Kadın Bisiklet Yaka Triko

Sadece stoktakileri göster
Görünüm
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.

Kadın Bisiklet Yaka Triko Modelleri ve Fiyatları

Başta kış ayları olmak üzere her mevsim kullanılabilen giyim ürünlerinden biri triko kıyafetlerdir. Bunlar arasında kadın triko kazak, triko hırka, triko elbise gibi kadın triko modelleri bulunur. Bu triko giyim ürünlerinin yaka kısımları çeşitlilik gösterebilir. Triko ürünlerde en çok kullanılan yaka biçimi bisiklet yakadır. Bisiklet yaka kadın triko modelleri hemen hemen her kadının kreasyonunda mevcuttur. Her türlü vücut ve boyun özelliğine sahip kadına bisiklet yaka triko modelleri yakışır. Dolayısıyla bisiklet yaka triko modelleri kadınlar tarafından sıkça tercih edilir ve rahat bir şekilde kombinlenerek kullanılır. Koleksiyonunda çeşitli kadın bisiklet yaka triko modellerine yer veren Sarar istediğiniz görünüme kavuşmanıza oldukça yardımcı olacak.

Kadın Bisiklet Yaka Triko Kazak Modelleri

Kışın vazgeçilmez kıyafetlerden biri hiç kuşkusuz ki triko kazak modelleridir. Çeşitli yaka modellerine sahip olmakla birlikte en çok bulunan trikolar bisiklet yaka kadın triko modelleridir. Bisiklet yaka triko modellerini her türlü kıyafetle kombinlemek oldukça kolaydır. Jeanler, pantolonlar, etekler hatta elbiselerin üzerine bile bisiklet yaka triko kazak modelleri giyilebilir. Onlarca renkte, çeşitte ve desende bisiklet yaka kadın triko kazak modelleri Sarar’da sizlerle. Sarar, hem günlük hem de akşam şıklığı için uygun seçenekleriyle aradığınız zarafeti ve kaliteyi size eksiksiz şekilde sunacak.

Kadın Bisiklet Yaka Triko Hırka Modelleri

Triko hırkalar genellikle önü düğmeli olan, açık veya kapalı şekilde kullanılabilen bir üst giyim ürünüdür. Triko hırkalar genelde v yaka ya da bisiklet yakaya sahip olurlar. En şık kadın triko hırka modellerinden biri bisiklet yaka triko hırkalardır. Triko hırkalar tek başlarına kullanılabileceği gibi çeşitli kıyafetlerin üzerine de giyilebilirler. Kış aylarında sıcacık tutan ve stil yaratan salaş hırkalarla kendi tarzınızı yaratabilirsiniz. Bunun dışında serin yaz akşamlarında ya da mevsim geçişlerinde tişörtlerin üzerine önü açık şekilde ince triko hırkalar giyerek yine kendinize özgü bir stil yaratabilirsiniz. Tişört dışında elbiselerin, atletlerin ya da askılı veya kısa kollu bluzların üzerine de bisiklet yaka triko hırkalar giyebilirsiniz. Sarar her modeli barındırdığı gibi bisiklet yaka kadın triko hırka modellerine de triko kreasyonunda yer veriyor. Çeşit çeşit ve renk renk triko hırka modelleri Sarar’da sizi bekliyor.

Kadın Bisiklet Yaka Triko Elbise Modelleri

Hem rahatlığından ödün vermek istemeyen hem de feminen bir stil sergilemek isteyen kadınlar için triko elbise modelleri vazgeçilmez parçalardan biridir. Triko elbiselerden en çok tercih edilenler arasında bisiklet yaka triko elbise modelleri bulunur. Bisiklet yaka triko elbise modelleri uzun veya kısa olabilir. Mevsime göre istediğiniz uzun ya da kısa bisiklet yaka triko elbise modellerini tercih edebilirsiniz. Yine mevsime göre ya da göz zevkinize göre değişen kol boylarıyla da çeşitli bisiklet yaka triko elbiseler bulunur. Sarar kreasyonunda, triko kazak, hırka, bluz çeşitlerinde olduğu gibi bisiklet yaka triko elbise modellerine de yer veriyor. İstediğiniz renk ve çeşitte Sarar bisiklet yaka triko elbiseler kalitenize kalite, tarzınıza tarz katacak.

Kadın Bisiklet Yaka Triko Modellerinin Fiyatları

Bisiklet yaka triko modellerinin fiyatları kullanılan ipliğe ve kaliteye göre değişkenlik gösterebilir. Sarar kreasyonunda her bütçeye uygun, kaliteden taviz vermeyen muntazam örgüleriyle sizi büyüleyecek çeşitli ve rengarenk bisiklet yaka triko modellerine yer veriyor. Bu uygun fiyatlı bisiklet yaka triko kazakları, hırkaları, elbiseleri ve daha birçok triko modelini yine Sarar kalitesindeki jeanlerle, pantolonlarla, eteklerle kombinleyebilirsiniz. Siz de triko modasını Sarar’la kendi stilinize taşıyarak özgün bir hava yaratabilirsiniz.

Sarar mağazasına ait kadın bisiklet yaka triko modelleri ve fiyatlarını Sarar online satış mağazasından buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.