Tek Kişilik Yatak Alezleri

Sadece stoktakileri göster
Görünüm
Toplam 3 ürün görüntüleniyor.

Sarev Tek Kişilik Yatak Alezi Modelleri ve Fiyatları

Tek kişilik yatak alezi ve çift kişilik yatak alezi, yatak yüzeyinin korunmasını sağlayan ev tekstil ürünlerinden biridir. Alez sayesinde ortamdaki toz ve kir yatağınıza nüfuz edemez ve sağlıklı bir uyku ortamı oluşur. Farklı yerlerde kullanılan tek kişilik alezler pek çok ayrıcalığı bir arada sunar. Terleme sorunu olan kişiler için de kullanılabilen alezler teri emer ve ferah bir ortam sağlar. Altını ıslatma problemi yaşayan kişiler için kullanılan alezler sıvının yatak yüzeyine yayılmasını önler. Leke tutmayan özelliği sayesinde kolayca temizlenir. Uzun süreli yatan hastaların kullanımına da uygun olarak tasarlanan alezler cildi tahriş etmeyen yapısıyla konforlu bir istirahat ortamı sunar.

Tek Kişilik Yatak Alezi Ölçüleri

100x200, 120x200 cm ölçülerindeki yatak alezleri tek kişilik standart yatak ölçüleri için de uygundur. Uygun ölçülerde kullanılan alezler yatağınızın görünür yerlerini kapsayacak biçimde sarar ve ortamdaki zararlı maddelerin yatağınızla temas etmesini önler. Yıkandıktan sonra da alezinizin ölçüsünde daralma ya da genişleme gibi herhangi bir değişim yaşanmaz. Esnek yapısıyla kısa sürede yatağınızın şeklini alır ve pürüzsüz bir görünüm sunar.

Tek Kişilik Yatak Alezi Nasıl Yıkanır ve Temizlenir?

Tek kişilik yatak alezi yıkamak ve temizlemek oldukça pratiktir. Birkaç adımda alezinizi kolayca temizleyerek kullanıma hazır hale getirebilirsiniz. İlk adım, alezinizin özel bakım gerektiren bir durumunun olup olmadığını kontrol etmektir. Lastikli kenarlıklara sahip olan alezler yüksek ısıda yıkandığında elastik özelliğini yitirerek kayma yapabilir. Kenar lastiklerinin elastikiyetini kaybetmemesi için düşük ısıda yıkamanız daha uygundur. İkinci adım da tek kişilik alezinizin dokusuna zarar vermeyen uygun bir deterjanla yıkamaktır. Bazı deterjanlar kumaşları ağartır ve yıpratır. Bu özellikler de ürüne zarar verebilir. Uygun ölçekte kullanılan deterjanla tek kişilik alezin daha uzun ömürlü olması sağlanabilir. Dikkat edilmesi gereken son adım ise alezinizi düşük devirde sıktırarak yıkamaktır. Yüksek devirli sıktırma yapılan kumaşlar daha çabuk zarar göreceği için minimum düzeyde sıktırma işlemi uygulanan alezin dokusu daha uzun süre korunabilir. Yıkandıktan kısa bir süre sonra kuruyabilen tek kişilik yatak alezi ütülemeye ihtiyaç duymadan kullanıma hazır hale gelir.

Tek Kişilik Yatak Alezlerinin Özellikleri Nelerdir?

Farklı dokuları olan alezlerin benzer işlevleri vardır. Bu işlevlerden en önemlisi sıvı geçirmeyen bir özelliğe sahip olmasıdır. Bu özelliği sayesinde lekeye yüzeyde müdahale edilir ve kolayca temizlenir. PVC esaslı hiçbir madde içermeyen yapısıyla cilt sağlığınızın korunmasını sağlar. Hayatınızı kolaylaştıran özellikleriyle her evde kullanılan tek kişilik yatak alezi fonksiyonel olması nedeniyle pek çok farklı ayrıcalık sunar.

Antibakteriyel Tek Kişilik Alez: % 100 polyester özelliği sayesinde su geçirmez bir dokuya sahiptir. Sıvı kumaşa işlemez ve leke oluşturmaz. Nefes aldıran gözenekli yapısı sayesinde terletmez. Hem yaz hem de kış koşullarında kullanılabilir. Yazın cildinizin nefes almasını sağlarken kışın vücut ısısının korunmasını sağlar. Antibakteriyel özelliğiyle cildinizi korur. Zararlı haşerelerin oluşumunu engeller. Kaliteli ürün içeriği ile dayanıklıdır ve formu bozulmaz. Kırışmayan dokusuyla pratik kullanım sunar. Yatağınızla tam uyum sağlar ve toplanmaz. Kaliteli bir gece uykusu için gereken zemini yaratır.
Pamuklu Tek Kişilik Alez: %35 pamuk, % 35 polyester ve %30 naylon içeriğiyle dayanıklı ve kolay temizlenebilen ürün, plastik madde içermemesi nedeniyle sağlıklıdır. Pamuklu yapısıyla cildi korur, polyester yapısıyla kırışıklığı önler, naylon yapısıyla da sıvı geçirgenliğine engel olur. Kaliteli malzemeden üretilmiştir ve çabuk yıpranmaz. Ortamdaki bakterilerin yatak yüzeyine ulaşmasını engelleyerek yüksek bir koruma kalkanı oluşturur. Kötü koku oluşumunu engeller ve ferah hissetmenizi sağlar. Tüm mevsim koşullarında kullanım için uygundur.

Sarev Tek Kişilik Yatak Alezi Fiyatları

Üstün kaliteye sahip Sarev tek kişilik yatak alezi modelleri hayatınızı kolaylaştıran niteliklerle donatılmıştır. Hafif ve pürüzsüz dokusuyla yataklarınızın uzun süre temiz kalmasına yardımcı olur. Kullanım kolaylığı ile fark yaratan alez modelleri tüm yataklarda kullanılması gereken ürünlerdir. Yataklarınızın yıllar boyunca ilk günkü gibi kalmasını sağlar. İpeksi bir yumuşaklık hissi veren alezlerden kişisel beklentilerinize uygun olan modeli tercih ederek konforlu bir uyku ortamının keyfini çıkarabilirsiniz. Hem cilt sağlığınızı koruyan hem de rahat uyumanızı sağlayan tek kişilik yatak alezi modellerinden sizin için uygun olan ürüne hemen ulaşabilirsiniz. Kampanya ve indirimlerden haberdar olmak için sarar.com’u takip etmeyi ve e-bültenimize kayıt olmayı unutmayın.