Havlu

Sadece stoktakileri göster
Görünüm
Toplam 215 ürün görüntüleniyor.

Sarev Havlu Modelleri ve Fiyatları

Havlular, sadece bir banyo gereci değil kişisel bakım ritüelimizin önemli bir parçasıdır. Sarev havlu koleksiyonunda bulunan modeller ince detayları yumuşak dokularla birlikte sunar. Havlu seçimi, kişisel bakımın yanı sıra banyo veya plaj gibi günlük aktivitelerimizde de büyük bir rol oynar.

Sarev Havlu Çeşitleri ve Renkleri

Sarev havlu çeşitleri, zengin renk seçenekleri ve kaliteli malzemeler ile üretilmektedir. Her bir havlu, yumuşak dokusu ve yüksek su emici özelliği ile kişisel bakımınızı daha keyifli hale getirir. Farklı birçok çeşidiyle Sarev, her ihtiyaca ve zevke uygun seçenekler sunar.
Her gün ve her an rahatlığınızı ve zarafetinizi düşünerek kendinizi özel hissetmek için Sarev havlu modellerini tercih edebilirsiniz. Sarev havlu koleksiyonunda klasik renklerden canlı renklere, pastel tonlardan koyu tonlara kadar birçok seçenek bulunur. Renk seçimini, banyonuzun atmosferini tamamlayacak veya kişisel tarzınızı yansıtacak şekilde yapabilirsiniz.

Sarev Havlu Modellerinin Özellikleri

Her günün başlangıcında veya sonunda kişisel bakım ritüelinin önemli bir parçası olan havlular, Sarev koleksiyonlarında lüks ve kaliteyle buluşur. Evlerin ve banyoların vazgeçilmez bir parçası haline gelen Sarev havlu modellerinin bazı özellikleri şunlardır:

Yüksek Kaliteli Malzemeler

Sarev, banyo grubu içerisinde yer alan havlu koleksiyonlarında yüksek kaliteli malzemeler kullanır. Pamuk kumaşı, yumuşaklığı, yüksek su emiciliği ve dayanıklılığı ile Sarev havlular konforlu bir deneyim sunuyor.

Hızlı Kuruma Özelliği

Sarev havlu modelleri, hızlı kuruma özelliği sahiptir. Bu özellik, havlunun hızla nem emmesini ve hızlıca kurumasını sağlar. Bu sayede havlunun kullanım sonrası daha uzun süre hijyenik kalmasına yardımcı olur.

Boyut Seçenekleri

Sarev, farklı ihtiyaçlara uygun olarak farklı boyutlarda havlu seçenekleri sunar. Geniş boyut yelpazesi sayesinde ihtiyacınız olan ölçülerde mükemmel bir havlu bulabilirsiniz.

Şık Tasarımlar

Sarev koleksiyonlarında bulunan havlu modellerinin şık ve zarif tasarımları dikkat çekicidir. Havlularda kullanılan zengin desenler ve renk seçenekleri, her zevke uygun havlu bulunmasını kolaylaştırır. Böylece kişisel tarzınızı ve banyonuzun dekorunu tamamlayacak modellere ulaşabilirsiniz.

Dayanıklılık

Sarev, havlu koleksiyonlarında dayanıklılığa önem verir. Kaliteli dikişler ve malzemeler, havluların uzun ömürlü olmasını sağlar.

Sarev Havlu Modellerinin Ölçüleri

Sarev havlu modelleri, her ihtiyaca uygun farklı ölçü seçenekleriyle kişisel bakım ritüellerini ve günlük yaşamı daha rahat hale getirir. Farklı boyut seçenekleriyle sunulan bu havlular, hem zarif tasarımları hem de yüksek kalite kumaşları ile dikkat çeker. Sarev havluları ile her anın tadını varırken, kişisel bakımınızı ve rahatlığınızı ön plana çıkarabilirsiniz. Sarev havlu koleksiyonunda 50x90 cm, 80x150 cm, 80x160 cm, 90x150 cm, 85x150 cm ölçülerinde havlu modelleri bulunur. İhtiyacınıza uygun ölçülerin zengin renk ve desen seçenekleri arasından beğendiklerinizi Sarev mağazaları ve sarar.com’dan satın alabilirsiniz.

Sarev Havlu Modelleri Fiyatları

Kişisel bakım ritüelinizi ve rahatlığınızı özel kılmak için tasarlanan Sarev havluları ile kumaşları ve birbirinden farklı seçenekleri ile yaşamınıza dahil edebilirsiniz. Banyo, hamam ve spa gibi ortamlarda rahatlıkla kullanabileceğiniz Sarev havlu modellerinin fiyat bilgisi için sarar.com’u ve Sarev mağazalarını ziyaret edebilirsiniz.