Aksesuar

Sadece stoktakileri göster
Görünüm
Toplam 672 ürün görüntüleniyor.

Aksesuar Modelleri ve Fiyatları

Diyelim bir davet için özenerek çok şık bir kıyafet giydiniz ya da çok aceleniz olduğu için hemen üzerinize bir şeyler geçirdiniz. Her iki durumda da sizi gösterecek olan detay hiç kuşkusuz ki aksesuarlardır. Dümdüz siyah bir parça giyseniz bile doğru aksesuarlarla ortamdaki en gösterişli kişi siz olabilirsiniz. Yani stilinizin iyi mi yoksa kötü mü olduğuna son noktayı aksesuarlarınız koyar. Peki, aksesuar denince hangi parçalar bunun içine girmektedir? Kadın aksesuar modelleri arasında ayakkabılar, çantalar, atkı ve bereler, eldivenler, takılar yer almaktadır. Aksesuar denilince akla ilk olarak kadınlar gelse de erkekler için de aksesuarlar çok önemlidir. Erkek aksesuar modelleri arasında da ayakkabılar, çantalar, saatler, takılar, mendiller, kol düğmeleri, bileklikler, pantolon askısıkravat iğnesi, atkı ve bereler, eldivenler gelmektedir. İster erkek için ister kadın için olsun aksesuarlar kombinin vazgeçilmezleri arasındadır. Sarar birbirinden güzel renkte ve çeşitte her tarza uygun kadın ve erkek aksesuar modelleri ile kombininizi tamamlamada size yardımcı olacaktır.

Aksesuarların Temel Parçası Ayakkabılar

Dost başa düşman ayağa bakar derler. Dost veya düşman fark etmeksizin herkesin dikkat ettiği ve kombinin temel parçalarından biri ayakkabılardır. Kadınlar ve erkekler için farklı modelleri bulunan ayakkabılar kıyafetinizden sonraki en önemli parçadır. Erkek ayakkabı modelleri arasında sneakerlar, botlar, sandaletler, erkek klasik ayakkabıvarken kadın ayakkabı modelleri arasında yine sneakerlar, botlar, çizmeler, topuklu ayakkabılar, sandaletler, terlikler yer almaktadır. Ayakkabılar üretildikleri ham maddeye göre değişkenlik gösterebilir . Ayakkabılar gerçek deri, suni deri, süet, nubuk, rugan olarak üretilebilirler. Mevsimlere göre uygun hammadde ile üretilen ayakkabılar tercih edilmelidir.

En Önemli Detaylardan Biri Çantalar ve Cüzdanlar

Çantalar önemli olan bir diğer aksesuar modellerindendir. Erkekler genellikle ya ufak çanta ya da sırt çantası tercih ederler ya da çanta yerine bir cüzdan kullanmayı seçerler. Kadınlarda ise çanta çeşitliliği oldukça fazladır. Spor çantalar, çapraz çantalar, kol çantaları, baget çantalar, portföy çantalar ve cüzdan bunlardan yalnızca birkaçıdır. Çantalar da genellikle ayakkabıların üretildiği ham maddelerden üretilirler. Gerçek deri, suni deri, süet gibi maddelerin dışında yün ve pamuktan üretilen örme çantalar da bulunur.

Göz Alıcı Olmanın Anahtarı Takılar

Takılar bir kombinin olmazsa olmazıdırlar. Özellikle kadınlar için takı modelleri vazgeçilmezdir. Sade dümdüz bir parça bile uygun takılarla göz alıcı hale gelebilir. Işıltılı kolyeler, parıltılı yüzükler, zarif küpeler, deri ve metal saatler bu takıların başında gelen parçalardır. Erkekler için de takının ana parçası saatlerdir. Her erkeğin en az birkaç çeşit saati bulunmalıdır. Saat dışındaki diğer takılar erkekler tarafından pek sık tercih edilmese de yine kolye, bileklik, yüzük gibi takıları kullanmayı seven erkekler de vardır.

Kış Aksesuarlarında Vazgeçilmez Olan Atkı, Bere ve Eldivenler

Kışın tercih edilen tamamlayıcı aksesuarların başında atkılar, şallar, bereler, şapkalar ve eldivenler gelmektedir. Bu aksesuarların ortak noktası soğuktan koruyor olmalarıdır. Tabi ki tek özellikleri soğuktan korumaları değildir. Bunun dışında kombininizin bütünleyicisidirler. Mesela alelacele üstünüze geçirdiğiniz bir tişört, jean ve kadın mont ve erkek mont modellerinin üzerine takacağınız bir fötr şapka ile kolaylıkla dikkat çekici bir tarz yaratmanız mümkündür. Bu aksesuarlar hem erkekler hem de kadınlar tarafından tercih edilebilirler.

Aksesuar Modellerinin Fiyatları

Aksesuar modellerinin fiyatları tabi ki aksesuarın çeşidine ve kalitesine göre değişmektedir. Değerli mücevherlerden oluşan pahalı takılar olabileceği gibi normal metaller ve taşlarla üretilen uygun fiyatlı takılar da bulunur. Bunun dışında kaşmir gibi değerli maddelerden üretilen kaşkollar, atkılar ve bereler daha pahalı iken sentetik maddelerden üretilenler ise daha uygun fiyatlı olacaktır. Her cebe dost fiyatlarını kaliteli kumaşlar, dikişler, metaller ve taşlarla birleştiren Sarar aksesuar koleksiyonuna göz atmazsanız çok şey kaçırmış olursunuz.

Sarar mağazasına ait aksesuar modelleri ve fiyatlarını Sarar online satış mağazasından buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.