Satış ve Teslimat Koşulları

Satış ve Teslimat Koşulları

Fiyatlarımız

Tüm fiyatlarımıza KDV dahildir.

Ödemeler

Ödemelerinizi, kredi kartı veya banka havalesi/eft yoluyla yapabilirsiniz. Tüm Kredi kartlarına , peşin fiyatına taksit seçenekleri mevcuttur.

Siparişinizin Geçerliliği

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra geçerli olacaktır. Bu sebeple siparişiniz; ödemenin ulaştığı andaki stoklar esas alınarak karşılanacaktır. Karşılanamayan siparişlerinizin bedeli tarafınıza iade edilecek veya isteğiniz doğrultusunda aynı ürünün renk veya farklı renginde stokta olan bir ürünle değişimi yapılacaktır.

Gönderi

Satın aldığınız ürünler, 1-7 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. Siparişiniz kargoya verildiğinde tarafınıza kargo takip numaranızı içeren e-posta gönderilecektir. Kargonuzun teslimat süresi bulunduğunuz il ve ilçeye bağlı olarak 2 ile 4 iş günü arasında değişmektedir. 

Teslimat

Türkiye'nin her yerinden vereceğiniz siparişlerinizde, standart gönderi hizmetimizden 19,99TL kargo ücreti alınmaktadır. Siparişiniz Yurtiçi kargoya teslim edildikten sonra, kargonuzun size ulaşma süresi, bulunduğunuz ile ve ilçeye bağlı olarak 2 ile 4 iş günü arasında değişmektedir. Şehir merkezleri dışında kalan adreslere yapılan teslimatlarda kargonuzun size ulaşma süresi farklılık gösterebilir.

Yurt Dışı Siparişleri

Şu anda yalnızca Türkiye sınırları içerisinde teslimat yapılmaktadır.