KATEGORİNİN FAVORİ ÜRÜNLERİ

Kadın Spor Giyim

Sadece stoktakileri göster
Görünüm
Toplam 35 ürün görüntüleniyor.

Kadın Spor Giyim Modelleri ve Fiyatları

Spor giyim parçaları genellikle spor yaparken kullanılmasının yanında normal yaşam tarzında spor giyimi benimseyenler için de günlük olarak kullanılabilir. Kadın spor giyim modelleri genellikle ayrı ayrı eşofman üstü, eşofman altı, kadın tayt ya da birlikte satılan eşofman takımından oluşmaktadır. Eşofmanlar özelliklerinden dolayı spor yaparken giyilebilecek en konforlu ürünlerden biridir. Çünkü eşofmanlar yapısı bakımından rahat, hava geçiren ve teri çabuk emen ürünlerden oluşur. Dolayısıyla koşu yaparken, spor yaparken eşofmanlar tercih edilir. Bazı insanlar sadece spor yaparken değil, spor giyim tarzından hoşlandığı için günlük yaşamında da eşofman giyerler. Deniz kenarında yürürken, alışveriş merkezinde gezerken, öğle yemeğine çıkarken ya da günün herhangi bir diliminde dışarıdayken spor giyinmeyi tercih eden kadınlar vardır. İşte kadın spor giyim modelleri sportif giyinmeyi seven kadınlar için dolabında çeşit çeşit bulunması gereken ürünlerdendir. Birbirinden güzel kadın eşofman üstü, eşofman altları ve eşofman takımlarından oluşan kadın spor giyim modelleri ile sportif görünümünüzü çeşitlendirebilirsiniz.

Kadın Spor Eşofman Üstü Modelleri

Kadın spor giyim modellerinden biri eşofman üstleridir. Kadın eşofman üstleri kısa kollu ya da uzun kollu olabilirler. Genellikle hava geçiren ve teri çabuk emen kumaşlardan üretilirler. Kadın eşofman üstü modellerinin en belirgin özelliği konforlu olmalarıdır. Rahat bir kullanım sunan kadın eşofman üstü modelleri spor giyim tarzını benimsemiş kadınlar için adeta vazgeçilmez ürünlerden biridir.. Kadın eşofman üstü modellerinin önleri fermuarlı olabilir ya da fermuarsız üstten geçirilen hoodie tarzında da olabilirler. Bazıları kapüşonlu iken bazıları kapüşonsuz olabilir. Tarzınıza ve konforunuza uygun birbirinden çeşitli ve güzel kadın eşofman üstü modelleri için Sarar.com’a göz atabilirsiniz.

Kadın Spor Eşofman Altı Modelleri

Kadın eşofman üstleri ile kombinlenebilecek en iyi parçalar hiç kuşkusuz ki kadın eşofman altlarıdır. Eşofman altları da aynı eşofman üstleri gibi genellikle hava geçirgenliği yüksek ve teri çabuk emen kumaşlardan üretilirler. Spor yaparken veya günlük yaşamında spor giyim tarzını uygulamayı seven kadınlar tarafından eşofman altları , croplar ve eşofman üstleri sıkça tercih edilir. Göz zevkinize uyumlu olacak şekilde Sarar kadın eşofman altı ve eşofman üstlerinden istediğinizi seçerek kombinleyebilir ve kendinize özgü eşofman takımları yaratabilirsiniz. Siyah eşofman altı kadın, gri eşofman altı kadın renkleriyle ve rahat kombinlenebilmesiyle en en sık tercih edilen ve olmazsa olmaz modeller arasında yer alıyor. Eşofman altlarınızı bluz, sweatshirt veya spor kıyafetlerle kombinleyerek hem rahat hem de şık olmanın avantajını yaşayabilirsiniz.

Kadın Spor Eşofman Takımı Modelleri

Eşofman üstleri ve eşofman altlarının dışında bu parçaların beraber satıldığı eşofman takımları da bulunur. Kadın eşofman takımları spor yaparken kullanılabilecek en iyi parçalardan biridir. Dolayısıyla her kadının dolabında en az bir tane eşofman takımı bulunması gerekir. Eşofman takımları sadece spor yaparken kullanılmaz. Bunun dışında bir akşamüstüne doğru sahilde gezintiye çıkarken, evcil hayvanınızı gezdirirken, bir alışveriş merkezinde dolaşırken, öğlen bir arkadaşınızla yemeğe çıkarken ve birçok zaman diliminde daha eşofman takımları giymeyi tercih edebilirsiniz. Kadın eşofman takımlarının altı ve üstü genellikle birbirine uyumludur. Takımın üst kısmı kısa kollu veya uzun kollu ya da kapüşonlu veya kapüşonsuz olabilir. Alt kısmı da aynı şekilde uzun ya da kısa modelde olabilir.

Kadın Spor Giyim Modellerinin Fiyatları

Kadın spor giyim ürünleri kalitesine ve özelliklerine göre değişik fiyatlarda olabilirler. Teri çabuk emen ve hava geçirgenliği yüksek pamuk, bambu gibi ürünlerden üretilen eşofman takımları daha kalitelidir. Genellikle kadın spor sweatshirt gibi eşofman üstü ve eşofman altı gibi parçaları tek tek almaktansa eşofman takımı olarak satın almak daha hesaplı olabilir. İster ayrı ayrı eşofman üstü ve eşofman altı, isterseniz de bir eşofman takımı almak için bakacağınız ilk adres Sarar olmalıdır. Çünkü Sarar kaliteli kumaşlardan üretilen kadın spor giyim modellerini, cep yakmayan uygun fiyatlarla size sunmaya devam ediyor. 

Sarar mağazasına ait kadın spor giyim modelleri ve fiyatlarını Sarar online satış mağazasından buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.