Yatak Örtüleri

Sadece stoktakileri göster
Görünüm
Toplam 47 ürün görüntüleniyor.

Yatak Örtüsü Modelleri ve Fiyatları

Uykularımızın konforunda söz sahibi olan yatakların rahatlığı kadar kullanışı ve düzeni de önem taşır. Nevresim takımlarını uzun süre temiz ve yıpranmadan kullanımını sağlamak için yatak örtüsü kullanımı şarttır. Ayrıca yatak örtüleri iç mekân dekoru için yatak odasının en önemli tamamlayıcısıdır. Yataklara zengin bir görsel kazandırmanın en kolay yolu nevresimleri şıklıkla kaplayan yatak örtüleridir. Nevresimlerin koruyuculuğu görevini yerine getiren yatak örtülerinin estetikliği ve işlevselliği şıklıkla beraber pratiklik kazandırır. Ayrıca sadece nevresim takımını değil, yastık ve yorganlar içinde koruyucu işlevdedir. Nevresim takımlarını ve yatak örtülerini sıklıkla yıkarken yastık ve yorganları aynı sıklıkta yıkayamayız. Ayrıca nevresim takımını değiştirmek uzun süreleri ve eforu isterken yatak örtüleri kullanım kolaylığı ile kurtarıcı roldedir. Sarar yatak örtüsü modelleri uygun fiyatlarla benzersiz tasarımlar sunar.

Yatak Örtüsü Modelleri ile Yataklarınız Tarzınız Olsun

Yatak odalarının kalbi olan yatak örtüleri odanızın tarzını belirlemede anahtar parçadır. Kimi zaman nevresim takımlarınızın önüne geçerek seçimlerimizi bu parça üzerinden yaparız. Ruh halinizi etkileyen yatakların içinizi ferahlatan bir görselle pozitif enerjiyi yansıtması için canlı renkleri taşıyan baskılar, soft yansımalar sunan pastel tonlar, etnik sıcaklık yansıtan desenleri, desenli yatak örtüsü modellerinde sizlere sunmuştur. Sade desenler veya tek renk yatak örtüsü ile modernliği klasik bir çizgiyle yansıtabilirsiniz. Etnik desenler odanızı daha mistik bir havaya bürürken pastel tonlarla vintage tarzı buram buram hissedebilirsiniz. Bazen de soft, bohem veya gösterişli özel tasarımlarıyla dikkat çeken çeyizlik yatak örtüsünü tercih ederek yatak odanıza hareket katabilirsiniz. Tarzın belirleyicisini desen ve renkler olarak düşünmek bir hata olur. Bazen bir tarzın mimarı sadece ürünün ölçüleri olabilir. Bu nedenle yatak örtüsünü satın alırken yatağın ölçülerine göre uyumlu olması da dikkat edilmesi gereken bir husustur. Yatağın nevresimle kaplanan bütün kısımlarının yatak örtüsü ile kapanması önemlidir. Bu görüntü hem uyum hem de düzenli bir intiba verir. Eğer salaş bir görüntü isteniyorsa yatak örtüsünün kenarlarının bol sarkması ve püsküllü modellerin tercih edilmesi gerekir. Yatak örtülerinin küçük ölçülerle belirli bir kısmının kapatılması veya kat kat farklı kumaş ve desenlerin kullanımı ise farklı bir hava katar.

Tek ve Çift Kişilik Seçenekli Yatak Örtüsü Modelleri

Özgün tasarımlarla yatak odalarınızın bütünlük içinde bir şıklığını sağlaması için yatak örtüsü ve nevresim takımı birlikte kullanabileceğinizm modelleriyle set halinde sunuluyor. Yastık kılıfı ile set halinde tek kişilik yatak örtüsü ve çift kişilik yatak örtüsü olmak üzere farklı boyutlara göre dizayn edilmiştir. Setlerin içerisinde kırlent ve dekoratif yastık kılıfı ile detaylarını özenle sunan çift kişilik setler yatak odalarınıza estetik kazandırıyor. Pamuk akrilik karışım, pamuk polyester karışım kumaşlı tek kişilik yatak örtüsü setleri bir adet yastık kılıfı bulundurur. Bu sayede örtünüzle bütünlük sağlayan yastığınız ile yatağınızda geçirmek istediğiniz konforlu saatleri artıracaktır. Pamuk akrilik karışım, pamuk polyester karışım, pamuk saten, saf pamuk kumaştan çift kişilik yatak örtüleri konforuyla birlikte sağlıklı yataklarda dinlenmenize olanak sağlar. Şıklığınızı Sarar ‘ın çizgileriyle oluşturmak için yatak örtüsü setleri satın alabilirsiniz. Ancak yataklarınızın özgün ve sıra dışı modellerle bir araya gelmesini isterseniz dilediğiniz yatak örtüsünü Sarev nevresim takım modelleri ile kullanarak kendi tarzınızı yaratabilirsiniz.

En şık ve uygun fiyatlı Sarev yatak örtüsü modelleri için tıklayınız.