KATEGORİNİN FAVORİ ÜRÜNLERİ

Kadın Eşofman Üstü

Sadece stoktakileri göster
Görünüm
Toplam 19 ürün görüntüleniyor.

Kadın Eşofman Üstü Modelleri ve Fiyatları

Spor yaparken giyilmesi en uygun kıyafet çeşidi eşofmanlardır. Eşofmanlar, eşofman takımı şeklinde satılabildiği gibi ayrı ayrı eşofman üstü ve kadın eşofman altı şeklinde de satılırlar. Eşofmanı ayrı ayrı satın almak göz zevkinize uyacak parçaları birleştirebilme imkânı sunduğu için daha avantajlıdır. Mesela herkesin birbirine yakıştırdığı renkler farklıdır. Kimisi maviyle beyazı yakıştırırken kimisi de maviyle siyahı yakıştırabilir. Dolayısıyla ayrı ayrı parçalar almak size, göz zevkinize göre parçaları birleştirme imkânı sunar. Birçok çeşit kadın eşofman üstü modelleri bulunur. Kullanıldığı mevsime göre veya giyim tarzına göre kadın spor sweatshirt, uzun kollu eşofman üstleri, kısa kollu eşofman üstleri, kapüşonlu eşofman üstleri, kapüşonsuz eşofman üstleri, fermuarlı eşofman üstleri ve önü kapalı eşofman üstleri şeklinde olabilirler. Siz de birbirinden güzel çeşit çeşit ve renk renk kadın eşofman üstü modelleri ve kadın spor giyim modelleri için Sarar.com’a uğrayabilirsiniz.

Kısa Kollu Kadın Eşofman Üstü Modelleri

Kası kollu kadın eşofman üstü modelleri genellikle yaz aylarında tercih edilir. Kısa kollu kadın eşofman üstü modelleri yaz aylarında tercih edildiği için genellikle hava geçirgenliği yüksek kumaşlardan üretilirler. Buradaki amaç spor yaparken veya yazın güneş altında dolaşırken terlemeyi önleyici özelliklerde olmasıdır. Yazın kullanılan kadın eşofman üstü modelleri kısa kollu olabileceği gibi kolsuz da olabilirler.

Uzun Kollu Kadın Eşofman Üstü Modelleri

Uzun kollu kadın eşofman üstü modelleri kışın kullanılacağı gibi yazın ve bahar mevsimlerinde de kullanılabilirler. Kışın tercih edilen uzun kollu kadın eşofman üstü modelleri genellikle hem üşümeyi hem de terlemeyi engelleyici özellikteki kumaşlardan üretilirler. Yazın veya mevsim geçişlerinde kullanılacak uzun kollu kadın eşofman üstü modelleri ise ince ve terlemeyi önleyici kumaşlardan üretilirler ve spor yaparken ferah hissetmenize yardımcı olurlar.

Kapüşonlu ve kapüşonsuz Kadın Eşofman Üstü Modelleri

Kadın eşofman üstü modelleri kapüşonlu ya da kapüşonsuz olabilirler. Kapalı ve yağmurlu havalarda spor yaparken ya da yürüyüşe çıkarken kapüşonlu kadın eşofman modelleri daha kullanışlı olacaktır. Sadece yağmurlu havalarda değil normal günlerde de kapüşonlu eşofman üstü modelleri tercih edilebilir. Bu tercih tamamen kişinin göz zevkine ve tarzına göre şekillenir.

Fermuarlı ve Önü Kapalı Kadın Eşofman Üstü Modelleri

Kadın eşofman üstü modelleri fermuarlı ve fermuarsız olarak da ikiye ayrılırlar. Fermuarlı kadın eşofman üstü modelleri genellikle kadın basic atlet modellerinin, tişörtün ya da bodynin üstüne giyilir. Önü kapalı veya açık şekilde kullanılabilirler. Fermuarsız kadın eşofman modelleri ise genellikle hoodie şeklindedir. Önü kapalıdır ve üstten giyilirler. Önü kapalı Kadın eşofman üstü modelleri tek başına içinde bir şey giyilmeden kullanılabilir. Fermuarlı ya da önü kapalı kadın eşofman üstü modelleri desenli veya düz, sade modellerde üretilebilirler. Zevkinize göre ister spor yaparken isterseniz de günlük giyimde birbirinden güzel çeşitli ve rengarenk eşofman üstlerini tercih edebilirsiniz.

Kadın Eşofman Üstü Modellerinin Fiyatları

Kadın eşofman üstleri spor yaparken veya günlük giyim stilini sportif olarak benimsemiş kadınların sıklıkla tercih ettiği kıyafet türlerinden biridir. Kadın eşofman üstü modellerinin fiyatları bazı özelliklere göre değişkenlik gösterir. Üretildiği kumaş türüne göre, sıcak tutabilme özelliklerine göre, hava geçirgenliği özelliklerine göre ve kalitesine göre fiyatlar değişir. Sarar’da zevkinize göre birçok çeşitte uzun kollu, kısa kollu, kapüşonlu, kapüşonsuz, fermuarlı, önü kapalı ve daha birçok çeşitte eşofman üstü bulunur. Gri eşofman altı kadın, siyah eşofman altı gibi renkleri bulunan kadın eşofman altı modelleriyle kombinleyebileceğiniz modelleri takım olarak da kullanabilirsiniz. Kaliteyi uygun fiyatlarla birleştiren Sarar’da istediğiniz özelliklere sahip eşofman üstlerini kolayca bulabilirsiniz. Her cebe uygun fiyatta kadın eşofman üstü modelleri bulunan Sarar’la sportif şıklığı en iyi şekilde yansıtabilirsiniz.

Sarar mağazasına ait kadın eşofman üstü modelleri ve fiyatlarını Sarar online satış mağazasından buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.