KATEGORİNİN FAVORİ ÜRÜNLERİ

Nevresim Takımları

Sadece stoktakileri göster
Görünüm
Toplam 267 ürün görüntüleniyor.

Nevresim Takımları Modelleri ve Fiyatları

Uykularınızın konfor sağlayıcısı olan nevresim takımlarının şıklığı sizi hem dinlendirirken hem de görsel bir şölenin izleyicisi yapacaktır. Konfor ve şıklığı bir arada sunan Sarar nevresim takım modelleri ile yataklarınız evinizin en güzel yeri olacaktır. Farklı kumaş ve desenleri ile zengin seçenekler her tarza ve her eve hitap eden kaliteli ürünler sunuyor. Tek kişilik, çift kişilik, king size ve bebek nevresim takımı modelleri zengin desenler ve yüksek kalitede sizlere sunuluyor. Çift taraflı tasarımları ile uzun süre sıkılmadan kullanacağınız bu ürünlere kalitelerine uygun fiyatlarla erişebilirsiniz. Desenli veya düz tasarımlara sahip tek renk nevresim takımı günlük kullanılan modelleri ve çeyizlik nevresim takımı olarak da alternatif sağlıyor. Standart yastık, yorgan ve çarşaf boyutlarının sınırlandırılmadığı farklı tasarımlara ve boyutların bütün seçeneklerine Sarar kalitesiyle ulaşın. Reaktif boyama tekniği ile özenle işlenen baskılar canlı renklerini ilk günkü gibi uzun yıllar taşır. Sık yıkamalarda esneme ve çekme yapmayan sanforized kumaş teknolojisi ile her dokunuşta kaliteyi hissedebilirsiniz.

Sağlıklı Nevresim Takım Modelleri ile Yatak Odalarınız Uykularınızı Tedavi Etsin

Yaşam kalitenizi belirleyen uykuların deliksiz ve verimli olmasını belirleyen birçok faktör vardır. Uykularınızı verimli ve dinlendirici yapan en önemli unsur yatağınızın rahatlığıdır. Uykunuzun her anında teninizle temasta olan nevresim takımları uyku kaliteniz için anahtar diyebiliriz.

Nevresim Takımı Seçmenin Püf Noktaları

Nevresim takımlarının dokularının rahatlığı kadar sağlıklı olması da önemlidir. Dokuma tekniği ile sağlıklı kumaşlar uykularınıza yansıyarak size en derin konforu yaşatacaktır. Pamuk saten, yüzde yüz pamuk ve flanel pamuk kumaşları ile cildiniz için en sağlıklı kumaşlar en doğru işleme teknikleri ile dikilmiştir. Pamuk ipliklerinin ince, uzun ve parlak lifli, yüksek kalitede özenle seçimleri yapılarak tasarımlar oluşturulmuştur. Kumaşların her cm² sinde 300 thread/inch iplik bulunmakta ve bu sayede cildinizi tahriş etmeyen, nefes alan kumaşlar en rahat ve yumuşak dokunuşları sağlamaktadır.

Mevsime uygun kumaşlardan üretilen modeller ısı dengesini de sağladığı için daha rahat bir şekilde uyumanıza yardımcı oluyor. Sonbahar aylarına uygun olan flanel nevresim takımları aynı zamanda her mevsim kullanabileceğiniz tasarımıyla ihtiyacınız olan uykuyu almanızı destekliyor. Dört mevsim kullanabileceğiniz saten nevresim takımı ve poplin nevresim takımları farklı desen ve renk seçenekleriyle yatak odasınızın atmosferine de katkıda bulunuyor. 

Nevresim Takımlarını Uzun Süre Kullanmanın Yolları

Nevresim takımının uzun ömürlü olması için dikkat edilmesi gereken bazı ayrıntılar vardır. Ürünleri kullanmadığınız zamanlarda saklama ve muhafaza etmek önemlidir. Temiz ve rutubetsiz bir alanda mümkünse koruyucu ile saklamak nevresiminizi tekrar kullanacağınız zaman kolaylık sağlayacaktır. Yıkama, kurutma ve eğer var ise ütüleme talimatlarına dikkat ederek kullanacağınız ürünler kumaşın yapısını koruyarak uzun süre kullanmanızın önünü açacaktır. Bu aynı zamanda hem dokusunun hem de renginin kalıcı olmasını sağlayarak uzun süreli kullanımın da önünü açacaktır.

Nevresim Takım Modellerinin Şıklığı Yatak Odalarınızı Sanat Eseri Yapsın

Desenlerin zarafeti yatak odalarınızı evinizin en anlamlı odası kılacaktır. Renk tonları ve özel desenleri ile benzersiz yataklarda en güzel uykuların sahibi olun. Siyah nevresim takımı, beyaz nevresim takımı ve gri nevresim takımı gibi en çok tercih edilen renklerin yanında düz desenler veya dikkat çeken tasarımlar da mevcuttur. Desenli nevresim takımları çizgili, kareli desenleriyle yatak odalarınız modern çizgileri taşıyarak çağdaş stilin yansımasını hissettirir. Düz renkler ve desensiz modellerle minimalist çizgilerin şıklıkla bütünleştiği kaliteyi görebilirsiniz. Benzersiz baskı ve renk skalası ile endüstriyel tarzınızı yatak odalarınıza taşıyabilirsiniz. Otantik motiflerle geleneksel tasarımları her anınıza yansıtmanın yolu doğru dokuları bir araya getirmek olacaktır. Renk ve tasarımların benzersiz buluşmasının sağlandığı nevresim takımları yatak odalarınızı muhteşem tarzların temsilcisi yapacaktır. Saten dokusunun pürüzsüz yapısı göz kamaştıran parlaklık ve zarafeti sunarken doğal renkler odanızı ısıtır. Özel desenler, püsküllü modeller ve zıtlık barındıran renk geçişleri odanıza vintage esintili bohemliği kazandıracaktır. Sarar‘la konforlu uykuları bedenlerinize sunmanın yanı sıra bir tablo sergisinin zevkini gözlerinize yaşatın. Çift kişilik nevresim takımı ve tek kişilik nevresim takımı, king size nevresim takımı doğal dokulara özel tasarımları aktararak yatak odalarınıza uykunun en tatlı halini getiriyor. Saten nevresim takımı, ranforce, flanel, poplin, percale, sport & chic nevresim takımı ve genç nevresim takımı ile zengin seçeneklere göz atarak yatak odanız için en uygun nevresim takımını bulabilirsiniz.

En şık ve uygun fiyatlı Sarev nevresim takımları modelleri için tıklayınız.