KATEGORİNİN FAVORİ ÜRÜNLERİ

Kadın Trençkot

Sadece stoktakileri göster
Görünüm
Toplam 7 ürün görüntüleniyor.

Kadın Trençkot Modelleri Ve Fiyatları

Trençkotlar bahar aylarının adeta birer kurtarıcısı olan kadın dış giyim ürünlerinden biridir. Trençkot ilk kez 1856 yılında Thomas Burberry tarafından üretilmiştir. Trençkotlar ilk olarak aslında askerler için tasarlanmıştır. Bu sebeple trençkotların rüzgardan korunmak için geniş yakaları, yağmurdan korunmak için yağmur geçirmeyen kumaşları ve el bombalarını asmak için kemerleri bulunuyordu. Belli bir zaman sonra askerlerden sokağa taşan trençkot adeta bir moda rüzgarı haline geldi. Erkek kadın herkes tarafından çok sevilen ve günlük yaşamda kullanılmaya başlanan trençkotlar stiline önem veren insanlar tarafından oldukça popüler hale geldi.

Kadın trençkot modellerinin en önemli özelliği su geçirmeyen kumaşlardan üretiliyor olmalarıdır. Bu özelliği sayesinde mevsim geçişlerinde ve yağmurlu havalarda en çok tercih edilen dış giyim modellerinden biridir. Bir diğer özelliği ise rüzgarı engelleyen bir yapıda olmasıdır. Boyun kısmını rüzgardan korumak için geniş yakalara sahiptir. Dilediğinizde bu yakaları yukarı kaldırarak da kullanabilirsiniz. Kadın trençkot modellerinin çoğunda bir kemer bulunur. Bu kemerleri isterseniz bağlayarak kullanabilir isterseniz de yanlarda serbest bırakabilirsiniz. Trençkotlar genelde kruvaze şeklinde tasarlanırlar. Yan kısımlar birbirinin üzerine gelecek şekilde ön kısım kapatıldığında ve üzerine kemer bağlandığında oldukça havalı bir görünüm elde etmiş olursunuz. Kadın trençkot modellerinin en gözde renkleri bej, krem ve camel tarzı doğal renklerdir. Bunun yanında modanın gelişmesi ve değişmesi nedeniyle artık haki, yeşil, kırmızı, mavi, siyah ve daha birçok renkte kadın trençkot modelleri de üretilmektedir.

Kadın trençkot modelleri özellikle klasik stillere yüzde yüz uyum sağlar. Dolayısıyla iş yaşamında en çok tercih edilen dış giyim ürünlerindendir. Cigarette pantolonlarla ya da kalem eteklerle kombinlendiğinde ideal bir görüntü oluşturur. Sadece ofis şıklığı için değil gece şıklığı için de mükemmel parçalardan biridir. Şık bir akşam yemeğine giderken giyeceğiniz bir elbiseyle harika bir uyum yakalar. Kadın trençkot modellerini uzun trençkotlar ve kısa trençkotlar olarak sınıflandırabiliriz. Sarar birbirinden güzel uzun ya da kısa çeşitleri bulunan kaliteli kadın trençkot modelleri ile size klasik ve özgün bir stilin kapısını aralıyor.

Uzun Kadın Trençkot Modelleri

Uzun trençkot modelleri hemen diz hizasında bitebileceği gibi ayak bileklerine kadar da uzanabilir. Tarzınıza ve kıyafetinize uygun dilediğiniz boylarda birkaç tane trençkota sahip olabilirsiniz. Uzun trençkotlar havalı bir görüntü oluşturmasının yanında mini kıyafetler için de adeta birer kurtarıcıdır. Örneğin eğer mini bir etek veya elbise giyiyorsanız üzerine uzun bir trençkot modeli giyerek çok daha rahat hareket edebilirsiniz. Klasik stillerin yanı sıra artık bileklere kadar uzanan uzun trençkot modelleri spor kıyafetlerle de kombinlenebilir. Jeanler ve büyük sneakerlar ile birlikte uzun bir trençkot giyerek kendinize özgü farklı bir stil de yaratabilirsiniz.

Kısa Kadın Trençkot Modelleri

Kısa kadın trençkot modelleri dizin bir karış yukarısında bitebileceği gibi bel hizasında da bitebilir. Genelde bel hizasında biten kısa trençkotlarda kemer kullanılmaz. Kısa trençkotlar özellikle ofis ortamında cigarette pantolonlar ya da kalem eteklerle oldukça hoş bir uyum sağlar. Siz de kombininize ve tarzınıza göre kısa kadın trençkot modellerinden birini kullanabilirsiniz.

Kadın Trençkot Modellerinin Fiyatları

Klasik stilin vazgeçilmez bir parçası olan kadın trençkot modellerinin fiyatları değişkenlik gösterir. Bu değişkenliği belirlemede en büyük etken üretildiği kumaşın kalitesidir. Trençkotlar üretim amacına uygun olarak rüzgardan ve yağmurdan korumalıdır. Bunun yanında stil sahibi görünmenizi sağlayacak bir duruşu olmalıdır. Birbirinden kaliteli rengarenk modelleriyle ve uygun fiyatlarıyla Sarar trençkot koleksiyonuna kesinlikle göz atmalısınız.

Sarar mağazasına ait kadın trençkot modelleri ve fiyatlarını Sarar online satış mağazasından buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.