Papyon

Sadece stoktakileri göster
Görünüm
Toplam 30 ürün görüntüleniyor.

Papyon Modelleri ve Fiyatları

Sarar kalitesi ile kusursuz kreasyonlara ulaşmak artık çok kolay. Uygun fiyat ve kaliteyi ayrılmaz ikili yaparak üst seviyede şıklığı erişilebilir kılıyor. Zamansız ve mekânsız şıklığı ilke edinerek tasarım yaratmanın verdiği gururla ürünlerini en iyi şekilde sunuyor. Özel günler ve davetlerde erkekler için vazgeçilmez olan papyonlar Sarar farkıyla sizlerle. Papyon hem şık bir tarz oluşturur hem de farklı bir hava verir. Bu farklılığı yakalamak için en doğru seçimleri yapmak gerekir. Sarar ürünlerini tanıtmanın yanı sıra sizlere giyim rehberi ile kombin önerileri sunar. Aynı zamanda ömürlük kullanım için kıyafet ve aksesuarlarınıza bakım önerileri tavsiye eder. Kıyafetlerini tasarlarken en yakışan aksesuarların kullanımı için alan sunar. Papyon ürünlerini farklı konseptlerle bulmak için papyon modelleri ve setleri, papyon kuşak mendil setleri, desenli pantolon askısı ve örgü papyon modellerini inceleyebilirsiniz. Özel günlerinizin en favori parçaları arasında yer alacak siyah papyon ve beyaz papyon gibi renk seçeneklerini kombininize göre değerlendirebilirsiniz. Kırmızı papyon, mor papyon gibi renkleri ise daha sade olan kombinlerinizde tercih edebilirsiniz.

Papyon Modelleri ile Kombin Önerileri

Sadece takım elbise ve smokinlerle kullanımı ile sınırlandırılmayarak spor şıklığın mimarı olmak için de papyon anahtar parça olabilir. Günlük kullanımda bile tercih ederek sıra dışı şıklık yaratabilirsiniz. Tiyatro ve sergiye giderken, günlük sosyalleşmelerde de keten pantolon ve erkek ekose gömlek ile kullanacağınız papyon modelleri ile karizmatik şıklığınız bütün dikkatleri üzerinizde toplar. Resmi kıyafetler için oldukça ideal bir seçim olan papyon kullanımı bakımlı ve fit bir görünüm verir. Tarzınızı tamamlayan ve süsleyen papyonlar, görünümünüze zerafet katar. Modanın öncüsü olmak ya da dönemin sınırlarında kalmamak için bir parçayı çok farklı stillerle kombinlemek önemlidir. Aksesuar ve kıyafetlerinize yaratıcı fikirlerle tamamlayıcı unsurlar bulun. Farklı gömlek stilleriyle doğru papyon seçimleri yaparak tarzınızı bambaşka renklerle tanıştırın. Papyonlarınız için en güzel kombini oluşturmak için takım elbise, smokin, gömlek, pantolon, ayakkabı, erkek ceket bölümlerini ziyaret ederek bütünsel şıklığın imzasını atın.

Papyon Modelleri Seçiminde Nelere Dikkat Edilmeli

Papyon özel günlerin, sportif karizmanın şıklığında imzacı olurken bazı detaylara dikkat etmek bu şıklığı sağlamada önem taşıyor. Aksi halde küçük detaylar yüzünden şıklık yerine rüküşlüğe neden olabilir. Papyon takarken en önemli detay papyonun gömlek yakasında tam ortalayacak şekilde durması ve her iki ucunun eşit uzunlukta olacak şekilde bağlanmasıdır. Papyonun büyüklüğüne uygun gömlek yakası seçilmelidir. Papyon kumaşı ve tarzına uygun gömlek seçimi yapılmalıdır. Saten kumaş ve parlak papyonlar takım elbise veya damatlık ile tercih edilmelidir. Bu papyonlar için slim fit gömlekler veya dar kalıplar tercih edilmesi daha şık ve intizamlı bir duruş kazandırır. Desenli, örgü ve spor papyonlar için daha geniş veya düz kesim gömlek tercihi yapılabilir.

En şık ve uygun fiyatlı Sarar papyon modelleri için tıklayınız.