KATEGORİNİN FAVORİ ÜRÜNLERİ

Erkek Yelekli Takım Elbise

Sadece stoktakileri göster
Görünüm
Toplam 12 ürün görüntüleniyor.

Erkek Yelekli Takım Elbise ve Modelleri

Takım elbise seçimine hareketlilik katmak isteyen erkekler tarafından sıklıkla tercih edilen yelekli takım elbise modelleri popülerliğini yılın her döneminde koruyor.

Sarar yelekli takım elbise modellerinde müşterilerine her tarzda seçenek sunuyor. Yelekli takım elbise fiyatları ise birçok özelliğe bağlı olarak değişiyor olsa da her bütçeye uygun yelekli bir takım bulmakta zorlanmayacak oluşunuzun garantisini veriyor.

Yelekli takım elbiseler, klasik görünümler yerine daha göz alıcı ve iddialı bir imajın ortaya çıkmasını sağlıyor. Ceket ve pantolon ikisine ek olan yelekler, takıma bambaşka bir hava katıyor. Damatlıklarda da moda haline gelen yelekler, takım elbiselerde ceket ve pantolonun yanında en çok tercih edilen ek parça oluyor. Kravat, mendil, kol düğmesi veya kravat mendil ve kol düğmesi seti gibi aksesuarlarla tamamlanan yelekli takım elbise kombinleri iddialı ve şık duruşuyla zirveye çıkıyor.

Yelekli Takım Elbise Seçimi Nasıl Yapılır?

Klasik ya da spor fark etmeksizin imajını farklı bir hava vermek isteyenlerin tercihi yelekli takım elbiselerden yana oluyor. Peki vücut tipine uygun yelekli takım elbise seçimi nasıl yapılır?

Yelekli takım elbiselerin ceket ve pantolon parçalarının diğer takım elbiselerden hiçbir farkı yok. Bu takım modelinde en çok dikkat edilmesi gereken nokta yelek. Yelek, sürekli ceket altında mı kalacak yoksa tek başına kullanılması planlanıyor mu seçimde etkili olacak bir faktör. Bazı modellerde yelekler sadece estetik bir duruş sağlaması amacıyla tasarlandığından ceketin çıkarılması halinde arka tarafta katlanma gibi hoş olmayan durumlar yaşanabiliyor. Yeleğin arkasının düz ise tek başına uygundur.

Dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta ise yeleğin bittiği yerdir. Yeleğin boyu, pantolonun fermuarının başladığı yerde bitmelidir. Aksi halde yeleğin pantolonun üzerinde fazla uzun kalması bacak boyunuzu keserek kısa görünmenize yol açabilir.

Yelekli Takım Elbise Nasıl Kombinlenir?

Yelekli takım elbise kombinlerinde en çok tercih edilen ceket türü blazer. Spor kombinlerde iddialı davranmak kolay olduğundan yelek ve blazer ceket kombini sıklıkla kullanılıyor. Yelek ve ceketin aynı renk olması bütünlük sağlanması açısından önemli bir nokta. Ceket ve yelek kombinlerinde, yeleğin en alttaki düğmesinin iliklenmemiş olması şık bir görünüm sunuyor.

Yelek içine giyilecek gömleğin renginin çok hareketli ve desenli olmaması gerekir. Ceket, yelek ve pantolon kombinin ana unsurları olduğundan gömleğin desenli ve renkli olması bu parçaları gölgede bırakabilir.

Yelek altında kullanılması gereken kravatın ceket ve yelek rengine göre koyu bir tonda tercih edilmesi sıklıkla yelekli takım elbise kombinlerinde karşımıza çıkan bir seçenektir. Ceketin önünün açık olmasıyla yeleğin varlığı öne çıkarılabilir.

Yelekli Takım Elbise Modelleri ve Fiyatları

Yelekli takım elbiseler ceket, pantolon ve yelek olmak üzere üç parçadan oluştuğu için fiyatlarında diğer takım elbise modellere göre fazlalık bekleniyor olsa da uygun fiyatlı birçok yelekli takım elbise modeli mevcut. Kullanılan kumaş tipi ve kalınlığı, hangi materyalin hangi oranda kullanıldığı, rengi gibi ayrıntılar fiyat değişiminde etkili olan etkenler olarak isimlendirilebilir. Bordo takım elbise, siyah takım elbise veya siyah damatlık gibi renk seçenekleri bulunan modelleri davet, organizasyon ve özel günlerinizde kullanabilirsiniz.

Sarar, her kesimden müşteriye hitap ettiği için her bütçeye uygun yelekli takım elbise modelin ürün kataloğunda yer veriyor.

Uygun Fiyatlı Sarar Yelekli Takım Elbise Modelleri

Müşterilerinin tarzlarına ve isteklerine uygun modellere ulaştıklarına emin olmak için çalışan Sarar; CCS, Sartoria, Interview Sarar ve Sarar olmak üzere tam 4 farklı markada yelekli takım elbiseleri müşterilere sunuyor. Kalitenin her kesime ulaşılır olmasını öncelik haline getiren Sarar’da uygun fiyatlı yelekli takımlar bulunuyor.

Her bütçeye uygun fiyatlara sahip onlarca yelekli takım elbise modellerini Sarar’ın online satış mağazasından satın alabilirsiniz.