KATEGORİNİN FAVORİ ÜRÜNLERİ

Kol Düğmesi

Sadece stoktakileri göster
Görünüm
Toplam 34 ürün görüntüleniyor.

Kol Düğmesi Modelleri ve Fiyatları – Sarar

Bütün kıyafetlerin modası zamanı geldiğinde geçer. Fakat klasik giyimin modası hiçbir zaman geçmez. Geçmişten günümüze kadar erkek takım elbise ve erkek gömlek modelleri erkek giyiminin en önemli parçaları olmuşlardır. Kol düğmesi modelleri de geçmişten beridir önemini kaybetmeyen aksesuarlardandır. Kol düğmesi modelleri hem kombininize şık bir hava katıyor hem de nasıl bir stil sahibi olduğunuzu gösteriyor! Genellikle klasik kombinlerle tercih edilseler de siz kol düğmesi modelleri ile rahatlıkla casual kombinler de yapabilirsiniz!

Kol düğmesi modelleri ve fiyatları çok çeşitli olmakla birlikte en kaliteli modelleri Sarar mağazalarında bulabilirsiniz. Birbirinden farklı çeşitte ve uygun kol düğmesi modelleri ve fiyatları ile Sarar sizleri bekliyor!

Kol düğmesi fiyatları modelden modele değişiklik göstermekle birlikte kalitesine göre en uygun kol düğmesi fiyatları yine Sarar mağazalarında!

Kol Düğmesi Modellerinde Nelere Dikkat Edilmeli?

Her kombinde olduğu gibi kol düğmesi modelleri ile yapacağınız kombinlerde de ilk olarak dikkat etmeniz gereken nokta renk ve model uyumudur. Kullandığınız parçalar ayrı ayrı ne kadar iyi olsalar da uyumlu olmayan bir kombin hiçbir zaman güzel gözükmez. Kol düğmesinin rengine karar verirken diğer aksesuarlarınızın renklerine önem vermeniz gerekir. Klasik kombinlerde genellikle takım elbise kullanılır. Siyah takım ve beyaz gömlek ikilisinde kol düğmesi seçerken gömlek renginizi dikkate almanıza gerek yok ama kemer, ayakkabı, saat, bileklik, kravat, kravat iğnesi gibi diğer aksesuarların renkleri önemli! Eğer özel bir davete gidiyorsanız da cep mendilinizin rengi bile kol düğmesi için belirleyici olacaktır. Bu demek değildir ki her zaman kol düğmenizle kullandığınız diğer aksesuarlar aynı renkte olmak zorundadır. Aynı rengin farklı tonları ya da aynı renk olmasalar bile uyumlu renkler oldukları sürece hiçbir sıkıntı yaşamazsınız. Eğer casual kombinlerde kol düğmesi modellerini kullanıyorsanız ise gömleğinizin rengi ve modeli kol düğmeniz için oldukça belirleyici olacaktır. Eğer gömleğiniz yeşil gömlek erkek modeli gibi açık renkteyse kullandığınız koyu renkte bir kol düğmesi hem gömleğinizin üzerinde kaybolmaz hem de daha iyi görünmenizi sağlar. Kullanılan materyal da diğer aksesuarlarınızla uyumlu olmalıdır. Örneğin gümüş rengi bir saatiniz varsa altın rengi bir kol düğmesi asla kullanmamalısınız. Gümüş rengi bir saatle veya gümüş rengi bir kemer tokasıyla gümüş rengi bir kol düğmesi modeli kullanırsanız kombininiz birbiriyle tezat oluşturmayacağından çok daha şık gözükür. Daha spor kombinlerde birbirinden farklı renkte kol düğmeleri ve yaka çiçeği / yaka zinciri de kullanabilirsiniz! Fakat klasik görünümden şaşmamak için kullandığınız siyah renkte kol düğmeleri ile de oldukça şık bir görünüm elde edersiniz. Bununla birlikte taşlı modeller de mevcutlardır. Bunlar günlük hayatta çok kullanılmamakla birlikte özel bir davete giderken mutlaka tercih edebilirsiniz. Renk uyumunu yakaladıktan sonra kol düğmelerini sadece klasik kombinlerde değil istediğiniz her kombinle kullanabilirsiniz.

En İyi Kol Düğmesi Modelleri Sarar’da

Birbirinden farklı modelleri ve çeşitleriyle erkek kol düğmesi modelleri ve fiyatları Sarar’da! Birbirinden eşsiz tasarımlarıyla Sarar kol düğmesi modelleri her erkeğin gardırobunda olması gereken parçalardan. Renkleriyle ve desenleriyle de Sarar kol düğmesi modelleri kullanıcılarından büyük beğeni topluyor. Her tarzdan ve zevkten erkeğin Sarar mağazasından istediğini bulması mümkün. Bu kaliteye ve eşsiz şıklığa sahip olmak için yapmanız gereken tek şey size en yakın Sarar mağazasını ya da Sarar internet sitesini ziyaret etmek! En iyi kol düğmesi modelleri Sarar’da.

En şık ve uygun fiyatlı en iyi kol düğmesi modelleri için tıklayınız.