KATEGORİNİN FAVORİ ÜRÜNLERİ

Desenli Elbise

Sadece stoktakileri göster
Görünüm
Toplam 43 ürün görüntüleniyor.

Desenli Elbise Modelleri ve Fiyatları

Sanatsal bir tablo edasıyla gözleri kamaştıran bir tarz elde etmek için stilinizi Sarar desenli elbiselerle oluşturun. Aksesuar, takı gibi hareketlilik ihtiyacı duymadan göz alıcı şıklığı çiçekli, geometrik, çizgili ve etnik desenli elbiselerle vakit harcamadan sağlamak mümkün. Ancak desenli elbiselerin seçiminde bedenle uyumu, kullanılan ortam, aksesuarla bütünleşmesi şıklığı yakalamanızda önemli detaylardır.

Desenli elbise modelleri; midi elbise, mini elbise ve uzun elbise gibi tasarımlarıyla seçenek sunuyor. Zamansız şıklığın temsilcilerinden olan kadın elbise modelleri tasarımlarıyla göz kamaştırıyor.

Geometrik Desenli Elbiselerle Boyut Kazandıran Şıklık

Giyimde farklı bir tarzı yakalamanın en etkili yöntemlerinden biri de üçgen, kare, yuvarlak, puantiye gibi geometrik desenlerin yer aldığı elbiseleri giymek olacaktır. Bu desenlerin kıyafette kullanımı tarzınızda oldukça farklı bir hava katar. Puantiyeli bir elbiseyi rugan ayakkabılar ve bandana ile tamamlamak size 90 ‘lar havası verecektir. Köşeli geometrik desenler ise bedeninizde vurgulamak istediğiniz bölgeyi ortaya çıkarmak için kullanacağınız bir detay olabilir. Fakat siyah elbise gibi koyu desenli bir kumaş seçimi size daha sert ve ciddi bir imaj verebilir. Pudra renkler ise sadeliğinizin cazibeli bir gösteriş sunduğu yansımaların mesajını verebilir.

Her Mevsim Desenli Elbise Modelleri

Çiçekler hepimize ilkbahar ve yazı anımsatır. Bu görsellerle mevsimlerin heyecanını içimizde hissederiz. Eğer sizde tarzınız kıpır kıpır bir sıcaklık versin istiyorsanız çiçekli elbiseler sizin için en doğru tercih olacaktır. Elbette kumaşta çiçeklerin boyutları ve renkleri büyük önem taşıyor. İri çiçekler vücudunuzu daha heybetli göstereceği için çiçeklerin boyutlarını ve elbisede yer aldığı bölgeye dikkat etmek gerekir. Eğer basen, göbek ve göğüs kısımlarınız daha ince gözüksün isterseniz bu bölgelerde iri çiçek desenleri yerine ana zemin üzerine küçük desenli çiçeklerin baskılanmış olduğu bir kumaş tercih edilmesi daha doğru olacaktır. Küçük çiçek desenlerinin baskılandığı elbiselerin daha zarif ve vintage bir havası olduğu muhakkak. Eğer daha naif bir görüntü istiyorsanız çiçek şıklığı ile donatılmış desenli elbise modellerinden seçebilirsiniz.

Desenli Elbise Modelleri Bedeninizde Dans Etsin

Çizgili kıyafetler dikkatleri her zaman bedenin hatlarına yönlendiren bir detay olmuştur. Şıklığı yakalamanın kolay olduğu bu detay aynı zamanda büyük bir riski de barındırıyor. Çizgilerin kalınlığı, dikişlerde kesilmemesi, yatay veya dikey çizgilerin vücutta duruşu dikkat edilmesi gereken noktalar. Yatay çizgilerin buluştuğu kıyafetler parizyen bir hava verirken beden ölçülerini daha geniş göstereceği için bel oyuntusu olan veya geniş kesimleri ile dökümlü elbiseler ideal parçalardır. Dikey çizgiler ise daha ince gösterir ancak çizgilerin çok ince ve sık olması gözü yorabilir. Aralıklı ve orta kalınlıkta çizgili elbiselerin spor bir hava katarken şık bir görünüm kazandırır. Beyaz elbise gibi açık renkli modeller desenleri ön plana çıkaracağından tarzınıza farklı bir soluk getirir.

Etnik Desenli Elbise Modelleri ile Fark Yaratın

Farklı kültürlerin havasını elbiselerle hissetmek için etnik desenlerin tercih edilmesi kaçınılmazdır. Desenlerin yer aldığı havalı elbiselere boncuk, tül, tüy ve işlemeler eklendiğinde etnik giyim tarzını çok kolay sağlarsınız. Etnik giyim denildiğinde ise ilk akla gelen motifler içeren Hint kültürü esintileridir. Oysa kiraz çiçekleri ve kimono tarzı elbiseler Japon havası katarken baskı desenlerin canlı renklerle buluşması Afrika esintilerini taşımanızı sağlar. Benzersiz ve ilham veren bu elbiseleri uygun fiyatlara bulabilmek için doğru adresiniz ise Sarar ‘dır.

Sarar mağazasına ait desenli elbise modelleri ve fiyatlarını Sarar online satış mağazasından buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz. Sarar’ın Türkiye’nin dört bir yanındaki fiziksel mağazalarında da onlarca elbise modellerini inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.