KATEGORİNİN FAVORİ ÜRÜNLERİ

Etek

Sadece stoktakileri göster
Görünüm
Toplam 20 ürün görüntüleniyor.

Etek Modelleri ve Fiyatları

Kadın giyimin temel parçalarından olan etek, tarzınızın zarif yönlerini ortaya çıkarmak için ideal seçimdir. Zarafeti, şıklığı, asaleti, narinliği ve rahatlığı yakalayacağınız etek modelleri kusursuz tasarım ve benzersiz seçeneklerle Sarar ‘da. Kalem etek, ekose etek, desenli etek, şifon etek , siyah etek gibi benzersiz modeller arasından tarzınıza uygun olan modeli şık kıyafetlerle kombinleyebilirsiniz. Uzun, kısa ve orta boy seçenekleri ile klasik, spor kesimlerle bütün tarzlarda kullanabileceğiniz modeller her bütçeye uygun şekilde sizler için sunuluyor.

Sarar Etek Modelleri için Stil Önerileri

Giyim modasının en ilgi gören parçalarından biri de deri etektir. Parlak ve şık görünümü ile aksesuar ihtiyacı olmadan, sade parçalarla bile stil sahibi bir görüntü sağlayabilirsiniz. Eteğin ön plana çıkması için üzerine sade bluz kullanmanız daha doğru bir seçim olur.

Pileli ve puantiyeli etekler ise zarafetiniz yansıtmak için tasarlanmış. Bu etekleri de sade bluzlarla kullanmak eteğin hareketli kısmını ortaya çıkarmak için doğru bir tercih olur.

Sade renk ve siyah kalem etek ve düz etekleri şifon gömlekler, volanlı bluzlarla tamamladığınızda ofis şıklığınız ilham yaratır. Eteğin kemerli biyesi, zarif yırtmaçları, asimetrik pileleri ise eteği tek başına zafer kazandıracak bir moda savaşçısı yapabilir.

Payetli etek ise her döneme damga vuran bir tasarım olarak sizi tarihlerin ötesinde bir tarzın temsilcisi yapmakla kalmaz günümüzün gıpta ile bakılan moda ikonu olabilirsiniz. Bu kadar cesur ve stil bir parçayı tamamlamak ise elbette Sarar kreasyonlarıyla mümkün olacaktır. Cesurluğu ile sizleri de tesiri altına alacak diğer tasarımlar ise büyük düğmelerle hareket kazandırılmış ve derin yırtmaçlı eteklerdir. Bu kadar farklı tasarımları taşıdığınızda bütün gözler sizin üzerinizde olacak. Bunların bedeninizde ahenkle dans ettiğini hayal etmek bile dolabınızda yer alması için geçerli bir neden olacak.

Küçük Detaylarla Etek Modellerinde Şıklık

Eteklere hareket ve tarz katan tasarım aksesuarları; volanlı bel ve cep detayı, tül ve dantel işlemeleri, farklı kumaşlarla eteğe ahenk veren kesimler oluşturmak, vurgulanmak istenen bölgeye biye eklemek, boyunuzu daha uzun gösterecek asimetrik etek uzunluğudur. Bu detaylar eteğinize hava katarken sizin stilinizi de benzersiz kılacaktır.

Etek kombinlemenin önemli bir diğer detayı da onu hangi çorapla giyeceğinizdir. Kışlık kumaşları, deri etekleri kalın opak çoraplarla tamamlamak mevsimin ve stilin ruhuna uygun olur. Düz renk etekleri desenli veya file çorapla giyinmek elbette sizi detaylarla şıklığı yakalamak isteyen bir stil avcısı yapabilir.

Kuralsız ve Kuralcı Seçimlerle Etek Modelleri

Artık günümüz modası belirli kalıplar ve standart kuralları yıkarak farklılığa yolculuk yapan bir tarz için ilham veriyor. Bu da eteklerinizi kullanırken daha özgür bir ruhla seçim yapmanızı ve özgün stiller oluşturmanızı sağlıyor. Fakat hayatın her noktasında olduğu gibi giyimde de standartları seven, düzen ve titizlik yansıtan seçimler yapmanız mümkün. Kadın giyim kreasyonlarında Hem özgün hem de klasik seçimlerinizde sizler için Sarar doğru adres. Etekleri birlikte takım olarak kombinleyebileceğiniz bluz ve gömlek tasarımları için ilgili bölümleri ziyaret edebilirsiniz.

Sarar etek modelleri ve fiyatlarını Sarar online satış mağazasından bulabilirsiniz.