Erkek Slim Fit Ceket

Sadece stoktakileri göster
Görünüm
Toplam 125 ürün görüntüleniyor.

Erkek Slim Fit Ceket Modelleri ve Fiyatları

Son yıllarda ceketlerde, gömleklerde ve pantolonlarda en çok kullanılan kalıp olan slim fit, vücuttaki duruşuyla erkekler tarafından sıklıkla tercih ediliyor.

Regular fit ceketlere göre vücuda oturan ve fit bir görünüm yaratan slim fit ceketler, yaz kış fark etmeksizin yılın her ayında kombinlenebilir. Genç erkekler arasında sokak modasında olduğu kadar özel günlerde ve resmi, kuırumsal mekanlarda da sıklıkla tercih edilen slim fit ceket modellerinde, ceket üzerinize oturduğu için hareket payı azdır fakat sizi bunaltacak kadar bir darlıkta değildir.

Slim fit ceket fiyatları, ceketin üretildiği kumaşa, rengine, markasına ve benzeri birçok faktöre göre artabilir ya da azalabilir.

Slim Fit Ceket Nedir?

Slim fit kalıbının türkçe karşılığı dar kalıptır. Vücuda oturan, sıkı modeller slim fit modellerdir. Gömlek, ceket, pantolon ve takım elbise ölçülerinden slim fit kalıplar oldukça popülerdir.

Slim Fit Ceket Seçimi Nasıl Yapılır?

Slim fit ceket tercihlerinizde, ceketi deneyerek ceketin fazla sıkı ve dar olup olmadığını, vücudunuza olması gerektiği kadar oturduğunu ve hareket payı kaldığını kontrol edebilirsiniz. Denerken oturup kalkarak, kollarınızı havaya kaldırarak ve sağa sola dönerek slim fit ceket içinde yeterince hareket alanınızın olduğundan emin olabilirsiniz.

Slim Fit Ceket Nasıl Kombinlenir?

Slim fit ceketlerle gerçekleştireceğiniz kombinlerinizde, ceket bir takım elbiseye ait ise gömlek ve yelek gibi parçalarla kombini rahatlıkla tamamlayabilirsiniz.Fazla hareket alanınız olmayacağı için süveter gibi kalın parçalar tercih ederseniz ceket ile rahat hareket edemeyebilirsiniz. Bu nedenle kalın parçalarla kombin yapmak isterseniz regular fit ceket modellerine yönelmeniz daha doğru olacaktır.

Renk uyumunun her kombin gibi slim fit ceket kombinlerinde de önemli olduğunu vurgulamakta fayda var. Siyah ceket erkek gibi koyu renk slim fit ceketlerin altına beyaz ve gri renklerde gömlekler tercih ederek ya da tam tersi açık renk slim fit ceketlerde koyu renk gömlek giyerek iddialı ve şık bir imaj yakalayabilirsiniz. Desenli ceket seçimlerinizde ise desenli gömleklerden kaçınarak kombininizin göz yormadığından emin olabilirsiniz. Desenli slim fit ceket kombinlerinizi kravatla tamamlamak isterseniz, düz bir kravat seçerek sadelikten yana seçim yapabilirsiniz. Fakat desenleri kravatta da devam ettirmek istiyorsanız, kravat deseninin ceket deseniyle uyumlu olduğuna emin olmalısınız. Aynı durum desenli slim fit altına giymeyi planladığınız pantolon modelleri için de geçerli. Desenlerin birbiriyle uyum içinde olması ve göz yormaması önemli bir ayrıntı. Slim fit ceketler vücuda oturduğu için, pantolonda yaşanacak bir potluk ya da uyumsuzluk fazla göze çarpabilir.

Slim Fit Ceket Modelleri ve Fiyatları

Slim fit ceket modellerinin fiyatları yukarıda da bahsettiğimiz gibi geniş bir aralıkta değişiklik gösteriyor. Bütçenizi belirledikten sonra aradığınız özelliklerde bir slim fit ceket modeli araştırmaya başlamak bütçenize yararlı bir seçim olacaktır.

Uygun Fiyatlı Sarar Slim Fit Ceket Modelleri

Sarar, Interview Sarar, CCS olmak üzere 3 farklı markada onlarca slim fit ceket modelini Sarar online satış mağazasında ve Türkiye’nin dört bir yanındaki Sarar fiziksel mağazalarında inceleyebilir, deneyebilir ve satın alabilirsiniz.

Yazlık ve kışlık slim fit ceket seçimlerinde hangi kumaş kullanıldığına dikkate ederek karar vermeniz daha sağlıklı olacaktır. Her mevsime uygun materyallerle, birçok farklı renkte ve desende üretilmiş slim fit ceketleri Sarar online satış mağazasında bulabilirsiniz.