KATEGORİNİN FAVORİ ÜRÜNLERİ

Erkek Slim Fit Gömlek

Sadece stoktakileri göster
Görünüm
Toplam 376 ürün görüntüleniyor.

Erkek Slim Fit Gömlek Modelleri ve Fiyatları

Slim Fit Gömlek Nedir?

Slim fit kalıbının türkçe karşılığı “dar kalıp” demektir. Anlamından da anlaşılacağı üzere slim fit gömlekler vücudu saran, diğer gömlek modellerine göre daha dar modellerdir. Son yıllarda dar kalıp pantolon, ceket ve erkek uzun kollu gömlek modelleri de oldukça popüler ve özellikle gençler tarafından tercih ediliyor.

Slim Fit Gömlek Seçimi Nasıl Yapılır?

Slim fit gömleği giymeyi planladığınız mekan ve konsepte göre renk ve desen konusuna karar vermelisiniz. Desenli slim fit gömlek modelleri iş görüşmesi ve toplantı gibi resmi durumlara uygun olmayacağından tek renk ve desensiz slim fit gömlek modellerini arasından seçim yapmanız daha uygun olacaktır. Desenli ve hareketli slim fit gömlek modellerini daha salaş, daha rahat mekanlarda ve konseptlerde tercih edebilirsiniz.

Slim fit gömlek seçiminde, gömleğin ne kadar dar durmasını istediğinize karar vermelisiniz. Her ne kadar vücudu sarması gereken bir gömlek modeli olsa da, gömlek içinde hareket payının olması yırtılma ve sıkma gibi olumsuz durumları önlemek için önemlidir. Fit bir görünüm için tercih edilen slim fit gömlek modellerinde, deneyerek almak bu sebeple önemlidir. Gömleği denerken hareket ederek, kollarınızı havaya, sağa sola kaldırarak yeterince rahat mısınız kontrol edebilirsiniz.

Kalıbının yeterince sıkmadığından ve yeterli darlıkta olduğundan emin olduktan sonra, kol boyu ve omuz potluğu gibi ayrıntıları kontrol etmelisiniz. Gömleği ceket içine giymeyi planlıyorsanız almadan önce bir ceketle denemenizde fayda var. Genel olarak tüm gömlekler için geçerli olan ceketin kol boyu ve gömleğin kol boyu arasında yaklaşık 1 ya da 1.5 cm civarında boşluk kalmış olmasını gerektiren kural, slim fit gömlek modelleri için de gereklidir.

Slim Fit Gömlek Nasıl Kombinlenir?

Özellikle spor gömlekler günümüzde slim fit kalıpla üretiliyor. Spor gömlek tercih ederseniz, gömlek altına keten ya da kot pantolon seçerek resmiyetten uzak, günlük kullanıma uygun bir kombin yapabilirsiniz.

Son yılların damatlık trendlerinde de slim fit gömlek modellerine sıkça görüyoruz. Fit ve şık görünmek isteyen damat adayları, slim fit gömlek seçimini bir de yelekle destekliyor. Desenli slim fit gömlekleri de düğünlerde hem damat adayları hem de davetliler arasında bolca rastlamak mümkün.

Daha resmi ve kurumsal kombinlere ise tek renk, çoğunlukla beyaz gömlek erkek, gri, ve mavi gömlek erkek gibi tonlarında slim fit gömlek modelleri hakimiyet gösteriyor. Kumaş pantolonla desteklenen resmi kombinler, saat gibi aksesuarlarla ciddiyetten uzaklaşmadan daha şık hale getiriliyor.

Slim Fit Gömlek Modelleri ve Fiyatları

Her geçen gün daha da popülerleşen slim fit gömlek modellerinde talep çok olunca alternatif de çok oluyor. Yüzlerce renkte ve modelde, çizgili gömlek , desenli gömlek, tek renk… Bu sayede slim fit gömlek fiyatları geniş bir aralıkta her bütçeye uygun seçenekler içeriyor. Bütçenizi belirledikten sonra zevkinize, ihtiyacınıza ve isteğinize uygun bir slim fit gömlek modelini kolaylıkla bulabilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Sarar Slim Fit Gömlek Modelleri

Sarar, Interview Sarar, CCS ve Interview Marine markaları altında slim fit gömlek ve klasik gömlek modellerini satışa sunan Sarar, 150’den fazla slim fit gömlek modeline sahip.

Çok model olmasıyla bütçe dostu slim fit gömlek seçeneklerine de erişmek daha kolay oluyor.

Deneyerek almanızı önerdiğimiz slim fit gömlek modellerini Sarar’In online satış mağazasından inceleyebilirsiniz. Ayrıca Sarar’ın fiziksel satış mağazalarından inceleyebilir, deneyebilir ve satın alabilirsiniz.