Paspas

Sadece stoktakileri göster
Görünüm
Toplam 31 ürün görüntüleniyor.

Sarev Paspas Modelleri ve Fiyatları

Evimizi güzelleştiren unsurlar sadece mobilya ve duvar renkleri ile sınırlı değildir. Küçük birer detay gibi görülen fakat dekorasyona büyük katkıları olan banyo grubu içerisinde de yer alab paspaslar da evlerimizde önemli bir yere sahiptir. Evin giriş noktasından itibaren birçok alanda kullanıma uygun olan Sarev paspas modelleri, yaşam alanlarınıza şık bir dokunuş yapar.
Paspaslar temizlik açısından büyük kolaylık sunarlar. Konfor sağlayan, dekorasyonunuzu tamamlayan paspas modellerini farklı renk ve desen seçenekleri ile Sarev’de bulabilirsiniz. Evinizin farklı köşelerine yepyeni bir atmosfer kazandırmak için Sarev paspas modelleri arasından beğendiklerinizi sipariş verebilirsiniz.

Sarev Paspas Çeşitleri ve Renkleri

Pratik kullanımı ve şık görünümüyle evlere zarif bir dokunuş yapan Sarev paspas modelleri, farklı çeşitleri ve renkleri içeren geniş bir yelpazeye sahiptir. Koleksiyonda bulunan her bir model, göz alıcıdır. Bu sayede geniş kullanım alanına sahip Sarev paspas modellerini evinizin farklı noktalarında değerlendirebilirsiniz. Düz ve sade tasarımlara sahip olan modeller, geleneksel, sıcak ve zarif bir görünüm sunar. Evinizin modern bir tarzı varsa, geometrik desenler, soyut formlar ve canlı renklerden oluşan Sarev modellerini tercih edebilirsiniz.
Sarev paspas koleksiyonunda herkesin tarzını yansıtabileceği farklı pek çok seçenek vardır. İlgi çekici desenler ve etnik motiflerle zenginleştirilmiş olan Sarev paspasları evlere renk ve stil kazandırmak için idealdir. Sarev paspas koleksiyonunda ikili paspas modelleri de mevcuttur. Tarzınızı yansıtmanıza yardımcı olacak paspas modellerini sarar.com’dan ve Sarev mağazalarından satın alarak, yaşam alanlarınızın atmosferini değiştirebilirsiniz.

Sarev Paspas Modelleri Fiyatları

Evlerin çeşitli noktalarında kullanılarak dekorasyona katkı sağlayan Sarev paspas modelleri, modern tasarımlara sahiptir. Kaliteli malzemelerden tasarlanmış olan bu paspaslar, uzun yıllar evinizde size eşlik edebilir. Mutfaktan yatak odasına kadar evin her köşesine zarafet katan Sarev paspas modellerini ev hediyesi olarak da değerlendirebilirsiniz. Renkleri, desenleri ve şık tasarımları sayesinde çok beğenilen paspas çeşitleri arasından size hitap eden Sarev paspas modelini keşfetmek için koleksiyonumuzu inceleyebilirsiniz. Sarev paspas modellerinin fiyatlarını öğrenmek için Sarev mağazaları ve sarar.com’u ziyaret edebilirsiniz. Her bütçeye uygun paspas fiyatları ile alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Sarev Paspas Modellerinin Ölçüleri

Ev dekorasyonunda sıklıkla göz ardı edilen ancak son derece kritik rolü bulunan paspaslar, evlerin gizli zarafetini ortaya çıkarır. Sarev paspasları, yoğun hareketli alanların zeminlerinin daha uzun süre temiz ve bakımlı kalmasını sağlar. Temiz görünümün yanı sıra evdeki hijyenin korunması için de paspas önemli bir detaydır. Özellikle banyo ve mutfaklarda kullanılan Sarev paspaslar, sıvıların emilmesine yardımcı olarak bu bölgelerde temizliği artırır. Aynı zamanda evdeki toz ve kirin dağılmasını engelleyerek daha sağlıklı bir yaşam alanı olmasını da sağlar.

Özel tasarımları ve renk seçenekleriyle Sarev paspas modelleri, odalarınıza kişisel bir tarz katarak ambiyansını değiştiriyor. Paspaslarınızı dilerseniz mevsime uygun olarak değiştirebilir ve ev dekorasyonunuzu sık sık yenileyebilirsiniz. Yazın soft renkler kışın ise sıcak tonlarla evinizi canlandırabilirsiniz. Evlere estetik bir dokunuş yapan paspas modellerinin farklı ihtiyaçlara yönelik ölçü seçenekleri mevcuttur. 70x110 cm, 60x100cm, 80x150cm ve 120x180cm gibi farklı ölçüleri bulunan modeller arasından ihtiyacınız olan ölçüleri seçebilirsiniz.

Sarev’in her ihtiyaca ve eve uygun olan paspas modelleriyle siz de yaşam alanlarınızın her köşesini yeniden dekore edebilirsiniz. Göz alıcı modeller arasından beğendiğiniz paspasları satın alırken e-bültemizi de abone olarak yeniliklerden ve kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.