Kadın Basic Atlet

Sadece stoktakileri göster
Görünüm
Toplam 8 ürün görüntüleniyor.

Kadın Basic Atlet Modelleri ve Fiyatları

Dış giyim kadar iç giyim de kapsamlı bir sektördür. İç giyim ürünleri arasında en temel parçalardan biri de kadın basic atlet modelleridir. Kadın basic atlet modelleri kıyafetlerin içine giyilen bir iç giyim ürünü olmasının yanında günümüzde dış giyimde de kullanılır duruma gelmiştir. İç giyimde kalite oldukça önemlidir. Kadın basic atlet modellerini satın alırken kaliteye özen göstermek gerekir. Amacına paralel olarak kadın basic atlet modellerinin sıcak tutması çok önemlidir. Kışın üşütmeyen yazın ise terletmeyen özelliklerde olmalıdırlar. Sıcak tutmasının yanı sıra hava geçirgenliği yüksek ve terletmeyen kumaş türlerinden üretilmeleri de bir hayli önemlidir. Dolayısıyla kadın basic atlet modellerinin genellikle pamuk liflerinden üretilenleri kalitelidir diyebiliriz. Kadın basic atlet modelleri genellikle beyaz, siyah ve ten rengi olsa da çeşitli renklerde ve desenlerde, farklı basic atlet modelleri de bulunur. Kadın basic atlet modelleri ip askılı, kalın askılı, straplez ya da likralı olabilirler. Birbirinden farklı çeşitleri ve kaliteli kumaşlarıyla Sarar kadın basic atlet modellerini sizlerle buluşturuyor.

Spor yaparken giyebileceğiniz gibi gömlek, kadın spor sweatshirt, sweatshirt ve kadın eşofman üstleri ile kombinleyerek sportif giyim tarzınızı vurgulayabilirsiniz.Rahatlığı ve şıklığı ile bir arada tutan modeller Sarar Woman koleksiyonlarında!

İp Askılı Kadın Basic Atlet Modelleri

Kadın basic atlet modellerinden en çok tercih edileni genellikle ip askılı basic atlet modelleridir. İp askılı kadın basic atlet modelleri kullanımı en rahat atlet modellerindendir. Hemen hemen her türlü dış giyim ürününün içine giyilebilir. İp askılı kadın basic atlet modelleri iç giyim ürünü olarak kullanımının dışında dış giyim ürünü olarak da kullanılabilirler. Yazın herhangi bir pantolonun, jeanin, eteğin üstüne ip askılı bir atlet giyerek oldukça şık bir görüntü yaratabilirsiniz. Özellikle şık bir akşam yemeği için pullu, payetli, ışıltılı bir ip askılı kadın basic atlet modeliyle göz alıcı bir tarz yaratabilirsiniz.

Kalın Askılı Kadın Basic Atlet Modelleri

Kalın askılı kadın basic atlet modelleri de aynı ip askılı atlet modelleri gibi en sık tercih edilen iç giyim ürünlerinden biridir. Kalın askılı atletler iç giyim olarak kullanılabileceği gibi sık sık dış giyim ürünü olarak da kullanılırlar. Tek başlarına herhangi bir pantolon, jean ya da eteğin üstüne giyilebilirler. Bunun dışında ceketlerin, montların içine basic bir üst giyim ürünü olarak da tercih edilebilirler.

Straplez Kadın Basic Atlet Modelleri

Straplez kadın basic atlet modelleri straplez kıyafetler için tam bir kurtarıcıdır. Eğer kışın straplez bir dış giyim parçası tercih edeceksenizfakat üşümemek için içine atlet de giymek istiyorsanız straplez kadın basic atlet modelleri tam size göre olacaktır. Çünkü straplez bir parçanın içinden askıların görünmesi gibi bir görüntüyü kimse hoş karşılamaz.

Likralı Kadın Basic Atlet Modelleri

Esneme kapasitesi yüksek olan kumaşlara likralı kumaş denir. İç giyim ürünlerinde likralı kumaşlar çok sık tercih edilir. Çünkü iç çamaşırlarının rahat olması cilde oturan ve yapışan özellikte olmasından kaynaklanır. Kıyafetlerin içinde bol duran iç çamaşırları rahatsızlık hissi verecektir. Dolayısıyla likralı kadın basic atlet modelleri en çok tercih edilen konforlu atlet çeşitlerinden biridir.

Kadın Basic Atlet Modellerinin Fiyatları

Kadın basic atlet modelleri satın alırken en dikkat edilmesi gereken nokta ürünün kalitesidir. Çünkü iç çamaşırı ürünleri direkt olarak tene temas ettikleri için kaliteli kumaşlardan tercih edilmelidir. Kadın basic atlet modellerinin fiyatları üretildikleri maddelerin kalitesine göre değişkenlik gösterir. Sağlıklı ve kaliteli dediğimiz pamuk, bambu, ipek gibi kumaşlardan üretilen atlet modelleri biraz daha pahalı iken sentetik ürünlerden üretilen atlet modelleri daha uygundur. Her cebe dost geniş fiyat aralığına ve yüksek kaliteye sahip kadın spor giyim ürünleriyle Sarar, en iyi kadın basic atlet modellerini sizlerle buluşturuyor.

 Siyah eşofman altı kadın, gri eşofman altı kadın ve diğer renk seçeneklere sahip modellerle basic atletleri kombinlebilir sportif şıklığınızı ön plana çıkarabilirsiniz.

Sarar mağazasına ait kadın basic atlet modelleri ve fiyatlarını Sarar online satış mağazasından buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.