Damatlık & Smokin Gömlek

Sadece stoktakileri göster
Görünüm
Toplam 21 ürün görüntüleniyor.

Damatlık Gömlek Modelleri ve Fiyatları

Damatlık seçimi kadar büyük önem arz eden gömlek seçimi, renk tonu, yakası ve duruşu gibi birçok kritere bağlı. Klasik beyaz, kirli beyaz, gri hatta bazen lacivert ya da mavi tonlarında tercih edilen smokin gömlekler damatlığı tamamlıyor. Ceketi çıkarmaya karar verdiğinizde karizmasıyla göz kamaştıran bir gömlek seçimi yapmak damat adayı için oldukça önemli.

Yılların tecrübesi ve emeğiyle sektörün lideri olan Sarar, damatlık gömlek modellerinde de tecrübesini konuşturuyor. Uygun fiyatlı damatlık gömlek modelleriyle birbirinden kaliteli ve şık seçenekler arasından seçim yapmanıza olanak sağlıyor.

Damatlık Gömlek Nasıl Seçilir?

Damatlık takım elbise seçimini gerçekleştirdikten sonra, sıra damatlık kombininizin bir diğer önemli parçası gömleğe geliyor. Damatlık takım elbise modeline uyumlu olması büyük önem arz eden smokin gömlek modeli seçimlerinde, gömlek kumaşı ve rengine doğru karar vermelisiniz.

Düğün mevsimine ve mekanına göre kumaş seçimi yapmak sağlıklı olacaktır. Kapalı mekanlarda gerçekleşecek düğünlerde bunalmaktan kaçınmak için hava geçiren ve cildinizi ferah tutan kumaşlı damatlık gömlek modellerinden tercih etmelisiniz. Bu türde en çok tercih edilen damatlık gömlek modelleri keten kumaşlı gömlekler oluyor. Keten kumaşlı damatlık gömlekleri, yaz ve ilkbahar düğünlerinin de en çok tercih edilen kumaş türü.

Serin havalarda, kış ve sonbahar mevsimlerinin düğünlerinde ise sıklıkla tercih edilen gömlek kumaş türleri yün ve polyester. Özellikle kış düğünlerinin olmazsa olmazı yün gömlekler oluyor.

Damatlık gömlek rengine gelince, genellikle beyaz gömlek erkek, gri renkleri ve tonları en çok tercih edilen renkler oluyor. Klasik renkler yerine daha farklı imajla ilerlemek isterseniz; mavi, lacivert tonlarını da damatlık gömlek seçiminizde kullanabilirsiniz.

Damatlık Gömlek Nasıl Kombinlenir?

Damatlık takım elbisenizi tamamlayan en önemli parçalardan olan gömleği, takım elbiseyle nasıl kombinlediğiniz oldukça kritiktir.

Desenli bir damatlık takım elbise tercih ettiyseniz sade ve tek renk bir smokin gömlek tercih etmek doğru bir karar olacaktır. Takım elbise desenleri kombininizi hareketlendireceği için, görünümünüzü dengelemek adına sade bir damatlık gömlek kullanmalısınız.

Eğer kombininizi gömlek ile daha iddialı hale getirmek isterseniz; birbirinden farklı desenlere sahip birçok gömlek modeli arasından tarzınıza uygun bir model mutlaka bulacaksınız.

Damatlık Gömlek Modelleri ve Fiyatları

Damatlık gömlek fiyatları; kumaş, renk, desen ve daha birçok özelliğe göre değişkenlik gösterse de, Sarar ürünleri her kesime ve bütçeye hitap ettiği için belirlediğiniz fiyat aralığında bir gömlek modeli bulmakta zorluk çekmeyeceksiniz.

Sarar ve Interview Sarar olmak üzere iki farklı markada damatlık gömlek modellerini müşterilere sunan Sarar, geniş kataloğu ile size rahatlıkla seçim yapma hakkı sunar.

Uygun Fiyatlı Sarar Damatlık Gömlek Modelleri

Sarar ve Interview Sarar mağazasına ait damatlık gömlek modelleri ve fiyatlarını Sarar online satış mağazasından buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz. Sarar’ın Türkiye’nin dört bir yanındaki fiziksel mağazalarında da onlarca damatlık, smokin gömlek ve takım elbise modellerini inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.