KATEGORİNİN FAVORİ ÜRÜNLERİ

Erkek Regular Fit Ceket

Sadece stoktakileri göster
Görünüm
Toplam 91 ürün görüntüleniyor.

Erkek Regular Fit Ceket Modelleri ve Fiyatları

Ceket seçiminde ceketin duruşu, seçiminizi etkileyecek olan önemli faktörlerdendir. Ceketin vücuda tam oturması ya da bol durması, tercih edeceğiniz modele bağlıdır. Farklı kalıplarda olan ceket modelleri bu konuda size seçim hakkı sunar.

Özellikle orta yaşlı erkeklerin tercih ettiği regular fit ceket modelleri, slim fit ceket modellerine göre daha fazla boşluk içerdiği için hareket payı fazladır. İçinde kolaylıkla hareket edebilir, kombinlerinizde süveter gibi kalın parçalar kullanmak istiyorsanız regular fit ceket modelleri arasından yapacağınız seçimlerden pişman olmayacaksınız.

Regular Fit Ceket Nedir?

Regular fit kalıbının türkçe karşılığı klasik kalıp ya da standart kalıp olarak çevrilebilir. Vücuda tam oturmayan, biraz bolluk içeren modellere regular fit modeller denir. Ceket, gömlek, pantolon ve benzeri birçok giyim ürün tipinde kullanılan bir kalıp türüdür.

Regular Fit Ceket Nasıl Seçilir?

Regular fit ceket tercihlerinizde, ceketi deneyerek bolluğun yeterli olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. İçine süveter gibi kalın parçalar tercih etmeyi planlıyorsanız bolluğun normalden bir tık fazla olması, ceket içinde daha rahat hareket etmenizi sağlayacaktır. Sadece gömlekle kombinlemeyi planlıyorsanız da ceketin bolluğunun ayarında olduğundan ve fazla bol durmadığından emin olmalısınız.

Regular Fit Ceket Nasıl Kombinlenir?

Regular fit ceketlerle gerçekleştireceğiniz kombinlerinizde, ceket bir takım elbiseye ait ise gömlek ve yelek gibi parçalarla kombini rahatlıkla tamamlayabilirsiniz. Renk uyumunun her kombin gibi regular fit ceket kombinlerinde de önemli olduğunu vurgulamakta fayda var. Siyah ceket erkek ve lacivert ceket erkek gibi koyu renk regular fit ceketlerin altına beyaz ve gri renklerde gömlekler tercih ederek şık bir imaj yakalayabilirsiniz. Desenli ceket seçimlerinizde ise desenli gömleklerden kaçınarak kombininizin göz yormadığından emin olabilirsiniz.

Kış mevsiminde tercih edebileceğiniz, içine süveter giyerek kombinlemek istediğiniz regular fit ceketlerin sıkmadığından ve süveterin ceket altından pot ya da çıkık durmadığına dikkat etmelisiniz.

Regular Fit Ceket Modelleri ve Fiyatları

Regular fit ceket modelleri ve fiyatları, geniş bir skalada değişiklik gösterir. Kumaş türü, renk, desen, model gibi birçok faktöre bağlı değişen regular fit ceket fiyatları arasında her bütçeye uygun bir seçenekle karşılamakta zorluk çekmeyeceksiniz.

Sarar regular fit ceket modelleri ve fiyatları da her bütçeye uygun seçeneklere sahip.

Sarar Regular Fit Ceket Modelleri

Sarar Premium, Sarar, CCS olmak üzere 3 farklı markada yaklaşık 50 regular fit ceket modelini müşterilerine sunan Sarar, renk renk modeller içeren bir regular fit ceket kataloğuna sahip.

Tek renk, desenli, yazlık, kışlık , spor ceker erkek gibi aklınıza gelebilecek bir çok özellikte regular fit ceket modellerini Sarar’da bulabilir, tarzınıza, imajınıza ve ceketi giymeyi planladığınız mekan ve konsepte uygun ceket modellerini inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.

Sarar regular fit ceket modellerine ve fiyatlarına Sarar’ın online satış mağazasından ulaşabilirsiniz.