KATEGORİNİN FAVORİ ÜRÜNLERİ

Desenli Etek

Sadece stoktakileri göster
Görünüm
Toplam 10 ürün görüntüleniyor.

Desenli Etek Modelleri ve Fiyatları

Modanın en önemli silahı renkleri desenlerle sergilemektir. Bir stili doğru yansıtmanın yolları da ruhunuza ve kıyafetin yapısına uygun desenlerin tasarımda yer almasıdır. Karakterimizin tarzımızı yansıttığı doğrudur. Fakat kıyafetlerinde enerjimizi ve duruşumuzu etkilediği inkâr edilemez bir gerçektir. Birbiri ile bu şekilde girift olmuş bir durumda elbette seçtiğimiz her bir parça bedenimiz ve ruhumuz için önem taşıyor. Sarar alanında uzman tasarımcılarla sizi yansıtacak tasarımları ne doğru kumaşlarla gerçekleştiriyor. Size en çok yakışacak deseni ve en uygun tasarımı bulmak için doğru adrestesiniz.

Cesur Desenli Etek Modellerinin Sahibi Olun

Leopar desenli etek tek başına ikonik bir stil oluşturabilen bu etek elbette düz bir bluz veya gömlekle kombinlenmelidir. Aksi halde iddialı olduğu kadar riskli olan bu etek sizi rüküş yapabilir. Leopar deseni vamp stilin baş tacı olması ile bilinir ve bu kadar cesur bir desen kullanılırken her bir detay şıklığınız için önem taşır.

Zebra deseni özgür ruhu ve cesareti yansıtan bir desen ve leopar desende olduğu gibi mutlaka düz parçalarla tercih edilmelidir. Yoksa zebra deseni de şıklığın öncüsü olmanızı sağladığı gibi tam tersi bir durumda yaratabilir. Yine ayakkabı ve çantanın da mutlaka siyah veya beyaz renklerde, sade ve sakin modeller olması gerekir. Zebra desen etekler şıklığı temsil ettiği gibi görünümünüze heybet vereceği için eteğin kesimi, duruşu ve aksesuar seçimi özen gösterilmesi gereken diğer detaylardır.

Yılan deseni asaleti simgelerken şıklığı kazandırabilecek vamp stilin başka bir anahtarıdır. Bu deseni de kombinlerken sade ve sakin parçaların seçilmesini tavsiye edebiliriz. Bej, altın, kahverengi tonları uyumlamanın en güzel seçeneğidir. Böyle bir etek size şıklığı kolay yollarla sağlarken kombin risklerine dikkat edilmeli.

Masumiyeti Desenli Etek Modelleri ile Yansıtın

Etekle zarafetin ve narinliğin temsili olmak için tercih edeceğiniz en önemli desen elbette vintage havasıyla puantiyeli etekler olacaktır. İri puantiyeli desenler, bandanalı saçlar, iri halka küpeler, dolu topuklu sandaletler, ahşap saplı çantalar sizi tarihin sayfalarından çıkarılmış bir moda temsilcisi yapar. Bu vintage hava ile hem masum bir duruş hem de naif bir stil sahibi olabilirsiniz.

Geometrik desenli etekler de sizi sıra dışı stilin sahibi yapmak için doğru seçimlerdir. Bu etekleri desenli üstlerle tamamlayabilirsiniz. Ancak dikkat edilmesi gereken nokta desenler aynı büyüklük ve renk uyumu taşımalı veya ironi oluşturacak bir zıtlık uyandırmalı. Aksi halde uyumsuz desenlerle göz yorucu bir tarz oluşturabilirsiniz.

Çizgili etekler her zaman duru bir ifade kazandırır. Sade giyimin renkli duruşunu çizgilerle yakalamaya çalışan kadınlar için ideal seçimlerdir. Bu eteklerin kesimine göre çizgilerin yoğunluğu, kalınlığı önem taşır. Minyon ve kısa boylu kadınların ince ve aralıklı çizgileri tercih etmesi gereklidir. Her kadının kendini yansıtabileceği tasarımlar Sarar ‘da.

Sarar mağazasına ait desenli etek modelleri ve fiyatlarını Sarar online satış mağazasından buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz. Sarar’ın Türkiye’nin dört bir yanındaki fiziksel mağazalarında da onlarca etek modellerini inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.