Mendil

Sadece stoktakileri göster
Görünüm
Toplam 92 ürün görüntüleniyor.

Mendil Modelleri ve Fiyatları – Sarar

Mendil modelleri en temel erkek ceket aksesuar ürünleridir. Geçmişten günümüze mendil modelleri hiçbir zaman önemini kaybetmemiştir ve erkek klasik kombininin ayrılmaz bir parçası olmuşlardır. Özel bir davete giderken mutlaka kullanılan mendil modelleri smokin ve takım elbise kombinini daha da karizmatik bir hale getirmektedir.

Mendil modelleri ve fiyatları çok çeşitlidir. En kaliteli ve uygun mendil modelleri ve fiyatları için Sarar mağazalarını ziyaret etmeniz yeterli! Birbirinden farklı mendil modelleri ve fiyatları ile Sarar sizlerin isteklerine cevap veriyor.

Mendil fiyatları çeşitlilik göstermekle birlikte kalitesine göre en iyi mendil fiyatları her zaman olduğu gibi yine Sarar mağazalarında!

Mendil Modellerinde Nelere Dikkat Edilmeli?

Mendil modelleri özel bir davette erkek takım elbise ve smokin damatlık kombinlerinin imza parçalarıdır. Genellikle takım elbise kombinleri siyah tercih edilip beyaz gömlekle kullanıldıklarından, stil sahibi beyler tarzlarını kullandıkları aksesuarlar ile gösterirler. Mendil kullanımı da burada oldukça önemlidir. Her kombinde olduğu gibi yaka mendiliyle de yaptığınız kombinlerde ilk dikkat etmeniz gereken nokta uyumdur. Yaka mendilinizin kıyafetlerinizle ve kullandığınız diğer parçalarla uyumlu olması önemlidir. Eğer siyah takım ve beyaz gömlek kombini yaptıysanız bu sefer mendilinizin rengini aksesuarlarınızla uyumlu yapmanız gerekmektedir. Örneğin kravatınızla yaka mendilinizin uyumlu olması oldukça önemlidir. Siyah bir smokin ile kullanacağınız cam göbeği kravat ve polyester mendil oldukça karizmatik bir kombin yapmanızı sağlayacaktır. Yaka mendili ve kravat aynı renk olmasalar bile mutlaka birbirleriyle uyumlu olmaları gerekir. Yine de risk almamak için ikisini de aynı renk ve model tercih edebilirsiniz. Yaka mendilleri çok farklı desenli de olabilirler. Sade bir takım kombiniyle desenli bir kombin kullanabilirsiniz. Fakat üzerinizdeki parçalar hareketliyse o zaman mendilinizin daha sade tercih ederseniz göz yormazsınız.

Beyaz gömlek mendil konusunda oldukça kolay kullanılan bir gömlektir fakat farklı renkte bir gömlek tercihinizde yaka mendilinizin gömleğinizle uyumlu bir renkte olması gerekir. Koyu renkli bir gömlekle açık renkli bir yaka mendilini kombinlerseniz oldukça şık gözükürsünüz. Renk uyumunu sağladıktan sonra yaka mendilinizi rahatlıkla istediğiniz kombinle kullanabilirsiniz. Bunun için kravat kullanmanız da şart değil. Yaka mendili ve kravat kombinleri oldukça sık kullanıldıkları için yaka mendili denildiğinde akla kravat da geliyor. Fakat siz kravatsız bir kombinde de yaka mendili tercih edebilirsiniz. Düz basic bir tişörtle çiçek desenli mendil ya da canlı renkte bir yaka mendili tercih ettiğiniz zaman hem iyi bir kombin yapmış olursunuz hem de dikkatleri mendilinize çekersiniz. Erkek klasik giyiminde kıyafetler belli başlıdır. Bu sebeple akseusarlar kendi tarzınızı göstermek için tek yoldur diyebiliriz. Takım elbise ile kullandığınız farklı ve şık ipek mendil modelleri ile kendi stilinizi gösterebilirsiniz! Her parçada olduğu gibi cep mendillerinde de kalite oldukça önemlidir. Klasik kombinlerde şıklık belki de diğer tüm kombinlere göre daha önemlidir! Eğer cep mendiliniz kaliteli bir kumaştan üretilmediyse bu kombininizin şıklığına zarar vereceği gibi aynı zamanda yaka mendilinizi uzun süre boyunca kullanamazsınız.

En İyi Mendil Modelleri Sarar’da

Birbirinden farklı mendil modellerine sahip Sarar, her tarzdan ve zevkten müşterisinin isteklerini karşılamaya devam ediyor. Kaliteli ve uygun mendik modelleri ve fiyatları ile Sarar eşsiz bir şıklığa sahip olmanızı sağlıyor. Hemen hayalinizdeki cep mendiline sahip olmak için yapmanız gereken tek şey size en yakın Sarar mağazasını ya da Sarar internet sitesini ziyaret etmek! En iyi mendil modelleri Sarar’da.

En şık ve uygun fiyatlı mendil modelleri için tıklayınız.