KATEGORİNİN FAVORİ ÜRÜNLERİ

Mini Etek

Sadece stoktakileri göster
Görünüm
Toplam 11 ürün görüntüleniyor.

Mini Etek Modelleri ve Fiyatları

Mini etek, diz üstü boylarıyla yaz ve kış sezonun vazgeçilmezleri olarak dolabınızda yer alır. Yaz aylarının en çok tercih edilen parçası olduğu için bütün mağazaların vitrinlerinde mutlaka mini etekleri görürüz. Kışın da kalın ve renkli çoraplarla giydiğimiz mini etekler kendine güvenen bedenlerin sevdiği parçalardır. Her kıyafette olduğu kadar mini eteği giymenin de belirli riskleri var. Bunları ortadan kaldırmak için Sarar giyim tavsiyelerine bakabilirsiniz.

Doğru Mini Etek Seçimlerini Sarar ile Yapın

Mini etek, boyu nedeniyle sizleri gün içinde hareket ederken rahat ettirmesi eteğin kumaşına ve dikişine bağlıdır. Kumaşın kaymayan ve bacaklara yapışmayan bir yapıda olması gerekir. Aksi halde çorapla giydiğiniz mini etekler yürüdükçe bedeninizde kayabilir veya oturduğunuzda şekil alan etekler kalktığınızda çirkin bir görüntü yaratabilir. Bu riskler nedeniyle her mevsim için doğru ve kaliteli kumaşın tercih edilmesi gerekir.

Mini etek için önem taşıyan bir diğer konu da dikişlerdir. Mini etek tasarımlarında dikiş kendini daha kolay gösterir. Çünkü kıyafetin kumaş yüzeyinin az olması nedeniyle bedenin bütün hareketleri doğrudan eteğe yansır. Beden duruşunun doğru yansıması için eteğin dikişlerin doğru ve sizi rahat ettirecek kesimde yapılmış olması gerekir. Bu kadar önemli detayların mükemmel bir biçimde tasarıma yansıdığı mini etekler, bir asıra yakın süredir hazır giyime can veren Sarar ile sizlere sunuluyor.

Benzersiz Mini Etek Kombinleri Sizin Olsun

Bacaklarımızın zarafetini ortaya çıkaran mini etekler kot, deri, keten, polyester, kadife kumaş seçenekleriyle kombinlerimizin ana parçası olur. Bu nedenle mini etekleri tamamladığımız parçaların detaylarını eteğe göre ayarlamak gerekir.

Mini eteklere vamp görünüm kazandırmak için uyumlu renk ve iddialı desenler taşıyan veya file çoraplar giyebilirsiniz. Naif bir görüntü için puantiye desenli çoraplar ve babet ayakkabılar sizin için en doğru kombin olacaktır. Vamp görüntüyü yakalamanın yollarından biri de özellikle siyah etek modelleriyle yakışan hiç tartışmasız kış aylarında altına giydiğimiz uzun diz üstü çizmelerdir. Bacak boyunuz kısaysa bu seçimi yapmanız önerilmez. Bilekte botlar giyerek bacak boyunu kesmeyen bir görüntüyü yakalamak daha doğru olacaktır.

Kot mini eteklerin üzerine giyeceğiniz çizgili bluzlar, boynunuzu süsleyen muhteşem Sarar eşarplar ve fularlarla Fransız sokaklarının havasını tarzınıza yansıtabilirsiniz. Çan mini etekler ise cesaretinize iddialı ve özgüvenli bir duruş kazandırır. Pileli mini eteklerle tenisçi model edasında spor bir tarz yaratabilirsiniz. Deri mini eteğinizle motorcu stilini şıklıkla bütünleyebilirsiniz. Şort eteklerle rahatlığı ve konforu bir arada yakalayabilirsiniz. Kumaş mini eteklerle ofis kombinleri üretebilirsiniz. Keten mini eteklerle ise doğayla bütünleşen bir stil yaratmanız için doğru anahtar parçadır. Etnik desen mini eteklerle mistik bir duruş kazanabilirsiniz.

Hepsinden önemlisi tüm bu tarzları oluşturabileceğiniz mini etek tasarımlarıyla Sarar ‘da tanışabilirsiniz. Mini eteklerinizi bambaşka tarzlarla oluşturmak, eteğin tarzını doğru yansıtarak tamamlayacağınız çapraz çanta , kol çantası vb. aksesuarları bulmak için Sarar ‘ın özel tasarım aksesuarlarını inceleyebilirsiniz.
Sarar mağazasına ait mini etek modelleri ve fiyatlarını Sarar online satış mağazasından buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.