İpek Yorgan Modelleri

Sadece stoktakileri göster
Görünüm
Toplam 10 ürün görüntüleniyor.

Sarev İpek Grubu Ürün Modelleri ve Fiyatları

İpek, sağlık açısından birçok faydası bulunan bir malzeme olması nedeniyle uyku grubunuzda kullanabileceğiniz elegan ve konforlu seçeneklerden biridir. Sarev ipek grubu ürünleri arasında yorgan, alez ve yastık kılıfı çeşitlerini kalitesiyle sunuyor. Bu ürünler hem uyku kalitesini artırmaya hem de yatağınıza zarif bir dokunuş katmaya yardımcı oluyor.

Sarev İpek Grubu Ürün Modelleri Nelerdir?

Yorgan, alez ve yastık gibi yatak odası ürünlerinde ipek kullanımı kendine has parlaklığı, yumuşak dokusu ve sağladığı yüksek hava geçirgenliği nedeniyle oldukça sağlıklı ve şık ürünlerdir.
Sarev’in ipek grubu yorgan modellerinde yüzde yüz saf ipek kullanılır ve bu sayede ürünlerin yumuşaklığı ve dayanıklılığı artar. Sarev ipek alezleri de yorganlar gibi saf ipekten üretilir. Yastıklar ise uyku konforunu artırmak için kullanılır ve yine ipek kalitesiyle üretilir. Sarev ipek grubu ürün modelleri, kalitesi ve şıklığı ile yatak odasına değer katar. Işıltılı görünümü ve yumuşak dokusu ile konforlu bir uyku sağlar.

Yorgan Modelleri

Sarev ipek grubu yorgan modelleri kaliteli ipek kumaşlar kullanılarak, sağlıklı, rahat ve konforlu uyku deneyimi sunar. Yatak odanızın şıklığına şıklık katacak olan bu ürünler aynı zamanda uzun ömürlüdür ve sizi her mevsim sıcak tutacak özellikleriyle öne çıkarlar. İpek yorgan, kuş tüyü yorgan, yün yorgan gibi farklı çeşitlerde yorgan modelleri sunan Sarev farklı sıcaklık ihtiyaçlarına ve kişisel tercihlere uygun seçenekler bulundurur. Ayrıca, ürünlerin boyutları ve renk seçenekleri de çeşitlilik gösterir. Bu sayede herkesin tarzına ve ihtiyacına uygun bir yorgan bulmak mümkün olur.

Alez Modelleri

Yatak örtüsünün korunması için kullanılan alezler, Sarev ipek grubu ürünleri arasındadır. Sarev ipek alez modelleri, kaliteli ipek kumaşlardan üretildiğinden yumuşak, hafif ve dayanıklı bir yapıya sahiptir. Aynı zamanda tek kişilik, çift kişilik ve king size olmak üzere farklı boyutlarda üretilmektedir.

Yastık Modelleri

Sarev ipek grubu yastık modelleri, yüksek kaliteli ipek malzemesi ile üretilen ürünlerdir. İpek yastıklar sağlıklı bir uyku ortamı sağlamak için idealdir. İpek malzeme nefes alabilen ve nem tutmayan bir yapıya sahip olduğu için terlemeyi önler ve alerjik reaksiyonlara sebep olmaz.
Sarev ipek grubu yastık modelleri arasında, boyut, dolgu malzemesi ve sertlik açısından farklı seçenekler bulunur. Örneğin; bazı yastıklar daha yumuşakken, bazıları daha sert olabilir. Dolgu malzemesi olarak ise genellikle saf ipek ya da ipek ve pamuk karışımı kullanılır. İpek yastıklarınızda ve diğer malzeme yapısına sahip yastıklarınızda kullanabileceğiniz ipek yastık kılıfı ile cildinizi korurken daha kaliteli bir uyku almanız mümkün.

Sarev İpek Grubu Ürün Modelleri Özellikleri Nelerdir?

Sarev ipek grubu ürünleri kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen ve yüksek işçilikle tasarlanan ürünlerdir. Yorgan, alez ve yastık modelleri özellikle ipek kumaşının sağladığı hafiflik ve yumuşaklık ile öne çıkmaktadır. İpek kumaşın nefes alabilen yapısı vücut ısısını dengeler ve cildinizi tahriş etmez. Sarev ipek grubu yorgan modelleri hem yaz hem kış aylarında kullanabileceğiniz çift taraflı özelliğe sahiptir. Alezler su geçirmez özellikleriyle yatağınızı korur ve temizlik açısından büyük bir kolaylık sağlar. Yastık modelleri ise ipek kumaşı sayesinde başınızın altında yumuşak bir destek sağlar ve uykunuzu rahatlatır. Tüm Sarev ipek grubu ürünleri, yüksek kaliteli malzemeler ve işçilik ile üretilir. Sağladıkları konforla rahat bir uyku deneyimi sunar.

Sarev İpek Grubu Ürünlerinin Fiyatları

İpek dokunun Sarev kalitesi ile buluşmasıyla ortaya çıkan Sarev İpek Grubu ürünleri evlerinde seçkin dokunuşlar yapmayı sevenleri sarar.com’da ve satış mağazalarında bekliyor. Yıl boyunca gerçekleştirilen kampanyalardan ve avantajlı fiyatlardan haberdar olmak için e-bülten aboneliği gerçekleştirebilirsiniz.