Erkek Kareli Takım Elbise

Sadece stoktakileri göster
Görünüm
Toplam 27 ürün görüntüleniyor.

Erkek Kareli Takım Elbise Modeller ve Fiyatları

Takım elbise seçiminde klasik modellerden uzaklaşarak daha hareketli ve iddialı modellere yönelmek isteyen erkeklerin en çok tercih ettiği modellerden biri de kareli takım elbiselerdir. Özel gün, balo, parti gibi kutlamalarda mekan konseptiyle uyumlu olmak isteyenler, kareli takım elbise modellerini ağırlıklı olarak tercih ediyor. Her renkte çizgilere sahip kareli takım elbise modellerinde rastgele seçim yapmak yerine vücut yapısına ve elde edilmek istenen imaja göre seçenekleri değerlendirmeye özen göstermek gerekir.

Kareli takım elbise fiyatları ise modelden modele ve markadan markaya değişiklik gösteriyor. Fiyat aralığı geniş olan kareli takım elbise modellerinde her bütçeye hitap eden bir seçenek bulmak mümkün.

Kareli takım elbise seçimi yaparken dikkat edilmesi gereken birkaç püf nokta ve kriter vardır.

Kareli Takım Elbise Seçimi Nasıl Yapılır?

Kareli takım elbise seçimi yapılırken, öncelikle kalıbına dikkat edilmelidir. Kiloya göre her kalıbın duruşu vücuttan vücuda değişir. Bu nedenle, fazla kilosu olan erkekler slim fit kareli takım elbiseler yerine regular fit takım elbise tercih etmelidir. Aynı şekilde aşırı zayıf erkekler de slim fit modellerden kaçınmalıdır. 

Takım elbisenin duruşu ve modeli kadar erkek dış giyim tasarımlarından hangileriyle tamamlayacağınız da önemli bir noktadır. Havanın ılık ve sıcak olduğu havalarda daha ince yapıdaki trençkot, pardesü modellerini havanın serin olduğu dönemlerde ise palto, kaban ve erkek mont gibi takım elbisenize uyan bir modeli kullanmalısınız.

Kareli takım elbise modelleri arasından yapılan seçimlerde nasıl bir mekanda giyileceği de önemlidir. Resmi ve kurumsal durumlarda klasik takım elbise renkleri olan siyah, lacivert, gri ve tonları tercih edilebilir. Düğün ve nikah merasimi, kutlama, balo ve benzeri konseptler için ise daha renkli ve belirgin çizgilere sahip kareli takım elbiseler tercih edilebilir. Renk seçimini ise yine mekana ve mevsime dikkat ederek seçmekte fayda var. Koyu renkler ve tonları kış ve sonbahar aylarında yükselişe geçerken, aynı durum yaz ve ilkbahar aylarında canlı ve açık tonlar için geçerli diyebiliriz.

Kareli Takım Elbise Nasıl Kombinlenir?

Kareli takım elbise modelleri kendi başlarına iddialı parçalar olduğu için kombinlerken aksesuarlarda sade seçimler yapılması doğru olur.

Kareli takım elbiselerdeki kareli desenler başlı başına takım elbiseyi taşıyan aksesuarlar olarak sayıldığı için, takım elbise içine giyilecek gömlek seçimlerinde düz renk gömleklerden gitmek doğru bir karar olacaktır. Koyu renkli kareli takımlar içine sıklıkla beyaz, gri renkleri ve tonları içeren gömlekler tercih edilir.

Kravat seçimlerinde ise eğer kravat çizgili ya da kareli desenler içeriyorsa takım elbisenin desenleriyle uyumlu olmasına dikkat edilmelidir. Kravat renginin takım elbise rengiyle uyumlu olması da dikkat edilmesi gereken bir başka noktadır.

Ayakkabı tercihlerinde ise rugan ve deri modeller kareli takım elbise modelleri kombinlerini tamamlarken en çok kullanılan ayakkabı modelleridir.

Gömlek, sade kravat ve ayakkabı haricinde kombini tamamlamak için kullanılabilecek saat, kol düğmesi gibi aksesuarlarda sade ve düz modeller tercih ederek kareli takım elbise kombinlerini tamamlamak mümkündür.

Erkek Kareli Takım Elbise Modelleri ve Fiyatları Nelerdir?

Kareli takım elbise modellerinin fiyatları geniş bir aralıkta değişiklik gösterir. Markası, kumaşı, deseni, tasarımı gibi kriterlere bağlı olarak farklılık gösteren fiyatlar arasından her fiyat aralığında ulaşılabilir modeller bulmak oldukça kolaydır.

Sarar erkek kareli takım elbise modelleri fiyatları ise değişkenlik göstermekle beraber, kaliteyi herkese ulaşılabilir kılmayı hedefleyen Sarar’da her bütçeye uygun bir kareli takım elbise modeli mevcuttur.

Uygun Fiyatlı Sarar Erkek Kareli Takım Elbise Modelleri

Kareli takım elbise modellerinin en kaliteli ve uygun modellerini müşterileriyle buluşturan Sarar, online satış mağazası ve Türkiye’nin dört bir yanındaki fiziksel mağazalarında hizmet vermeye devam ediyor. Kalitesinden şüphe duymayacağınız bütçe dostu Sarar erkek kareli takım elbise modellerini buradan inceleyebilirsiniz.