Kadın Hırka

Sadece stoktakileri göster
Görünüm
Toplam 4 ürün görüntüleniyor.

Kadın Hırka Modelleri ve Fiyatları

Her mevsimde ve her kombinde imdadımıza yetişen en önemli giyim parçalarından biri hırkalar ve kadın triko kazak modelleridir. Hırkalar kışın tek başlarına bir üst giyim kıyafeti şeklinde kullanılabileceği gibi mevsim geçişlerinde ve bahar aylarında tişört, bluz gibi parçaların üzerinde bir dış giyim havası verilerek de kullanılabilir. Hırkalar kullanım alanı ve modellerine bakıldığında çok geniş bir skalaya sahip olan ürünlerdir. Hırkalar genellikle triko tarzı olan giyim parçalarıdır. Kısa veya uzun kollu olabilirler. Hırkaların önü düğmeli olabileceği gibi önünün tamamen açık olduğu düğmesiz modelleri de bulunur. Hırkalar çok farklı şekillerde kombinlenebilir. Dolayısıyla kombinlerinde çeşitlilik sağlamak isteyen kadınların dolabında kesinlikle birkaç modeli bulunması gereken ürünlerdendir. Siz de dolabınıza bu kurtarıcı parçalardan eklemek istiyorsanız Sarar kadın hırka modellerine göz atabilirsiniz.

Düğmeli Kadın Hırka Modelleri

En çok tercih edilen hırka çeşitlerinden biri düğmeli kadın hırka modelleridir. Kalın ipliklerle örülen, bol, salaş düğmeli hırka modelleri genellikle kışın tercih edilir. Bu modelleri önünü kapatarak kazak niyetine tek parça halinde kullanabilirsiniz. Mevsim geçişlerinde ya da serin yaz akşamlarında ise daha ince ipliklerle örülmüş önü düğmeli hırka modellerini tişörtlerin veya bluzların üzerinde önünü kapatarak veya açık bırakarak da kullanabilirsiniz.

Düğmesiz Kadın Hırka Modelleri

Düğmesi bulunmayan ve önü kapanmayan hırka modelleri de mevcuttur. Önü düğmesiz kadın hırka modelleri tek başlarına kullanılmazlar. Genelde mevsim geçişlerinde ya da bahar aylarında diğer parçaların üzerine giyilirler. Önü düğmesiz kadın hırka modellerini önü açık şekilde kullanabileceğiniz gibi bel kısmına bir kemer takarak kullanmak suretiyle elegan bir hava da yaratabilirsiniz.

Kısa Kadın Hırka Modelleri

Kadın hırka modelleri genelde kısa ve uzun hırkalar olmak üzere ikiye ayrılır. Kısa kadın hırka modelleri kışın veya mevsim geçişlerinde rahatlıkla kullanılabilir. Önü düğmeli ya da düğmesiz olabilen kısa kadın hırka modellerini kombinlemek de oldukça rahattır. Hemen hemen her türlü parçayla kolayca uyum sağlar. Yüksek bel jeanlerin veya pantolonların üzerine önü düğmeli, kısa, crop ve salaş hırkalar giyerek sokak stiline uygun bir tarz yaratabilirsiniz. Bir akşam yemeğinde giydiğiniz şık bir elbisenin üzerine ince kısa bir hırka alarak hem üşümekten kurtulabilir hem de şıklığınızı gölgelemeden göz alıcı tarzınızı koruyabilirsiniz.

Uzun Kadın Hırka Modelleri

Uzun hırkaların kullanım alanı kısa hırkalardan biraz daha farklıdır. Uzun kadın hırka modelleri bazı mini eteklerin ve elbiselerin adeta kurtarıcısı olabiliyor. Mesela mini bir etek veya elbise giydiğinizde daha rahat hareket etmek için uzun hırka modellerini kullanabilirsiniz. Etek ve elbiselerin dışında jeanler ve pantolonlarla da kombinlenebilen kadın uzun hırka modelleriyle kendinize özgü bir tarz yaratabilirsiniz. Uzun hırka modelleri genellikle tek başlarına kullanılmazlar. Atlet, tişört ya da bluz gibi üst giyim parçalarının üzerine giyilirler. Tüm bunların dışında önü düğmeli olan uzun hırka modellerini düğmelerini tamamen ilikleyerek bir elbise gibi kullanmanız da mümkündür.

Kadın Hırka Modellerinin Fiyatları

İster uzun olsun ister kısa, ister düğmeli olsun ister düğmesiz genel olarak tüm kadın hırka modellerinin fiyatları bütçe dostudur. Tabi kullanılan ipliğe ve kaliteye göre fiyatlar değişmekle birlikte hırka modelleri her kadının rahatça satın alabileceği fiyat aralıklarındadır. Siz de dolabınıza çeşitli renklerde, modellerde ve desenlerde hırkalar dahil etmek isterseniz Sarar kadın hırka modellerine göz atabilirsiniz. Mükemmel kaliteyi uygun fiyatlarla birleştiren Sarar hırka konusunda da yenilikçi tasarımlara sahiptir. Sarar kadın hırka modellerini diğer Sarar jeanler, pantolonlar, tişörtler veya bluzlarla kombinleyerek Sarar kalitesini baştan aşağıya tüm kombininize uyarlayabilirsiniz.

Sarar mağazasına ait kadın hırka modelleri ve fiyatlarını Sarar online satış mağazasından buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.