KATEGORİNİN FAVORİ ÜRÜNLERİ

Erkek Klasik Gömlek

Sadece stoktakileri göster
Görünüm
Toplam 143 ürün görüntüleniyor.

Erkek Klasik Gömlek Modelleri ve Fiyatları

Erkek modasının kült parçalarından klasik gömlek modelleri kombinleriyle günlük hayattan balo salonuna kadar uzanıyor. Geniş kullanım alanına sahip olmasıyla erkekler tarafından sıkça tercih ediliyor. Sarar erkek klasik gömlek modelleri de geniş fiyat aralığı ve çeşit çeşit renk seçenekleriyle seçim yapmanız imkan sağlıyor.

Erkek klasik gömlek modelleri fiyatları; kumaş, renk, desen, marka gibi birçok özelliğe göre farklılık gösteriyor. Her tarza ve imaja uygun bir klasik gömleğin mevcut olduğu Sarar erkek klasik gömlekleri arasında, bütçenize ve tarzınıza uygun bir klasik gömlek modeli bulmakta zorluk çekmeyeceksiniz.

Klasik Gömlek Seçimi Nasıl Yapılır?

Klasik gömlek seçimi yaparken, öncelikle gömleğin vücutta nasıl durması gerektiğine karar vermelisiniz. Fit ve zayıf erkekler vücuda tam oturan modelleri tercih ederken, hafif kilolu ya da kilolarını saklamak isteyen erkekler bir tık bol gömlekleri tercih ediyor. Gömleği deneyerek almanın büyük bir önemi var. Deneyerek kol boyu ve üzerinizde duruşu gibi ayrıntılara dikkat debilirsiniz. Gömlek içinde rahat hareket edip edemediğinize de tespit edebilirsiniz. Özellikle dar ve vücuda oturan modellerde yeterince hareket payı olduğuna önem vermelisiniz. Kollarınızı yukarı kaldırarak, sağa sola dönerek yeterli pay var mı inceleyebilirsiniz. İnternetten satın aldığınız gömlek modellerinde ise; beden ölçü tablolarında yer alan gögüs, bel, kol boyu, etek uzunluğu, yaka uzunluğu, sırt gibi ayrıntılara dikkat ederek sizin için ideal olan gömleği bulabilirsiniz.

Gömleği tek başına mı ceket altına mı giyeceğiniz de seçiminizi etkileyen bir başka faktör. Ceket altına giymeyi planladığınız klasik gömlek modellerinin kol boyunun ceketin kol boyu ile uyumlu olması, aralarında 1-1.5 cm boşluk kalması gerekiyor. Bu yüzden denerken ceketli şekilde denemenizde fayda var. Gömleğin duruşunda omuzlarınızda potluk olmaması da önemli bir ayrıntı. Ceket altında göze batmayacağını düşünseniz de sizi rahatsız edebilir. Ceketsiz kombinleriniz de ise oldukça göze batar.

Kombinde nasıl ilerlemek istediğinize bağlı olarak gömleğin rengi ve desenine karar verebilirsiniz. Siyah gömlek erkek, mavi gömlek erkek en çok tercih edilen ve her ortamda giyebileceğiniz renkler arasında yer alıyor. Tek renk ve desensiz gömlekler sade ve şık dururken, desenli klasik gömlekler hareketli ve öne çıkan parçalar oluyor. Siyah veya lacivert pantolon ile kombinleyebileceğiniz gömleklerinizi farklı parçalarla giyebilir veya aynı tonlardaki modeller ile takım oluşturabilirsiniz.

Klasik Gömlek Nasıl Kombinlenir?

Klasik gömleği, dilediğiniz gibi kombinleyebilirsiniz. En çok kullanılan gömlek modellerinden olduğu için neredeyse hiçbir kombine eklemekte zorluk çekmezsiniz.

Özel gün kutlaması, düğün veya nikah merasimi, parti, balo ve benzeri mekanlarda daha hareketli ve iddialı kombinler yapmak istiyorsanız desenli klasik gömlek modelleri arasından seçim yapabilirsiniz. İş görüşmesi, toplantı benzeri daha resmi ve kurumsal gözükmeniz gereken mekanlarda ise düz, açık renk veya kol manşetli gömlek gibi modeller kurtarıcınız olacaktır. Açık mavi, beyaz, gri, haki pantolon ve tonlarını bu gibi durumlarda gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Resmi ortamlarda klasik kombinlerinizi tamamlayabileceğiniz kravat modelleri daha şık görünmenizi sağlayacaktır. Desenli gömleklerde daha sade ve düz kravat modellerini tercih etmenizde fayda var. Desensiz gömleklerinizde ise lacivert kravat , siyah kravat gibi klasik renklerdeki hareketli modelleri tercih edebilirsiniz.

Klasik Gömlek Modelleri ve Fiyatları

En fazla tercih edilen gömlek modeli olan klasik gömlek, talep yoğunluğu ve model çeşitliliği sayesinde yüzlerce farklı alternatife sahip. Bu sebeple uygun fiyatlı klasik gömlek modellerine ulaşmak gitgide kolaylaşıyor.

Bütçenizi belirledikten sonra ayrıntılı bir araştırma yaparak hem kaliteli hem tarzınıza ve ihtiyacınıza uygun bir klasik gömlek modelini bulabilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Sarar Erkek Klasik Gömlek Modelleri

Geniş ürün kataloğu arasında her bütçeye uygun klasik gömlek modeline yer veren Sarar, tüm modellerinin birinci kalite olmasıyla kaliteyi herkese ulaşılabilir kılıyor. Sarar; tek renk, desenli, yazlık, kışlık onlarca klasik gömlek modelini müşterileriyle buluşturuyor.

Sartoria, Sarar, Interview Sarar, CCS, Interview Marine olmak üzere 5 farklı markada, yüzlerce Sarar klasik gömlek modelini, Sarar online satış mağazası ya da Türkiye’nin her yerinde kolaylıkla ulaşabileceğiniz Sarar fiziksel mağazalarından satın alabilirsiniz.