olan eşarplar ipek, pamuk, saten veya bambu gibi değişik malzemelerden üretilebilirler.

Eşarplar kombine uyumlu olacak şekilde düz veya desenli modelde olabilirler. Örneğin kombininiz düz renklerde ise desenli ve canlı eşarplar seçebilirsiniz. Tam aksine kombininiz canlı ve karışık renklerde ise eşarbınızı medine ipeği eşarp gibi düz ve sade renklerde tercih etmelisiniz. Doğru eşarp seçimiyle kombininizi mükemmel şekilde tamamlayabilir ve harika bir tarz yaratabilirsiniz.

Eşarp Modelleri Nelerdir?

İpek Eşarplar: İpek eşarplar özellikle şık kombinlerin tamamlayıcısıdırlar. İpek eşarpları doğru seçmek oldukça önemlidir. Eğer kıyafet tercihiniz minimal formlarda ve sade ise renkli ve desenli eşarp tasarımlarını ister başörtüsü olarak isterseniz de aksesuar olarak kullanabilirsiniz. Floral desenli ipek eşarplar daha geleneksel ve klasik bir tarz oluştururken asimetrik ve geometrik desenli ipek eşarplar ise daha modern ve spor bir çizgi yakalamanıza yardımcı olacaktır. İpek eşarplar özellikle abiye ve şık kıyafetlerin üzerine mükemmel şekilde yakışacaktır.

Şifon Eşaplar: Şifon kumaş; rayon, ipek, suni ipek, pamuk ve polyester gibi elyafların dokunarak üretildiği şeffaf bir dokuya sahip olan kumaş türüdür. Şifon eşarplar oldukça yumuşak ve ipeksi bir dokuya sahiptir. Sentetik malzemelerden üretilen şifon eşarplar daha uygun fiyatlı iken yüksek kalitede olan ipek, pamuk ve rayon malzemelerden üretilen şifon eşarplar ise daha pahalıdır. Şifon kumaşlar şık ve zarif görüntüsüyle birlikte davetlerin, düğünlerin ve şık ortamların vazgeçilmez aksesuarlarından biridir. Şifon kumaştan üretilen eşarpları da yine kombininizin sadeliğine veya desenlerine göre farklı farklı modellerde alarak kullanabilirsiniz.

Eşarp Fiyatları

Eşarp fiyatları genellikle eşarpların üretildiği kumaşa göre farklılık gösterirler. Genellikle sentetik ve polyester malzemelerden üretilen rayon eşarp gibi eşarplar çok daha uygun fiyatlı olmakla birlikte her mevsim için kullanıma uygun olmayabilirler. Birinci sınıf varsayılan pamuk, ipek, saten gibi malzemelerden üretilen eşarplar ise daha kalitelidir ve fiyatları daha yüksek olan eşarplardır. Sarar eşarplar birbirinden güzel renk renk ve desen desen çeşitleri ve her bütçeye uygun geniş fiyat aralığı ile sizleri bekliyor.

En şık ve uygun fiyatlı Sarar eşarp modelleri modelleri için tıklayınız.