Şal

Sadece stoktakileri göster
Görünüm
Toplam 175 ürün görüntüleniyor.

Şal Modelleri ve Fiyatları – SARAR

Şallar günümüzde oldukça sık kullanılan aksesuarlardan biridir. Şallar, modellerine ve kumaş türüne göre başörtüsü olarak kullanabileceği gibi boyuna bağlanarak aksesuar olarak da kullanabilir. Özellikle sonbahar ve kış mevsimlerinde erkekler için şık bir kombin tamamlayıcı aksesuardır. Şallar hem özel günlerde hem de günlük tarzlarda rahatça kullanılabilir. Şallar; düz şallar, desenli şallar ve abiye şallar olarak ayrılmaktadır. Bu şal çeşitlerinin de kendi aralarında farklı modelleri bulunmaktadır. Düz şallar genellikle hem spor ve günlük tarzlarda hem de şık stillerde kullanılırlar. Üstelik eğer kombininiz hareketli ise buna en çok yakışacak şal modeli düz şallardır. Eğer minimalist bir kombin yapmışsanız bu kombini desenli şallarla hareketlendirebilir ve tamamlayabilirsiniz. Abiye şallar ise genellikle simli ve pullu tarzda olan gösterişli şallardır. Doku şal modelleri ise lacivert doku şal, mavi, mürdüm, taba, siyah vb renk seçeneklerine sahip. Her mevsim kullanabileceğiniz kumaş yapısı ve estetik tasarımı ile en kullanışlı modeller arasında yer alır. 

Şal Modelleri

Düz Şallar: Düz şallar en çok kullanılan şal çeşitlerinden biridir. Sade görüntüsü sebebiyle günlük tarzda hem başörtüsü olarak hem de boynunuza veya sırtınıza atacağınız bir aksesuar olarak rahatlıkla kullanılabilir. Özellikle hareketli ve renkli bir kombin yapmışsanız buna en çok yakışacak şal modeli düz şallardır. Eğer kombininiz gibi şalınız da hareketli olursa ortaya göz yoran bir görüntü çıkabilir.

Desenli Şallar: Desenli şallar da en sık kullanılan şal modellerinden biridir. Eğer düz ve sade bir kombin yapmışsanız bunu en iyi şekilde desenli şal ile kombinleyebilirsiniz. Desenli şallar da kendi içerisinde çiçekli, geometrik, ekoseli şallar olarak ayrılabilir.

Deri şallar: Deri ve deri görünümlü şallar oldukça şık duran şal modellerindendir. Bu sebeple düğünlerde ve şık davetlerde deri şallar kullanabilirsiniz. Özellikle deri detayları olan bir kombin yapmışsanız deri şal bu kombine en çok uyacak şal modellerindendir.

Pamuk ve penye Şallar: Pamuk şallar %100 pamuktan üretilen şallardır. Yumuşak dokusu sebebiyle konforlu bir kullanım sağlar. Ayrıca nefes alabilen yapısı sayesinde yaz aylarında sıcaktan bunalmadan rahatlıkla kullanabilirsiniz. Pamuk şallar terletme yapmayan özelliği sayesinde en sık kullanılan şal modelleri arasındadır. Penye şal ise günlük kombinlerinizde kullanabileceğiniz tasarımları ve dokusuyla rahatlık sağlayan modeller arasında yer alır.

Bambu Şallar: Bambu şallar da aynı pamuk şallar gibi doğal malzemelerden üretilmiş şallar arasındadır. Dolayısıyla bambu şalları da yüksek hava geçirgenliği ve yumuşak yapısı sayesinde sıcak havalarda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Üstelik eğer alerjiye duyarlı bir cildiniz varsa pamuk ve bambu gibi şallar tam size göre olacaktır.

Şifon Şallar: Şifon şallar saydam bir görüntüye sahip olan şallardır. Bu sebeple genelde iki kat olacak şekilde kullanılır. Şifon şallar hafif görüntüsü sayesinde oldukça şık görünen şallar arasındadır. Bu sebeple şık bir kombinin tamamlayıcısı olarak harika bir seçim olacaktır.

Simli ve Parlak Şallar: Simli ve parlak şallar günümüzde en çok kullanılan şallar arasındadır. Parıltılı ve dikkat çeken görüntüsüyle şık davetlerin, düğünlerin ve eğlencelerin adeta vazgeçilmez başörtüsü ve aksesuarıdır. Simli şallar sayesinde dikkat çekici ve oldukça şık bir görünüm elde edebilirsiniz.

File Şallar: File şallar da kadınlar tarafından sık sık kullanılan şallar arasındadır. Rahat kullanım sağlaması ve oldukça geniş renk ve desen skalasına sahip olması nedeniyle özellikle tesettürlü kadınların vazgeçilmezidir. Üstelik yüksek nefes alan yapısı sayesinde yazın konforlu bir kullanım sağlar.

Şal Fiyatları

Şal fiyatları şalın yapıldığı kumaş türüne göre farklılık gösterir. Polyester ve sentetik malzemelerden üretilen şallar daha uygun iken kaliteli malzemelerden üretilen şallar ise daha yüksek fiyatlıdır. Sarar, her bütçeye uygun renk ve desen şalların bulunduğu şal koleksiyonunu sizlere sunuyor. Siz de çeşit çeşit kaliteli şallara sahip olmak istiyorsanız Sarar’a uğramayı unutmayın.

En şık ve uygun fiyatlı şal modelleri için tıklayınız.